FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1404142434446»
Ronnie06.03.2011 19:46

Bine ca nu-l pui la absente si pe Torres.

*Alecs*06.03.2011 19:56
Scousers - United 0 - 3

 

Ai nimerit scorul ma. Dar la alt meci :))

laur_2307.03.2011 08:47

Trebuie sa recunosc ca acel atac urat a lui Carragher a fost de rosu.Insa, per total, la modul cum s-a prezentat Liverpool ieri, Man U nu avea ce sa realizeze in plus.

Robert Aeroth07.03.2011 12:53

Ia uite frate ce se ataca ei si ce se cearta pentru liverpenis pentru utd pentru chelsky pentru arsenal si alti d'astia....pffff sa ma pis pe toate echipele din Anglia sa ma pis pe toate echipele din Spania Germania Franta Italia etc

 

Doar Steaua, restu ****

Maye07.03.2011 12:54

Da` zi ba, cu cine simpatizezi?

Robert Aeroth07.03.2011 13:07
Da` zi ba, cu cine simpatizezi?

 

 

 

Care parte din DOAR Steaua RESTU **** nu ai inteles?

Maye07.03.2011 13:33

Mda. Te-a facut Bullard sa iti fie rusine? :))

Robert Aeroth07.03.2011 15:18
Mda. Te-a facut Bullard sa iti fie rusine? :))

 

Nu incerca sa ma provoci zilele astea. Sunt suparat din alte motive si n-as vrea sa imi vars nervii pe vreunu pentru niste echipe din anglia pe care nu dau 2 cepe.

Maye07.03.2011 15:30

Pai eu nu te provoc ma.

Dar stiam ca simpatizezi cu Cardiff. Sau ma insel?

Nu dispera, ia sticla si bea !

gio_stgloria07.03.2011 15:35
Ia uite frate ce se ataca ei si ce se cearta pentru liverpenis pentru utd pentru chelsky pentru arsenal si alti d'astia....pffff sa ma pis pe toate echipele din Anglia sa ma pis pe toate echipele din Spania Germania Franta Italia etc

 

Doar Steaua, restu ****

 

Nu tii cu nimeni , stai deoparte ca te spargem ! :))

Robert Aeroth07.03.2011 15:56
Pai eu nu te provoc ma.

Dar stiam ca simpatizezi cu Cardiff. Sau ma insel?

Nu dispera, ia sticla si bea !

 

 

Am zis asta pentru ca am o matusa acolo si am vizitat orasu, infara de Steaua nu exista alta echipa in inima mea.

Din nefericire un an nu am voie sa mai pun gura pe alcool.

Kellerman07.03.2011 16:36
Ronnie12.03.2011 20:17

United 2-0 Arsenal

 

simplu.

*Alecs*12.03.2011 23:39

Sa nu trecem asa usor peste victoria de azi, care dupa parerea mea, a fost senzationala si mai importanta decat cea din campionat deoarece Man United a aliniat o echipa mult mai slaba decat Arsenal, echipa ce a avut in componenta de start 7 fundasi de meserie, 3 dintre ei jucand in linia de mijloc!

 

In fix 2 saptamani, sezonul tunarilor s-a prabusit si Arsenal a pierdut sau iesit din lupta pentru 3 trofee. Astazi, Ferguson i-a dat o lectie lui Wenger despre cum poti lupta pe mai multe fronturi cu succes, chiar daca ai jucatori suspendati, accidentati sau pur si simplu vrei sa-i menajezi.

*Alecs*13.03.2011 18:42

In semifinalele FA Cup:

 

Man City - Man United

Bolton - Stoke

 

Ceea ce inseamna ca Liverpool nu prinde nici macar Europa League. Ahahaha

(decat daca Man City castiga Europa League si Liverpool termina pe 6 sau chiar Liverpool castiga Europa League sau Liverpool termina pe primul loc in clasamentul Fair-play. Adica sanse destul de mici pentru fiecare ipoteza)

Maye19.03.2011 15:08

Penalty pt United in min 10

Ronnie19.03.2011 15:24

N-a fost penalty. Bolton are voie sa joace si cu mana.

Ronnie19.03.2011 20:34

Ultimele 3 etape United furata de fiecare data grav de arbitrii.

 

Unde-s baietii cu "FA - Fergy Assocation" si cei cu United a furat o gramada anu' asta?!

MoWeed19.03.2011 20:38

Ahahahaha. Voi si Lucescu. Iti dai seama ce fain era daca pica United cu Sahtior?

Nu am vazut meciul, dar placa asta o vad dupa fiecare infrangere a lui United. Plus ca daca plangerile sunt asemanatoare cu cele de etapa trecuta sunt facute mai mult ca o scuza...

 

PS1: in penultima etapa v-au furat si pe voi si pe adversari

 

PS2: Cu egalul lui Arsenal s-a cam terminat campionatul.

Ronnie19.03.2011 20:41

Caline, nu a fost intrare de rosu la Carragher? A fost penalty la Zhrikov? A fost iluzie optica azi la sutul lui Chicarito scos cu mana de Cahill(parca)?

 

Si n-a fost nicio infrangere azi, nici macar eagl, dar greselile astea se cam inmultesc impotriva lui United.

*Alecs*19.03.2011 21:26

Eu v-am zis sa cautati cine e David Bernstein...

 

Azi i-am spus unui prieten la pauza ca e genul de meci in care se marcheaza tarziu si o sa-i salveze Berbatov :D Pacat ca n-am pariat si ce am zis.

 

Daca Chelsea nu bate maine, s-au dus si sansele lor.

 

Cam doliu pe aici in ultima saptamana dupa ce echipele din Manchester au picat intre ele in FA Cup, iar ambele reprezentate ale Angliei au iesit din Europa League...

*Alecs*20.03.2011 14:02

Sa mai aud eu pe careva comentand de arbitrajele lui United cand altora li se muta lovitura cu 1m ca sa fie penalty.

zloty20.03.2011 17:27

O noua mutare marca Shevcenko pentru Chelsea cu acest F.Torres

Maye20.03.2011 19:32

Kellerman, pe unde esti?

MoWeed20.03.2011 20:58
Caline, nu a fost intrare de rosu la Carragher? A fost penalty la Zhrikov? A fost iluzie optica azi la sutul lui Chicarito scos cu mana de Cahill(parca)?

 

Si n-a fost nicio infrangere azi, nici macar eagl, dar greselile astea se cam inmultesc impotriva lui United.

Daca este sa folosesc ca exemplu meciul cu Liverpool, in care ai vazut numai si numai greselile impotriva voastra, nu si cele in care ati fost avantajati pot sa spun ca sunt cel putin reticent.

 

Am verificat si ai dreptate la faza din meciul de azi. Totusi, nevazand restul meciului nu pot sa nu ma intreb daca nu au fost si faze la care voi ati fost avantajati

«1404142434446»