FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1282930313246»
Kellerman22.01.2011 15:31

Eu imi amintesc de un 1-4 cu Manchester United.

 

 

Dar da, a fost cel mai bun meci al acestui sezon si Raul Meireles a marcat cel mai frumos gol din acest sezon.

Maye22.01.2011 17:01

5

Ronnie22.01.2011 17:01

Un meci modest pentru Manchester United, golurile si fazele venind mai mult din reflex. 5-0 cu Birmingham, goluri marcate de Berbatov, Giggs si Nani. Nici nu mai trebuie sa specific ca bulgarul a dat 3.

 

Golul lui Ryan Giggs este cel mai frumos gol marcat in acest sezon de Premier League.

Kellerman22.01.2011 18:23

i don't think so

 

89c82797.gif

Ronnie22.01.2011 18:58
*Alecs*22.01.2011 19:17

 

Alex88pl22.01.2011 19:40
Eu imi amintesc de un 1-4 cu Manchester United.

 

 

Dar da, a fost cel mai bun meci al acestui sezon si Raul Meireles a marcat cel mai frumos gol din acest sezon.

referitor la gol sper ca vorbesti doar de campionat pentru ca in comparatie cu ce gol a luat arsenal in cupa de la leeds asta pare normal.

Kellerman22.01.2011 20:51

Wow Ronnie, mirobolant gol! EXTRAORDINAR! NICAIERI NU AM AM MAI VAZUT ASA CEVA!stai, ce ? gol cu poarta goala sa fie golul sezonului ? cred ca glumesti.Da, golul lui Leeds a fost smecher, dar vorbim de campionat.Uite, Torres a facut acelasi lucru ca si Giggs, tot astazi.

szólj hozzá: Wl0-3Li[matchhighlight.com]wmv

Maye22.01.2011 20:54

Varney se pisa pe toti !

 

Cu jet !

Kellerman22.01.2011 21:01

Ce-i drept, va fi foarte greu de ales, chiar sunt o gramada de goluri tari pana acum.

Ronnie22.01.2011 21:11

Un gol frumos nu inseamna doar ultimul moment in care mingea este impinsa in plasa. Faza golului marcat de Giggs arata fotbalul complet jucat de Manchester United in acest sezon si determinarea fantastica.

 

Vezi si golul marcat de Devis de la Fulham in topul postat de Alecs.

red&blue_boy22.01.2011 21:51

Ca si gol elaborat,mi se pare mai reusit golul lui Davies de la Bolton decat cel reusit de Giggs...

E tare si golul lui Meireles,dar cel mai mult imi plac golurile date de Varney si Bale...

 

Villa - Manchester City 1-0 ! :) Golul a fost marcat de jucatorul recent adus, Darren Bent!

gio_stgloria22.01.2011 22:37
*Alecs*23.01.2011 17:43

Gol superb marcat de Tamas astazi:

 

Kellerman25.01.2011 20:38

care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?

 

Blackpool 2 - 0 United la pauza.

 

 

+ 1 penalty neacordat lui blackpool in minutul 49.

red&blue_boy25.01.2011 20:50

Arbitrii,arbitrii !!! :D

*Alecs*25.01.2011 20:53
care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?

 

De doua ori chiar.

 

Dar care erai ala ce radea de Man United ca pierde cu Blackpool ? =))

Maye25.01.2011 21:23

Fenomenala echipa lui Fergie.

Ronnie26.01.2011 06:06
care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?

 

Eu. Pentru ca tre sa fii prea de cacao sa pierzi cu Blackpool.

blindica26.01.2011 07:36
care erati aia ce radeati de Liverpool ca ii bate Blackpool ?

 

Blackpool 2 - 0 United la pauza.

 

 

+ 1 penalty neacordat lui blackpool in minutul 49.

 

Epic fail :console: .Si daca pierdea Man.United tot ramanea in fruntea clasamentului cu inca o restanta,parca.Seriously,sa pierzi 2 meciuri cu Blackpool intr-un sezon ,e ''naspa''.Probabil ca timp de 50 de ani de acum tot or sa-i tachineze pe problema asta :finger:

Kellerman26.01.2011 09:31
Eu. Pentru ca tre sa fii prea de cacao sa pierzi cu Blackpool.

 

 

La 3-0 pentru Blackpool era game over, daca era un arbitru corect.

zloty26.01.2011 09:54
La 3-0 pentru Blackpool era game over, daca era un arbitru corect.

Pai cum sa fie un arbitru corect? Trebuie sa simta ca joaca cu United nu?

MoWeed26.01.2011 11:13

@kellerman

 

Tu nu intelegi ceva. In mintea unora de aici de pe forum s-a incetatenit ideea ca atunci cand castiga United si arbitrajul le-a fost favorabil, e ceva normal deoarece diferenta de valoare oricum ar fi asigurat o victorie pentru United.

In schimb, daca fac un egal sau pierd si arbitrul greseste impotriva lor, diferenta acea de valoare nu mai este luata in considerare si arbitrul devine singurul vinovat de infrangerea lor.

 

Cum de nu te-ai obisnuit cu asta pana acum?

Ronnie26.01.2011 12:20
La 3-0 pentru Blackpool era game over, daca era un arbitru corect.

 

La fel cum a fost terminat si la 2-0, nu? E pacat ca vorbesti de fotbal cand tu habar nu ai ce inseamna un umar la umar. Si mai ales in Anglia...

 

Oricum:

cs.jpg

 

Cele mai multe goluri - Berbatov 19

Cele mai multe pase de gol - Nani 11

Kellerman28.01.2011 18:29

Luis Suarez GET IN!!!!

 

9 puncte de Big Four, meci cu Stoke pe Anfield miercuri (adica 3 puncte, in mod normal) si apoi avem cu Chelsea la ei. Se pot recupera 6 puncte aici.

 

Daca il mai aduc si pe Charlie Adam, pot sa pariez ca revine Liverpool in big four sezonul asta.

 

http://www.liverpoolfc.TV/news/latest-news...ree-suarez-deal

«1282930313246»