FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1272829303146»
Ronnie10.01.2011 13:01

Ce determinare? Ca ii rupe Gerrard piciorul lui Carrick, ca posteaza Babel poze noi pe facebook? Asta numesti tu determinare?

 

Si in meciul din campionat ati fost lemne. 2 faze fixe. ATAT!

Maye10.01.2011 13:26

Frustrated scousers :D

MoWeed10.01.2011 14:11

Haideti totusi sa nu judecam dupa primul meci. La cum a jucat Liverpool sezonul acesta, nimeni nu se astepta sa ii bata pe United.

 

PS: F**K MAN UTD !

Robert Aeroth10.01.2011 14:19

Oare cum dracu oameni care iubesc culorile ros-albastre pot sa tina cu echipe care au rosu si alb culori principale....

 

**** man utd

**** liverpenis

**** chelsky

**** premier league as a group (asta ca sa ii raspund lu Mo :blush: )

MoWeed10.01.2011 14:21

@Robert

 

Am si fular cu Liverpool. Adus din Anglia, de la mama lor.

 

Oricum, majoritatea de pe aici simpatizam cu echipele respective, nu le iubim cum e cazul Stelei

Robert Aeroth10.01.2011 14:28

Mo prietene tu trebuie sa te relaxezi sa bei o bere :D:D iei lucrurile (sau cel putin ce spun eu) prea in serios :oleole: Pentru asta te las sa imi faci cinste cu o bere cand mai vi in capitala

MoWeed10.01.2011 14:35

Bine, iti iau o bere cand mai trec prin capitala. Si-asa tre sa-mi dea Daniel-Ionut vreo 2.

 

PS: Nu glumeam cu fularul. As pune o poza cu el pe site, dar ma injura lumea :))

Maye10.01.2011 15:41
Bine, iti iau o bere cand mai trec prin capitala.

Iar aburesti lumea bai ?

red&blue_boy10.01.2011 18:01
Oricum, majoritatea de pe aici simpatizam cu echipele respective, nu le iubim cum e cazul Stelei

Asta nu inteleg unii...

Robert Aeroth10.01.2011 18:04
Iar aburesti lumea bai ?

 

Gelosule ti-ai dori sa primesti si tu o bere :))))

Daniel-Ionut10.01.2011 18:37
Si-asa tre sa-mi dea Daniel-Ionut vreo 2.

 

DOO?!? :blink:

Palme, sau ce? :D

David10.01.2011 20:10
howard-webb-man-utd.jpg
Ronnie13.01.2011 05:21

Blackpool 2-1 Liverpool

 

Nu am vazut meciul dar probabil ambele goluri ale gazdelor au fost din penalty-uri inventate, probabil Torres si Gerrard au vazut cartonas rosu inca de la incalzire si Blackpool a fost lasata de federatie sa joace cu 15-20 de oameni pe teren.

 

Insa cu siguranta Liverpool a jucat super-mega-ultra-determinata.

 

Asteptam pozele cu Michael Oliver in tricoul lui Blackpool. Asta numim noi determinare!!!

 

PS: Ipswich 1-0 Arsenal :*

red&blue_boy13.01.2011 12:10

Am vazut repriza a doua...Liverpool sunt praf!Din pacate...

 

Robert Aeroth13.01.2011 16:20
Blackpool 2-1 Liverpool

 

Nu am vazut meciul dar probabil ambele goluri ale gazdelor au fost din penalty-uri inventate, probabil Torres si Gerrard au vazut cartonas rosu inca de la incalzire si Blackpool a fost lasata de federatie sa joace cu 15-20 de oameni pe teren.

 

Insa cu siguranta Liverpool a jucat super-mega-ultra-determinata.

 

Asteptam pozele cu Michael Oliver in tricoul lui Blackpool. Asta numim noi determinare!!!

 

PS: Ipswich 1-0 Arsenal :*

 

PFFFF. Daca eram fan Liverpool nu as fi lasat faza asta fara o replica... :sleep:

red&blue_boy15.01.2011 20:22

Rezultatele de astazi :

 

Chelsea 2 - 0 Blackburn R.

 

Manchester C. 4 - 3 Wolverhampton W.

 

Stoke C. 2 - 0 Bolton W.

 

West Bromwich A. 3 - 2 Blackpool

 

Wigan Athletic 1 - 1 Fulham

 

West Ham U. 0 - 3 Arsenal

 

 

Van Persie doua goluri ! :)

Meci frumos la Manchester.

 

Ronnie16.01.2011 09:00

2 derbyuri frumoase azi:

 

Birmingham - Villa si Liverpool - Everton

 

Plus capul de afis: Tottenham - Manchester United

 

 

Steaua1947^16.01.2011 09:01

Sper intr-o victorie a celor de la L'pool .

*Alecs*16.01.2011 11:07
2 derbyuri frumoase azi:

 

Birmingham - Villa si Liverpool - Everton

 

Plus capul de afis: Tottenham - Manchester United

 

3 derbyuri. Ai uitat de Sunderland - Newcastle

:bananadance:

 

 

 

Ronnie16.01.2011 11:21

Sunderland-Newcastle nu e maine?

 

LE: Grrr, e azi. M-am uitat la transmisiunile de la Digi si nu i-am vazut in grila :D

red&blue_boy16.01.2011 14:50

Birmingham - Villa 1-1 .

 

La pauza,Liverpool - Everton 1-0 .

Steaua1947^16.01.2011 14:56

Meci frumos la Liverpool , trebuia sa fie macar 2-0 la pauza..

 

 

Mda.. 2-2 final

Ronnie16.01.2011 18:10

Draw day in Anglia astazi

 

Sunderland 1-1 Newcastle

Birmingham 1-1 Villa

Liverpool 2-2 Everton

Tottenham 0-0 Manchester United

 

 

*Alecs*22.01.2011 12:19

Etapa 24

 

Sambata

 

14:45 Wolves - Liverpool - DigiSport

17:00 Arsenal - Wigan - DigiSport Plus

17:00 Blackpool - Sunderland

17:00 Everton - West Ham

17:00 Fulham - Stoke

17:00 Manchester Utd - Birmingham - DigiSport

17:00 Newcastle - Tottenham

19:30 Aston Villa - Manchester City - DigiSport Plus

 

Duminica

 

18:00 Blackburn - West Ham

 

Luni

 

22:00 Bolton - Chelsea - DigiSport

Ronnie22.01.2011 14:53

Gresesc daca spun ca Liverpool a realizat astazi cea mai mare victorie a lor din ultimii ani de Premier League? Nu de alta dar nu-mi aduc nici macar ultimul lor meci in care au marcat 3 boabe, da' sa nu mai si primeasca...

«1272829303146»