Eu imi amintesc de un 1-4 cu Manchester United.
Dar da, a fost cel mai bun meci al acestui sezon si Raul Meireles a marcat cel mai frumos gol din acest sezon.
Eu imi amintesc de un 1-4 cu Manchester United.
Dar da, a fost cel mai bun meci al acestui sezon si Raul Meireles a marcat cel mai frumos gol din acest sezon.
5
Un meci modest pentru Manchester United, golurile si fazele venind mai mult din reflex. 5-0 cu Birmingham, goluri marcate de Berbatov, Giggs si Nani. Nici nu mai trebuie sa specific ca bulgarul a dat 3.
Golul lui Ryan Giggs este cel mai frumos gol marcat in acest sezon de Premier League.
i don't think so

Eu imi amintesc de un 1-4 cu Manchester United.
Dar da, a fost cel mai bun meci al acestui sezon si Raul Meireles a marcat cel mai frumos gol din acest sezon.
referitor la gol sper ca vorbesti doar de campionat pentru ca in comparatie cu ce gol a luat arsenal in cupa de la leeds asta pare normal.
Wow Ronnie, mirobolant gol! EXTRAORDINAR! NICAIERI NU AM AM MAI VAZUT ASA CEVA!stai, ce ? gol cu poarta goala sa fie golul sezonului ? cred ca glumesti.Da, golul lui Leeds a fost smecher, dar vorbim de campionat.Uite, Torres a facut acelasi lucru ca si Giggs, tot astazi.
Varney se pisa pe toti !
Cu jet !
Ce-i drept, va fi foarte greu de ales, chiar sunt o gramada de goluri tari pana acum.
Un gol frumos nu inseamna doar ultimul moment in care mingea este impinsa in plasa. Faza golului marcat de Giggs arata fotbalul complet jucat de Manchester United in acest sezon si determinarea fantastica.
Vezi si golul marcat de Devis de la Fulham in topul postat de Alecs.
Ca si gol elaborat,mi se pare mai reusit golul lui Davies de la Bolton decat cel reusit de Giggs...
E tare si golul lui Meireles,dar cel mai mult imi plac golurile date de Varney si Bale...
Villa - Manchester City 1-0 !
Golul a fost marcat de jucatorul recent adus, Darren Bent!
Gol superb marcat de Tamas astazi:
care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?
Blackpool 2 - 0 United la pauza.
+ 1 penalty neacordat lui blackpool in minutul 49.
Arbitrii,arbitrii !!! ![]()
care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?
De doua ori chiar.
Dar care erai ala ce radea de Man United ca pierde cu Blackpool ? =))
Fenomenala echipa lui Fergie.
care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?
Eu. Pentru ca tre sa fii prea de cacao sa pierzi cu Blackpool.
care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?
Blackpool 2 - 0 United la pauza.
+ 1 penalty neacordat lui blackpool in minutul 49.
Epic fail
.Si daca pierdea Man.United tot ramanea in fruntea clasamentului cu inca o restanta,parca.Seriously,sa pierzi 2 meciuri cu Blackpool intr-un sezon ,e ''naspa''.Probabil ca timp de 50 de ani de acum tot or sa-i tachineze pe problema asta ![]()
Eu. Pentru ca tre sa fii prea de cacao sa pierzi cu Blackpool.
La 3-0 pentru Blackpool era game over, daca era un arbitru corect.
La 3-0 pentru Blackpool era game over, daca era un arbitru corect.
Pai cum sa fie un arbitru corect? Trebuie sa simta ca joaca cu United nu?
@kellerman
Tu nu intelegi ceva. In mintea unora de aici de pe forum s-a incetatenit ideea ca atunci cand castiga United si arbitrajul le-a fost favorabil, e ceva normal deoarece diferenta de valoare oricum ar fi asigurat o victorie pentru United.
In schimb, daca fac un egal sau pierd si arbitrul greseste impotriva lor, diferenta acea de valoare nu mai este luata in considerare si arbitrul devine singurul vinovat de infrangerea lor.
Cum de nu te-ai obisnuit cu asta pana acum?
Luis Suarez GET IN!!!!
9 puncte de Big Four, meci cu Stoke pe Anfield miercuri (adica 3 puncte, in mod normal) si apoi avem cu Chelsea la ei. Se pot recupera 6 puncte aici.
Daca il mai aduc si pe Charlie Adam, pot sa pariez ca revine Liverpool in big four sezonul asta.
http://www.liverpoolfc.TV/news/latest-news...ree-suarez-deal