FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1333435363746»
Kellerman06.02.2011 18:06
Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.

 

 

Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.

 

 

 

Oricum are grija Dalglish sa batem pe Anfield. Daca iar mai joaca cu tactica aia gen fantana arteziana si cu Meireles varf n-am nicio emotie.

 

 

say what ?

 

koae, stai calm, inca putin si prinde big four Liverpool.

red&blue_boy06.02.2011 18:10

Pana la urma, Liverpool si Dalglish le-au dat peste nas celor de la Chelsea,cu tot cu transferurile lor de senzatie.

Meritata victoria cormoranilor.Se pare ca s-a cam pripit si Torres mergand la o "echipa mare" precum Chelsea...

Ronnie06.02.2011 18:13
say what ?

 

koae, stai calm, inca putin si prinde big four Liverpool.

 

stai chill papusa ca dalglish e prea batran sa stea treaz martea si miercurea de la 21:45. va rezolva el.

Kellerman06.02.2011 18:25

Cine e mai batran, Dalglish sau Mr. Fungus ?

 

Vezi ca daca pleaca Fungus, v-ati dus pe plua definitiv.

 

 

P.S: De ce ii zic Mr. Ferguson ? pentru ca mai intai trebuie sa primeasca knighthood Paisley si Shankly, apoi mai vorbim despre "SIR ALEX".

 

 

 

Maye06.02.2011 18:29
Si vroiai sa fie Chelsea la 9p de Man United sau la 10p cum e acum?

Plua imi e de chelski si de liverputani.

Oricum, cupa e scrisa.

 

 

Dogleash e de viitor.

Ronnie06.02.2011 18:34
Cine e mai batran, Dalglish sau Mr. Fungus ?

 

Mosul are viata de noapte, Dalglish din fifa 2010 a sarit direct sa tina umbra unei echipe de-acum 20 de ani.

Kellerman06.02.2011 18:39

Bai, oi spune tu ce vrei, dar Dalglish a batut Wolves la ei acasa cu 3-0. Ce a facut Fungus cu Wolves etapa asta ?

 

4 clean sheets consecutive in campionat. Daca era de la inceput Dalglish, castiga titlul la pas.

Ronnie06.02.2011 18:44

Daca are sange-n **** Fergie ar trebui sa doneze titlul care-l vom castiga anul acesta lui Dalglish.

*Alecs*06.02.2011 18:47
Bai, oi spune tu ce vrei, dar Dalglish a batut Wolves la ei acasa cu 3-0. Ce a facut Sir Alex Ferguson cu Wolves etapa asta ?

 

Si care-i faza? Si United a revenit de la 0-2 la Blackpool si a castigat cu 3-2. Liverpool ce a facut?

 

Nu au nicio revelanta comparatiile de genul asta, am mai scris si in topicul despre Real si Barca, atata timp cat clasamentul arata:

 

1. Man United 25m 54p

 

6. Liverpool 26m 38p

Maye06.02.2011 19:06

Cu 16 p scapi de retrogradare intr-un campionat cu 12 echipe.

MoWeed06.02.2011 19:28

Oricat va cacati voi atata pe voi ca e Dalglish batran sau expirat, ca joaca in nu stiu ce formatie, ca nu l-a jucat pe Suarez titular de la debut s.a.m.d, iata ca a reusit sa revitalizeze cat de cat o echipa care era pe butuci.

 

Liverpool este pe 6, lucru care parea imposibil in decembrie. Este probabil prima serie inchegata de victorii pe care au reusit-o cormoranii sezonul acesta. E clar ca mai lipsesc multe dar pentru prima data in acest sezon, Liverpool are din nou sanse reale la un loc de cupa europeana.

 

Asa ca lasati-o mai moale cu talentele de manageri virtuali.

Daniel-Ionut07.02.2011 18:53

Torres...

18 Titles 5 European Cups. Chelsea is the bigger club?

 

:rolleyes: ah ce satisfactie am ca a batut Liverpool in meciul asta!!!

 

red&blue_boy07.02.2011 19:20
Torres...

18 Titles 5 European Cups. Chelsea is the bigger club?

 

:rolleyes: ah ce satisfactie am ca a batut Liverpool in meciul asta!!!

Me too! :)

Ronnie11.02.2011 20:51

Am citit acum in prosport o stie cum ca Man.Utd isi va lansa maine la meciul cu City un nou imn, dar pe site-ul oficial sau pe facebook nu vad nimic. Stie cineva ceva?

 

Acesta cica ar fi:

 

Suna foarte bine!

Kellerman11.02.2011 22:41

mai gay ca ala doar glory glory man united poate sa mai fie.

red&blue_boy12.02.2011 17:08

In derbyul din Manchester,United a invins City cu 2-1 .

Arsenal a castigat cu Wolverhampton,2-0,dubla Van Persie!

Liverpool,pentru care iar a marcat Meireles,a facut doar 1-1 acasa cu Wigan...

Kellerman12.02.2011 17:11

United ajutata de arbitrii, Liverpool furata.

 

 

Vi se pare cunoscut ? meh... **** fungus.

ady.fcsb12.02.2011 17:12

Si West Ham revine de la 3-0..

*Alecs*12.02.2011 19:29
United ajutata de arbitrii

 

Despre ce meci vorbesti ?

 

 

Golul sezonului: Wayne Rooney

Ronnie12.02.2011 19:57
United ajutata de arbitrii, Liverpool furata.

 

 

Vi se pare cunoscut ? meh... **** fungus.

 

Kellerman frustrat, vi se pare cunoscut?

 

Penalty clar neacordat la Anderson si golul lui Rooney (sezonului) il intrece pe cel al lui Giggs de acum cateva etape.

red&blue_boy12.02.2011 20:16

Mai dai incolo de arbitrii,c-a meritat United victoria...

Kellerman12.02.2011 20:27

Ce a meritat ? a avut o ocazie si o flegma si a scos 2 goluri.

 

Nu ca ar fi meritat City, dar nici in halul in care fura United.

*Alecs*12.02.2011 20:51
Ce a meritat ? a avut o ocazie si o flegma si a scos 2 goluri.

 

Nu ca ar fi meritat City, dar nici in halul in care fura United.

 

N-are rost sa te pun sa mai argumentezi ca se pare ca n-ai vazut meciul, doar vreun rezumat.

red&blue_boy12.02.2011 21:56
Ce a meritat ? a avut o ocazie si o flegma si a scos 2 goluri.

 

Nu ca ar fi meritat City, dar nici in halul in care fura United.

Trebuie sa inveti sa mai fi si obiectiv.Eu nu sunt fan United,simpatizez cu Villa si Liverpool,dar nu poti ca la orice victorie reusita de United sa o dai tot p-aia c-au fost ajutati de arbitrii.Parerea mea e ca azi a meritat United victoria.

Kellerman13.02.2011 10:20

Aha, deci daca Vidic trebuie sa se lege la siret, arbitrul intrerupe meciul ? foarte interesant.

«1333435363746»