Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.
Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.
Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.
say what ?
koae, stai calm, inca putin si prinde big four Liverpool.
