FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1252627282946»
red&blue_boy07.01.2011 05:46
Da ce doar maimutele alea fara slujbe din millwall sunt in Liga a 2 ?

Pai ar fi mai frumos un duel intre galeriile lor in Premier League!

 

Bine,sa promoveze si Cardiff!

Daniel-Ionut07.01.2011 09:43
Cardiff 2-1 Leeds

 

Chiar daca nu e din PL e cu dedicatie pt Daniel :console:

 

Soul Crew Soul Crew Soul Crew!!! Bring me dinner in my room service crew boy !!

 

:beer2: ne auzim in Premier League ;)

Kellerman07.01.2011 12:21

Cardiff, Millwall, Leeds, Charlton, Notts. Co.

 

Wow, ce ar fi cu astea in Premier League. SHOW TOTAL!

Ronnie07.01.2011 13:14

Si Championship se pare ca va creste foarte mult. O sa fie frumos cu echipe gen West Ham, Aston Villa, Liverpool :D

Kellerman07.01.2011 13:20

Degeaba faci tu misto, Hodgson e out dupa meciul cu United (poate chiar si inainte) 100% sigur.

 

Da, e un sezon mai prost al lui Liverpool, strict din cauza antrenorului si a patronilor, dar discutam noi sezonul viitor.

 

 

Cat despre United, nu stiu cat o sa va mai bucurati voi de trofee, ca imediat se retrage Ferguson si sa vezi apoi comedie cu United in rolul principal.

MoWeed07.01.2011 13:21

Ronnie, pana nu te injur nu te lasi :))

Ronnie07.01.2011 14:07
Cat despre United, nu stiu cat o sa va mai bucurati voi de trofee, ca imediat se retrage Ferguson si sa vezi apoi comedie cu United in rolul principal.

 

E foarte bine ca esti optimist.

 

@Mo, d-abia astept sa-ti dau ban ma :*

MoWeed07.01.2011 14:25

Inainte sa-mi dai tu ban iti dau eu altceva :))

Kellerman07.01.2011 14:29

Touché.

gio_stgloria07.01.2011 15:57
West Ham nu cade !

Mai bine ar promova Millwall!

LEEDS LEEDS LEEDS !

 

Sincer sa fiu nu inteleg de ce o vedeti pe united campioana. Mai sunt atatea etape si echipa asta nu arata asa mare forma. E pe primul loc doar pentru ca Chelsea a intrat in colaps si arsenal n-are sansa. Putina sansa cu Tottenham si cu City (meci in care am avut 3 bare) putea duce pe Arsenal in frunte si nu pe Manchester.

Timpul le va descurca pe toate.

Robert Aeroth07.01.2011 16:01
Degeaba faci tu misto, Hodgson e out dupa meciul cu United (poate chiar si inainte) 100% sigur.

 

Da, e un sezon mai prost al lui Liverpool, strict din cauza antrenorului si a patronilor, dar discutam noi sezonul viitor.

 

 

Cat despre United, nu stiu cat o sa va mai bucurati voi de trofee, ca imediat se retrage Ferguson si sa vezi apoi comedie cu United in rolul principal.

 

Sau poate jucatorii aia platiti cu milioane sunt niste betivi ordinari cu Steve G in frunte...

Ronnie07.01.2011 16:29
Sincer sa fiu nu inteleg de ce o vedeti pe united campioana. Mai sunt atatea etape si echipa asta nu arata asa mare forma. E pe primul loc doar pentru ca Chelsea a intrat in colaps si arsenal n-are sansa. Putina sansa cu Tottenham si cu City (meci in care am avut 3 bare) putea duce pe Arsenal in frunte si nu pe Manchester.

Timpul le va descurca pe toate.

 

Niciodata in ultimii ani Manchester United nu a prestat un joc foarte placut ochiului. Este insa poate cea mai eficienta echipa. Nu e genul care sa ii trebuiasca 20 de ocazii pentru a marca mai mult de un gol. De obicei United marcheaza cam la fiecare ocazie pe care si-o creaza si de-asta este mereu in frunte.

 

Si norocul tine pana la urma de cei buni. S-a vazut in meciul direct cand Arsenal nu a miscat deloc pe Old Trafford.

 

 

red&blue_boy07.01.2011 19:08

Da,asa e,dar tot o sa fie interesant cum se va descurca United fara Ferguson...

Kellerman08.01.2011 11:20

SIIIIIIIIIIIIIIIIII

 

 

HODGSON A LUAT JET!

 

Welcome KENNY DALGLISH!

 

http://www.liverpoolfc.TV/news/latest-news...es-Liverpool-FC

MoWeed08.01.2011 11:34

Era si cazul!

Daca este cineva care stie ce inseamna Liverpool si le poate explica asta si jucatorilor, acela e Dalglish.

 

Sper sa fie intr-un ceas bun.

 

 

Oricum sezonul asta e dus, ar fi un lucru bun sa prinda Europa League

Daniel-Ionut08.01.2011 11:36

In sfarsit...

red&blue_boy08.01.2011 11:52

Bye-bye !!!

 

Sunt insa cam sceptic in ceea ce priveste reusita lui Dalglish.Oricum,in acest moment e greu pentru oricine ar veni la Liverpool.

Kellerman08.01.2011 12:32

Sa nu uitam ca urmatorul meci pe Anfield in campionat e cu .... EVERTON. :D

 

Asta da inceput pentru Rege. :D Nici nu imi pot imagina ce atmosfera va fi.

 

 

Cred ca acum Ferguson e ceva de genul "OWWWW SHIT, we are in BIG trouble". :D

 

 

 

hold on, WE HAVE MORE!

 

 

Phil Thompson ASSISTANT MANAGER! bye-bye Sammy Lee.

Ronnie08.01.2011 14:21
Cred ca acum Ferguson e ceva de genul "OWWWW SHIT, we are in BIG trouble". :D

 

Pai de ce? Nu cred ca pe Fergy il intereseaza foarte mult ce se intampla in lupta la retrogradare din acest an.

ady.fcsb08.01.2011 14:57

Poate la anul va fi si un topic numit ,,Championship''. Acolo probabil ca Liverpool va fi pe primul loc constant :D. Cat de frica poate sa-i fie lui Ferguson de o echipa de pe locul 12? :D Singura amenintare pentru Ferguson se numeste Arsenal

Daniel-Ionut08.01.2011 15:22

Cupa FA

Arsenal - Leeds 1-1

 

Gol in minutul 90! :wall:

Robert Aeroth08.01.2011 17:09

Daniele sunteti prea slabi...deh ce poti sa ceri de la femeile de service crew?:))

Kellerman08.01.2011 18:26

Va uitati degeaba la Premier League daca nu stiti despre Dalglish vs. Ferguson si cum ii inchidea gura in 2 minute Dalglish prin presa.

Maye08.01.2011 20:59

Mutarea cu Dalglish e inspirata.

 

Liverpool castiga maine.

blindica08.01.2011 21:01

Un mic add-on pt FA Cup (meciurile de mai jos).Surprize,din punctul meu de vedere.Si,despre Liverpool vs Manchester...ambele echipe sunt monumente ale sportului.Nu exista comparatii si asemanarea se gaseste doar in suprematia lor.Cu Dalglish s-a castigat ultimul titlu,daca nu ma insel,iar Ferguson este cel mai bun/longeviv manager din lume.Si continuitatea asta n-a fost degeaba.King Dalglish o sa fie doar pana se va gasi un antrenor mai apropiat de fotbalul zilelor noastre.

 

Stevenage 3 - 1 Newcastle U.

Sunderland 1 - 2 Notts County

«1252627282946»