FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1373839404146»
Maye06.03.2011 14:12

Triplu rosu pt Carragher

Kellerman06.03.2011 14:14

cry some moar

 

 

WELCOME TO THE FUCKING CLUB

 

 

 

suntem chit acum.

Maye06.03.2011 14:18

Chit?

Kellerman06.03.2011 14:19

dap.

 

 

suck that whiskey nose.

Ronnie06.03.2011 14:22

Bucurati-va! Aveti in atac viitorul varf al lui Chelsea.

 

PS: Nici vorba de rosu la Nani. Ori jucam cu tiganii ori nu?

Kellerman06.03.2011 14:23

ca rafaelo o fi mai breaz.

 

 

Carroll cireasa de pe tort ? :D

*Alecs*06.03.2011 14:23

Sa vezi ce chit o sa fie la finalul sezonului cand United va avea cele mai multe titluri si Liverpool nu va prinde Champions League.

Kellerman06.03.2011 14:24

bineeeeeeeeee cum zici tu boss, cum zici tu.

 

 

 

Maye06.03.2011 14:26

Kellerman, hai spune tu. Si poate esti si sincer. A fost de rosu la Nani?

ady.fcsb06.03.2011 14:26

Atentie ca nu s-a terminat meciul.Mai este o repriza.

Kellerman06.03.2011 14:27

Da, a fost de rosu, la fel si ce a facut Rafael.

Maye06.03.2011 14:28

La Rafael a fost rosu, exact cum a fost la Maxi.

Kellerman06.03.2011 14:28

CRY CRY CRY some more. :D

 

 

I FUCKING DELIGHT IN THE IRONY

Ronnie06.03.2011 14:31

Cum sa fie rosu? Se joaca pe Anfield, in tiganie. Sau am uitat cu totii intrarea la Carrick de anul trecut de penalty?

 

Kellerman06.03.2011 14:32

ce-mi place cand se oparesc astia micii. :kisstogether:

*Alecs*06.03.2011 14:32

Mie unul imi convenea sa-l elimine pe bezmeticul ala. Dar cu conditia sa-i fi dat rosu si lui Carragher.

David06.03.2011 14:44

Eu cand ziceam ca Liverpool ar fi peste Manchester daca ar avea antrenor,voi nu ca Batman,Batman.

Maye06.03.2011 14:47

Hent si eliminare, este?

 

LE : Nu a fost.

*Alecs*06.03.2011 14:48

Dupa prima reluare, penalty si rosu.

 

Dupa a doua reluare, nimic neregulamentar.

 

Back to game.

Kellerman06.03.2011 14:52

dar sunteti intepati rau. :D

 

 

si ne-am pisat pe ei

Ronnie06.03.2011 15:04

Ce usor e fotbalul cand joci in 14.

Kellerman06.03.2011 15:04

u mad ?

Ronnie06.03.2011 15:06

Totusi, Liverpool daca ar pierde 2 meciuri consecutiv ar ajunge pe 15-16. United cand pierde 2 meciuri consecutiv ramane pe locul 1.

 

Cam asta-i diferenta.

Alex88pl06.03.2011 15:08

acum serios..dupa cate arbitraje favorabile, ca sa ma exprim elegant, au avut men united sez asta..parca nu as mai vorbi acum. e ca si cum ala de la Cluj ar zice ca CFR e furata.

Ronnie06.03.2011 15:10

Asa, ce arbitraj favorabil a fost miercuri cu Chelsea.

«1373839404146»