Ce determinare? Ca ii rupe Gerrard piciorul lui Carrick, ca posteaza Babel poze noi pe facebook? Asta numesti tu determinare?
Si in meciul din campionat ati fost lemne. 2 faze fixe. ATAT!
Ce determinare? Ca ii rupe Gerrard piciorul lui Carrick, ca posteaza Babel poze noi pe facebook? Asta numesti tu determinare?
Si in meciul din campionat ati fost lemne. 2 faze fixe. ATAT!
Frustrated scousers ![]()
Haideti totusi sa nu judecam dupa primul meci. La cum a jucat Liverpool sezonul acesta, nimeni nu se astepta sa ii bata pe United.
PS: F**K MAN UTD !
Oare cum dracu oameni care iubesc culorile ros-albastre pot sa tina cu echipe care au rosu si alb culori principale....
**** man utd
**** liverpenis
**** chelsky
**** premier league as a group (asta ca sa ii raspund lu Mo
)
@Robert
Am si fular cu Liverpool. Adus din Anglia, de la mama lor.
Oricum, majoritatea de pe aici simpatizam cu echipele respective, nu le iubim cum e cazul Stelei
Mo prietene tu trebuie sa te relaxezi sa bei o bere
:D iei lucrurile (sau cel putin ce spun eu) prea in serios
Pentru asta te las sa imi faci cinste cu o bere cand mai vi in capitala
Bine, iti iau o bere cand mai trec prin capitala. Si-asa tre sa-mi dea Daniel-Ionut vreo 2.
PS: Nu glumeam cu fularul. As pune o poza cu el pe site, dar ma injura lumea ![]()
Bine, iti iau o bere cand mai trec prin capitala.
Iar aburesti lumea bai ?
Oricum, majoritatea de pe aici simpatizam cu echipele respective, nu le iubim cum e cazul Stelei
Asta nu inteleg unii...
Iar aburesti lumea bai ?
Gelosule ti-ai dori sa primesti si tu o bere
))
Si-asa tre sa-mi dea Daniel-Ionut vreo 2.
DOO?!? ![]()
Palme, sau ce? ![]()

Blackpool 2-1 Liverpool
Nu am vazut meciul dar probabil ambele goluri ale gazdelor au fost din penalty-uri inventate, probabil Torres si Gerrard au vazut cartonas rosu inca de la incalzire si Blackpool a fost lasata de federatie sa joace cu 15-20 de oameni pe teren.
Insa cu siguranta Liverpool a jucat super-mega-ultra-determinata.
Asteptam pozele cu Michael Oliver in tricoul lui Blackpool. Asta numim noi determinare!!!
PS: Ipswich 1-0 Arsenal :*
Am vazut repriza a doua...Liverpool sunt praf!Din pacate...
Blackpool 2-1 Liverpool
Nu am vazut meciul dar probabil ambele goluri ale gazdelor au fost din penalty-uri inventate, probabil Torres si Gerrard au vazut cartonas rosu inca de la incalzire si Blackpool a fost lasata de federatie sa joace cu 15-20 de oameni pe teren.
Insa cu siguranta Liverpool a jucat super-mega-ultra-determinata.
Asteptam pozele cu Michael Oliver in tricoul lui Blackpool. Asta numim noi determinare!!!
PS: Ipswich 1-0 Arsenal :*
PFFFF. Daca eram fan Liverpool nu as fi lasat faza asta fara o replica... ![]()
Rezultatele de astazi :
Chelsea 2 - 0 Blackburn R.
Manchester C. 4 - 3 Wolverhampton W.
Stoke C. 2 - 0 Bolton W.
West Bromwich A. 3 - 2 Blackpool
Wigan Athletic 1 - 1 Fulham
West Ham U. 0 - 3 Arsenal
Van Persie doua goluri ! ![]()
Meci frumos la Manchester.
2 derbyuri frumoase azi:
Birmingham - Villa si Liverpool - Everton
Plus capul de afis: Tottenham - Manchester United
Sper intr-o victorie a celor de la L'pool .
2 derbyuri frumoase azi:
Birmingham - Villa si Liverpool - Everton
Plus capul de afis: Tottenham - Manchester United
3 derbyuri. Ai uitat de Sunderland - Newcastle
![]()
Sunderland-Newcastle nu e maine?
LE: Grrr, e azi. M-am uitat la transmisiunile de la Digi si nu i-am vazut in grila ![]()
Birmingham - Villa 1-1 .
La pauza,Liverpool - Everton 1-0 .
Meci frumos la Liverpool , trebuia sa fie macar 2-0 la pauza..
Mda.. 2-2 final
Draw day in Anglia astazi
Sunderland 1-1 Newcastle
Birmingham 1-1 Villa
Liverpool 2-2 Everton
Tottenham 0-0 Manchester United
Etapa 24
Sambata
14:45 Wolves - Liverpool - DigiSport
17:00 Arsenal - Wigan - DigiSport Plus
17:00 Blackpool - Sunderland
17:00 Everton - West Ham
17:00 Fulham - Stoke
17:00 Manchester Utd - Birmingham - DigiSport
17:00 Newcastle - Tottenham
19:30 Aston Villa - Manchester City - DigiSport Plus
Duminica
18:00 Blackburn - West Ham
Luni
22:00 Bolton - Chelsea - DigiSport
Gresesc daca spun ca Liverpool a realizat astazi cea mai mare victorie a lor din ultimii ani de Premier League? Nu de alta dar nu-mi aduc nici macar ultimul lor meci in care au marcat 3 boabe, da' sa nu mai si primeasca...