FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1293031323346»
gio_stgloria28.01.2011 18:43

Unul dintre jucatorii mei favoriti , pacat ca a ajuns la Liverpool. :))

red&blue_boy28.01.2011 19:19

S-ar putea insa ca Torres sa plece de la Liverpool,poate tocmai la Chelsea...

Kellerman28.01.2011 20:24

Liverpool Football Club have insisted Fernando Torres is not for sale despite the emergence of a bid from Chelsea.

 

When presented with the story by the media on Thursday night, a LFC spokesman dismissed any notion that the Spain international was for sale.

 

"Chelsea have made a bid for Fernando which has been turned down," the spokesman said. "The player is not for sale."

 

 

next time guys

Maye28.01.2011 20:37

Ne crezi orbi?

 

Big Four my ass.

 

It remains Big One, only !

Kellerman28.01.2011 20:58

Pe unii chiar ii consider orbi cand vin cu rahaturi gen "Torres la Chelsea" in fiecare an.

 

Maye28.01.2011 21:12

Nu noi suntem aia.

 

Mi-ai atacat retine nemeritat :)

Maye29.01.2011 00:07
Pe unii chiar ii consider orbi cand vin cu rahaturi gen "Torres la Chelsea" in fiecare an.

 

Liverpool FC have confirmed that Fernando Torres has on Friday evening submitted a transfer request. The request has been rejected.

 

The Club said in a statement: "Fernando Torres tonight submitted a written transfer request, which has been rejected by Liverpool.

 

"Fernando is under a long-term contract and the Club expects him to honour the commitment he made to Liverpool FC and its supporters when he signed the agreement."

 

http://www.liverpoolfc.TV/news/latest-news...ransfer-request

 

Hopa! Probleme in paradis!

Se pare ca nu sunt doar zvonuri :)

Ronnie29.01.2011 07:52

Torres este un atacant foarte bun. Ar merita in opinia mea sa joace la o echipa mare si el.

 

Astazi avem Cupa Angliei:

 

Everton - Chelsea

Southampton - Manchester United

 

Kellerman29.01.2011 08:13

Hai jet cu cacaturile tale anti-Liverpool.

 

 

 

MoWeed29.01.2011 09:04
Torres este un atacant foarte bun. Ar merita in opinia mea sa joace la o echipa mare si el.

E la o echipa mare, oricat de mult va place voua sa negati asta

Kellerman29.01.2011 09:06

Oricum ar fi, Liverpool nu are nevoie de jucatori care nu dau 100% pentru echipa.

 

Liverpool nu s-a nascut si nu va muri cu Torres. Daca vrea sa plece, sa plece in mortii ma-sii.

 

Se zvoneste ca Chelsea au facut oferta de 60m lire astazi. Daca e adevarat, sa accepte banii si daca sunt baieti destepti ii iau pe Hazard, Coentrao, Mertesacker si Aguero de banii aia.

 

 

Oricum se vede de pe Pluto ce a incercat Chelsea. Au vrut sa destabilizeze echipa lui Liverpool inainte de meciul direct cu ei. O sa isi ia ei partea lor de mwue de la Suarez si (probabil) Torres.

Ronnie29.01.2011 09:18
O sa isi ia ei partea lor de mwue de la Suarez si (probabil) Torres.

 

Lasa ca are grija Gerrard sa ii paseze lui Drogba decisiv, doar n-ar fi prima oara, nu? :)

 

PS: Ma refeream la o echipa puternica in momentul de fata, nu la o echipa care joaca doar cu numele.

David29.01.2011 09:26
Torres este un atacant foarte bun. Ar merita in opinia mea sa joace la o echipa mare si el.

Sa stii ca totusi e la echipa cu cel mai bun palmares din Premier League. Si daca ai zice ca ei sunt o echipa mica, ar iesi naspa, ca are acelasi numar de trofee ca si Man United.

 

PS. trofeele Liverpool>trofeele Man. United pentru ca sunt la nivel european.

 

LE. A, acuma vad ce ai scris. Pai 2 sezoane mai slabe inseamna ceva?Orice echipa le-a avut.Dar o echipa odata mare datorita trofeelor e mare si gata.Si Aston Villa e echipa mare.

Kellerman29.01.2011 09:32

Dupa Ronnie probabil ca Steaua Bucuresti este o echipa mica care joaca doar cu numele, nu ?

Ronnie29.01.2011 09:34

Evident, Steaua este o echipa de rahat in momentul acesta care mai rezista in frunte doar datorita istoriei.

 

Problema la Liverpool este ca ei sunt intr-un rahat si mai mare pentru ca in Anglia sunt echipa foarte puternice. Pastrand proportiile, in Romania majoritatea echipelor sunt la pamant, una-doua ce mai tresar din cand in cand.

Kellerman29.01.2011 10:26

Dar totusi, continui cu ironiile proaste de genul "Torres merita sa joace la o echipa mare" de parca Liverpool ar fi pielea pwlii.

Ronnie29.01.2011 11:20

Imi creaza o placere interioara.

red&blue_boy29.01.2011 15:45
Se zvoneste ca Chelsea au facut oferta de 60m lire astazi. Daca e adevarat, sa accepte banii si daca sunt baieti destepti ii iau pe Hazard, Coentrao, Mertesacker si Aguero de banii aia.

Pentru astia,mai ca as zice ca mai bine l-ar da Liverpool pe Torres...

 

Si Aston Villa e echipa mare.

Asa e!

Ronnie29.01.2011 19:11

Southampton 1-2 Manchester United (Owen, Chicarito)

Maye29.01.2011 19:21

And the reds go marchin` on !

red&blue_boy29.01.2011 19:28

Aston Villa - Blackburn 3-1 !!! :) A dat un gol si R.Pires .

 

Everton - Chelsea 1-1 ! :D

David29.01.2011 23:11

Chelsea sucks cocks!!!

Kellerman30.01.2011 09:58
And the reds go marchin` on !

 

 

The Reds sunt Liverpool. ONLY Liverpool. :D

Maye30.01.2011 12:44
Kellerman31.01.2011 19:11
«1293031323346»