FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1323334353646»
Daniel-Ionut03.02.2011 17:47
Ati vazut in meciul Arsenal vs Everton,la un moment dat,pret de 5 minute,''tunarii'' au avut 100% posesie! Istoric.

 

Si banuiesc ca la finalul meciului, patronul a iesit din stadion cantand "tiki taka arsenaaaal" :D

red&blue_boy03.02.2011 20:34
Meireles din Lovin a ajuns Dica :))

:))

 

Nici mie. Insa ma surprinde eleganta alora. De fiecare data...

Si cand vezi ce-i la noi iti vine sa o iei razna...

 

Si banuiesc ca la finalul meciului, patronul a iesit din stadion cantand "tiki taka arsenaaaal" :D

Si fanii Arsenal-i strigau "go up on your Rolls!" :D

blindica05.02.2011 16:57
zloty05.02.2011 17:09

Etapa nebuna in Anglia

gio_stgloria05.02.2011 17:10

clar.. arsenal a avut 4-0 la pauza , s-a terminat 4-4.

 

si nu e singurul exemplu.

zloty05.02.2011 17:18
clar.. arsenal a avut 4-0 la pauza , s-a terminat 4-4.

 

si nu e singurul exemplu.

Da dar acolo a avut o foarte mare contributie si arbitrajul

 

 

In meciul Stoke -Sunderland sa se dea 5 goluri e incredibil, la Everton 8 goluri cu rasturnari de situatii.

Robert Aeroth05.02.2011 18:19

Oau cate contre am pierdut intre fanii liverpenis si MU(uuuuuu) am pierdut :(((

 

Torres la chelsky ? LOL

 

Berba goal machine? LOL

red&blue_boy05.02.2011 18:36

Ce meci nebun la Newcastle !!!

red&blue_boy05.02.2011 19:19

Wolves - Man.United 2-1 !!! Ooops!

Kellerman05.02.2011 19:21

Arghhh ce pacat ca n-a batut Arsenal, dar nici nu ma mir, Fungus a pus deja arbitrii in actiune.

 

Maine Liverpool o sa profite de arbitraj, pentru ca nu isi permite whiskey nose ca Chelsea sa castige.

*Alecs*05.02.2011 19:39

Nu cred ca gresesc daca spun ca azi a fost cea mai mare zi din istoria Premier League. S-au batut recorduri istorice, cele mai multe goluri intr-o sambata(41, record care egaleaza si cele mai multe goluri marcate in vreo etapa cu doua meciuri ramase de jucat), cele mai multe penaltyuri acordate(8, dintre care unul ratat), nicio echipa nu a reusit sa castige vreodata cel putin 1p cand a fost condusa cu 0-4, Saha al doilea francez dupa Henry care inscrie 4 goluri intr-un meci, Pantsil a egalat recordul la autogoluri intr-un sezon(3 si inca are timp sa-l doboare) + rastunari de scoruri si reveniri senzationale pentru ca totul sa se incheie cu prima infrangere pentru Man United dupa 29 de meciuri in Premier League.

 

Epic.

Kellerman05.02.2011 22:37

Toate astea culminand cu primul hattrick al unui uruguayan (Luis Suarez) la primul meci in postura de titular, maine. :D

 

 

Ronnie,

 

ehhdoc1024wp.jpg

Ronnie06.02.2011 06:20

Senzationala echipa are Manchester United. Baietii astia si cand pierd stiu sa o faca. 4-4 Arsenal, deci nici nu se simte.

 

@Kellerman

 

Vezi ca a batut Wolves, va trebuie azi minim un egal sa nu ajungeti dreq iar la retrogradare.

Kellerman06.02.2011 10:45

Au recueprat un punct fata de voi dumbass.

 

 

Pierdeti cu City, apoi cu Chelsea si v-ati dus dracu pe plua. Mai veniti si pe Anfield si v-o luati cu jet, apoi mai vorbim noi de titlu.

Maye06.02.2011 11:27

Hai ba, aveti grija acolo sa prindeti Europa League.

Voi o ardeti cu nasul pe sus si sunteti cu cacatul la cur.

Ronnie06.02.2011 11:43
Au recueprat un punct fata de voi dumbass.

 

 

Pierdeti cu City, apoi cu Chelsea si v-ati dus dracu pe plua. Mai veniti si pe Anfield si v-o luati cu jet, apoi mai vorbim noi de titlu.

 

Dumbass e doamna mama ta.

 

Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.

*Alecs*06.02.2011 12:31
Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.

 

Dogleash ma

 

Wolves astia au batut pe Man United & City, Chelsea si Liverpool si tot o sa retrogradeze.

Ronnie06.02.2011 13:14
Wolves astia au batut pe Man United & City, Chelsea si Liverpool si tot o sa retrogradeze.

 

Ok, au batut pe United, City si Chelsea - performanta mare.

Da' pe prajitii aia de la Liverpool i-au batut juma' de campionat, ce mare lucru?!

Maye06.02.2011 13:53

Blackpool! Blackpool ! Blackpool !

 

:clap:

Ronnie06.02.2011 15:45

Dalglish Dalglish :punk: :punk:

 

Si cu Chelsea Suarez este rezerva :beer2: Liverpool din nou fara atacant si cu fantana arteziana pe post de tactica :drunk: aaaandddd, guess what... La Chelsea sunt titulari si Torres si Gerrard :D

red&blue_boy06.02.2011 15:59

Eu unul nu-l prea inteleg pe Dalglish...

 

Ce atac la Chelsea!Anelka,Drogba,Torres!Si Liverpool nu-l baga barem pe Suarez...

Maye06.02.2011 17:46

A fost penalty pt Chelsea in min 91

Ronnie06.02.2011 17:48

Au fost vreo doua ma, da' lasa sa bata dalglish. Macar de-ar ramane 4-5 ani la Liverpool, stim macar ca face-o treaba :))

gio_stgloria06.02.2011 17:51

ivanovici petarda meciului , mi-a mancat si biletul la pariuri.mortii ma-tii de cretin.

*Alecs*06.02.2011 18:02
A fost penalty pt Chelsea in min 91

 

Si vroiai sa fie Chelsea la 9p de Man United sau la 10p cum e acum?

«1323334353646»