FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«14243444546»
gio_stgloria01.05.2011 07:55

Astazi la ora 16 Arsenal- M. United. Arsenal ar putea relansa campionatul, desi trebuie sa recunosc ca e greu, tinand cont de ultimele performante ale lui arsenal in fata lui united.

 

Primul 11 probabil:

 

Arsenal (4-2-3-1)

Szczesny; Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy; Song, Wilshere; Walcott, Fabregas, Nasri; Van Persie.

 

Manchester United (4-4-2)

Van der Sar; Rafael, Smalling, Vidic, Evra; Valencia, Anderson, Carrick, Nani; Hernandez, Rooney.

 

Go Gunners !

Maye01.05.2011 11:45

Lasa ba Ronnie, nu te ingrijora, ca oricum nu vor castiga offside boys titlul.

 

Golul 1 : heurelio%20gomes.JPG

 

Golul 2: offside%20kalou.JPG

 

Mare echipa Chelski asta.

zloty01.05.2011 13:31

Un penalty cat casa, dar cine sa il vada?

Stiu deja toti arbitri ca impotriva lui united nu au voie sa dea nimic.

Maye01.05.2011 13:38

Penalty si eliminare pentru Vidic.

Asa e.

 

LE: Penalty la Owen

Ronnie01.05.2011 14:55

Penalty si rosu pentru Clichy la Owen in minutul 88.

zloty01.05.2011 14:58
Penalty si rosu pentru Clichy la Owen in minutul 88.

Fderatia iar? Penalti nu a fost deci pentru ce rosu?? Hentul lui Vidici se vedea in plm si din spatiu ,numai de la cativa metri unde era arbitrul nu se vedea.

Maye01.05.2011 15:05

N-a fost penalty la Owen? :))

red&blue_boy01.05.2011 15:08

Iarasi va plangeti de arbitraj?Ce ti-e si cu Premier League asta,e mai rau ca-n Liga lu' Mitica !

 

United bate Chelsea si e over .

zloty01.05.2011 15:15
N-a fost penalty la Owen? :))

Pai spunemi ce a fost acolo ? Eu am vazut un Owen care a cautat penaltiul ,dar poate nu am vazut eu bine .Ce a fost? tinere ,piedica ? amandoua?

Ronnie01.05.2011 15:16

Penalty si rosu. Punct.

bogdinho'01.05.2011 15:17

Sper ca Chelsea sa o depaseasca pe Man Utd in ultimele 3 etape si sa obtina al 2-lea titlul consecutiv.

Maye01.05.2011 16:28
Pai spunemi ce a fost acolo ? Eu am vazut un Owen care a cautat penaltiul ,dar poate nu am vazut eu bine .Ce a fost? tinere ,piedica ? amandoua?

L-a calcat pe gamba.

gio_stgloria01.05.2011 19:53

Arbitrajul a fost in compensatie , 1-0 pentru arsenal care se pare ca mai are si ea cate un cuvant de spus.

MoWeed02.05.2011 06:56
Iarasi va plangeti de arbitraj?Ce ti-e si cu Premier League asta,e mai rau ca-n Liga lu' Mitica !

Bravo, cea mai tare replica.

Plusez spunand ca United e mai urmarita de arbitri ca echipele antrenate de lucesti. Federatia, arbitri, stewarzii, fanii, angajatii de pe stadioane, chiar si boschetarii care cersesc in zona stadioanelor, toti au ceva cu United. il luce avea dreptate! Doar ca nu vorbea de sahtior, ci de united.

In ritmul asta, Ronnie si Maye ar trebui sa inceapa sa se teme de Championship.

 

PS: Ma amuza cum va certati cu atata patos pe aici pentru niste echipe din Anglia.

*Alecs*02.05.2011 09:16

Am vazut si eu rezumatele. Atat Arsenal cat si Man United au avut un penalty.

Dar cotele nesimtirii pe Stamford Bridge s-au depasit cu mult in acest sezon. Tusierii 2 - Spurs 1

Doua decizii care pot costa pe Man United titlul si care aproape sigur ii va costa 30 mil lire pe Tottenham.

The_Foxes02.05.2011 10:16

Un rezumat cu o introducere foarte amuzanta

 

 

Mirele si mireasa

Maye02.05.2011 14:28
PS: Ma amuza cum va certati cu atata patos pe aici pentru niste echipe din Anglia.

Taci acolo

Ronnie08.05.2011 09:14

Dupa ora 8 United devine cea mai buna echipa din Anglia.

 

United-Chelsea, 18:10, Digisport.

 

drvladyk08.05.2011 11:31

Ieri pe la 5.30 au anulat toate tururilede stadion, pt ca a adus Alex echipa la un antrenament neanuntat.

 

Poze aici:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2...100000507562106

 

*Alecs*08.05.2011 14:02
25610_103936932972837_103936619639535_91

 

 

FAIL !

 

blindica08.05.2011 14:40

79' Stoke C. 2 - 0 Arsenal

In conditiile in care sa zicem c-ar fi castigat si Man.United vs Chelsea se termina la egalitate.

Am si eu o intrebare : pe ce baza este Wenger manager la Arsenal Londra,poate stie vreun fan al tunarilor sa-mi spuna. Echipa aceasta este o eterna invinsa,rar a castigat trofee. In regula,Wenger descopera tinere talente cu bani putini,se califica an de an in Champions League,chiar trece si de grupe. Au castigat in fata Barcelonei in acest sezon,jucand un fotbal spectaculos. La retur,arbitrul a luat o decizie dubioasa care este posibil sa fi influentat rezultatul in favoarea catalanilor.Acestia sunt Arsenal Londra,de ce ramane Wenger de atatia ani,fara rezultate concrete?

Mihail_8608.05.2011 15:35

2-0 united - Chelsea min 30

Ronnie08.05.2011 15:59

S-a terminat din secunda 40 baby!

 

Manchester UNITED 2-1 Chelsea (Chicarito, Vidic/ Lampard)

 

UNITED CAMPIOANA!

blindica08.05.2011 17:08

Doua penalty-uri clare a avut Manchester. Chiar hentz-ul acela al lui Lampard,pai a fost ditamai interventia imprudenta,te arunci asa cu mainile...

In rest,Manchester United s-a jucat cu ocaziile,se vede ca sezonul a fost aglomerat,altfel castigau mai detasat campionatul.

Ronnie08.05.2011 17:17

@blindica

 

Nu a fost penalty nicaieri. Impotriva lui United echipele adverse au voie sa joace si cu mana in careu. A devenit deja o monotonie sa castige Manchester.

«14243444546»