Triplu rosu pt Carragher
Triplu rosu pt Carragher
cry some moar
WELCOME TO THE FUCKING CLUB
suntem chit acum.
Chit?
dap.
suck that whiskey nose.
Bucurati-va! Aveti in atac viitorul varf al lui Chelsea.
PS: Nici vorba de rosu la Nani. Ori jucam cu tiganii ori nu?
ca rafaelo o fi mai breaz.
Carroll cireasa de pe tort ? ![]()
Sa vezi ce chit o sa fie la finalul sezonului cand United va avea cele mai multe titluri si Liverpool nu va prinde Champions League.
bineeeeeeeeee cum zici tu boss, cum zici tu.
Kellerman, hai spune tu. Si poate esti si sincer. A fost de rosu la Nani?
Atentie ca nu s-a terminat meciul.Mai este o repriza.
Da, a fost de rosu, la fel si ce a facut Rafael.
La Rafael a fost rosu, exact cum a fost la Maxi.
CRY CRY CRY some more. ![]()
I FUCKING DELIGHT IN THE IRONY
Cum sa fie rosu? Se joaca pe Anfield, in tiganie. Sau am uitat cu totii intrarea la Carrick de anul trecut de penalty?
ce-mi place cand se oparesc astia micii. ![]()
Mie unul imi convenea sa-l elimine pe bezmeticul ala. Dar cu conditia sa-i fi dat rosu si lui Carragher.
Eu cand ziceam ca Liverpool ar fi peste Manchester daca ar avea antrenor,voi nu ca Batman,Batman.
Hent si eliminare, este?
LE : Nu a fost.
Dupa prima reluare, penalty si rosu.
Dupa a doua reluare, nimic neregulamentar.
Back to game.
dar sunteti intepati rau. ![]()
si ne-am pisat pe ei
Ce usor e fotbalul cand joci in 14.
u mad ?
Totusi, Liverpool daca ar pierde 2 meciuri consecutiv ar ajunge pe 15-16. United cand pierde 2 meciuri consecutiv ramane pe locul 1.
Cam asta-i diferenta.
acum serios..dupa cate arbitraje favorabile, ca sa ma exprim elegant, au avut men united sez asta..parca nu as mai vorbi acum. e ca si cum ala de la Cluj ar zice ca CFR e furata.
Asa, ce arbitraj favorabil a fost miercuri cu Chelsea.