FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1343536373846»
Ronnie13.02.2011 10:26

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

))))))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

=))))))))))))))))))):))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Sa-l opreasca cineva!!!! E neeebuuun :)))))))))))))))))))

De aici ai dedus tu ca Manchester United a furat meciul? :)))))))))))))

 

PS: Vezi de unde ai citit rezumatul ca faza a stat in felul urmator: Vidic a respins mingea in corner si i-a cazut gheata, iar arbitrul nu a dat drumul la joc pana acesta s-a incaltat la loc. Si vezi ca scorul era 1-1 in acel moment, papusica.

blindica13.02.2011 10:47

Va rog,dati-mi si mie un link cu golul lui Rooney fiindca nu-l gasesc ! Vreau sa vad golul lui Rooney,da` nu-l gasesc!! :))

Serios vorbind,chiar nu l-am gasit nici pe bbc,prosport sau gsp.

Nu cred ca se astepta cineva ca Manchester City sa scoata puncte pe Old Trafford.Totusi,City a facut egal cu Notts County.Pentru mine e clar ca lui City ii lipseste un antrenor,Mancini e mediocru,mai mult un show-man si parca se minte singur,de cele mai multe ori.Seicii aceea sunt prosti rau !

crysty1413.02.2011 11:50
*Alecs*13.02.2011 11:59

Nu pot sa zic decat: Ahahahahahahahahabhuahahahahahahahohohohohohuhuhuhuhuhu

Daca vrei sa mai vezi pe Liverpool castigand campionatul in urmatorii 50 de ani, salveaza-te cat mai e timp asta daca nu cumva e prea tarziu si e irecuperabil.

 

Poftim blindica, cel mai frumos gol al sezonului:

 

Maye13.02.2011 12:20

Bai, cata frustrare , sa moara Jean :))

Maye13.02.2011 17:19

Liverpool - Wigan 1 - 1

gio_stgloria13.02.2011 17:54

Golul lui rooney de ieri e ca alea facute in generic la fifa, n-am ce zice.

red&blue_boy19.02.2011 19:43

Chelsea a iesit din Cupa,eliminata la 11m de Everton !!!

 

Manchester United s-a calificat,1-0 cu Crawley. Crawley cica e echipa infratita cu cRapid ! :D

Ronnie26.02.2011 16:56

Wigan 0-4 Manchester United (Chicarito x2, Rooney, Fabio).

 

Clasament:

1. United

restul.

Kellerman27.02.2011 10:41

Cum era oare la 1-0 pt United cu Rooney eliminat in prima repriza ?

Ronnie27.02.2011 10:46

Probabil batea Wigan cu 5-1 si castiga Liverpool campionatul.

Kellerman27.02.2011 12:15

Mai stii ca nu ? :D

Ronnie01.03.2011 15:45

Diseara meci mare: Chelsea - Manchester United

Maine sarbatoare mare: 20 de ani de Giggs la United!

Kellerman01.03.2011 16:15

Cum te simti incurajand un fel de Dinamo ? :D

 

Rooney a scapat de suspendare...hmmmmmmm...de ce imi aduc aminte de Goian care a fost suspendat inainte de un meci cu Dinamo pentru declaratii ?

 

 

 

 

Cat despre Giggs in schimb, absolut fascinant, mult respect pentru el. E printre singurii jucatori mari/legende ale lui United care nu este o curva.

Ronnie01.03.2011 19:12

Oshea, Scholes, Brown, Rooney.. e plin de curve acest club!

 

Si nu imi aduc aminte ca vreuna din aceste curve sa aiba pe mana stanga banderola de capitan si sa ii paseze lui Drogba in propriul careu. Si nici sa se transfere mai apoi la Chelsea pentru 60 de milioane.

Robert Aeroth01.03.2011 19:59

Rooney e venit de la Everton camarade, deci e cam panarama.

red&blue_boy01.03.2011 20:12

Uita-te sa vezi ce gol a dat si azi Rooney,inainte sa-l faci "panarama"......

Robert Aeroth01.03.2011 20:16

Calitatile nu au legatura cu caracterul.

red&blue_boy01.03.2011 20:28

Nu stiam ca te referi la caracter...

Kellerman01.03.2011 20:39

Iote ba ... a dat gol suspendatu, oh, wait...

 

FA = Ferguson's Association.

 

 

Manchester United = Dinamo Bucuresti.

 

Alex Ferguson (mai are mult de mancat pana la SIR) = Mircea Lucescu.

Maye01.03.2011 21:18

Smecher Atkinson asa.

red&blue_boy01.03.2011 21:39

A meritat Chelsea victoria.

Maye01.03.2011 21:55

Chelsea sau Atkinson?

gio_stgloria01.03.2011 22:02

care-i faza cu atkinson ca nu am vazut meciul ?

*Alecs*01.03.2011 22:11

Al doilea sezon consecutiv cand Atkinson schimba soarta meciului pe Stamford. Si daca punem la socoteala si meciul de pe Old Trafford (Mike Dean), ultimile trei victorii in campionat ale lui Chelsea sunt mincinoase.

 

Asta ca sa nu ziceti ca am vedenii si sunt nebun:

 

Fergie is going crazy on the touchline - he thinks Wayne Rooney has been checked by David Luiz just outside the Chelsea penalty area, and looking at the replays, he might have a case, too. Good Lord there's a lot going on.

 

Hmm. Now, neutrals will be pretty pleased about that, but I'm not sure it was a penalty. Frank Lampard is on the left of the area and he tries to feed Yuri Zhirkov - the Russian manages to sneak the ball through Chris Smalling's legs and goes down under a challenge from the defender - but I'm not sure Smalling could really have got out of the way.

 

From Matt in Wigan, on text: "That penalty shouldn't be the goal to decide a game like this - poor decision."

 

Apparently, referee Martin Atkinson has given 11 penalties this season now. Seems like a lot, huh?

 

From James, Basingstoke, on text: "Absolutely appalling officiating. I'm a neutral and that decision has killed the game. Shame."

 

From HenryWhitfield on Twitter: "All these complaints about [referee] Atkinson are fine."

 

From LordMushroom on Twitter: "A wonderful advert for everything that is good about the Premier League. And everything that is bad about refereeing."

 

From Tom, London, on text: "Chelsea should have 100% been down to 10 men before that goal. This hasn't been mentioned enough."

 

Man United manager Sir Alex Ferguson: "We defended badly for the first goal, but the penalty kick is so soft, dear me. We played really well and we didn't deserve that. Three years in a row here decisions have changed the game."

 

Man United manager Sir Alex Ferguson on Chelsea's David Luiz: "He's done Chicarito before he got booked, and he did Rooney two minutes before the penalty was awarded, I don't know how he was still on the pitch. The players have endured a lot of decisions against them and they didn't deserve that tonight."

 

Chelsea boss Carlo Ancelotti: "David Luiz could be lucky, but a lot of things were going on so it's difficult for the referee."

 

YmE5MGNmMTkyOTM2YiZvZj*w.gif2136817_CreateAgif.gif

«1343536373846»