FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1242526272846»
red&blue_boy02.01.2011 15:30

Chelsea - Aston Villa 3-3 ! Un meci frumos,pacat ca n-a invins Villa...Golul lui Drogba de 2-2 a fost cam din offside...

Kellerman02.01.2011 17:12

Ala + primul penalty al lui Chelsea total inexistent.

 

O echipa mizerabila Chelsea asta, cu jucatori terminati care sunt doar pe jos (vezi Drogba si Malouda).

Robert Aeroth03.01.2011 10:06
Mai,de bine,de rau,ce a facut Arsenal in ultima etapa? ;)

@Roberth,ai dreptate.

Scuze Marius.

 

LE.Beckham la Spurs.OUCH!

 

Da chiar nu iti e rusine? Il tot omiti pe Stanici :no:

Ronnie05.01.2011 06:27

Manchester United 2-1 Stoke City

 

Hernandez 27, Nani 62 / Whitehead 50

 

Diseara Arsenal - Man.City si Wolves - Chelsea.

 

In weekend: Manchester United - Liverpool, in FA Cup.

Kellerman05.01.2011 12:01

Mie mi-ar fi rusine sa va bata Woy Hodorogson.

 

Adica, serios, daca Liverpool bate pe United, eu nu as mai posta pe aici. Mmmkay Ronnie ?

 

Daca e invers, e ceva normal avand in vedere starea echipelor in momentul de fata.

 

 

Deci, win-win situation. :D

red&blue_boy05.01.2011 12:32

Kellerman , iti pregatesti terenul pentru o infrangere ? :)

 

Pana la urma,nu cred ca ar fi ceva iesit din comun sa bata Liverpool.

Kellerman05.01.2011 12:46

N-am ce sa pregatesc.

 

E absolut normal ca United sa bata pe Liverpool in meciul asta.

 

 

Daca nu reusesc, oh, well, FUN TIME! :naughty:

red&blue_boy05.01.2011 12:55

Sa asteptam meciul,sa vedem ce va fi...

Eu unul cred ca o sa bata Liverpool.Am un feeling! :)

Ronnie05.01.2011 13:48

Evident ca e ceva normal ca Man.Utd sa bata pe Liverpool. Vorbim totusi de cea mai galonata echipa a Angliei impotriva unei echipe care in ultimul timp se zbate in partea de jos a clasamentului.

 

Totusi, avand in vedere ca United nu pune pret pe cupe iar pentru Liverpool e una din putinele sanse sa arate ca a insemnat vreodata ceva, este posibil sa fie un meci echilibrat.

 

Daca nu se va intampla ceva deosebit, Man.United se va impune fara sa forteze.

Kellerman05.01.2011 20:45

Oh, si daca nu, sa vezi comedie aici pe topic. :naughty:

red&blue_boy05.01.2011 20:58

Blackburn - Liverpool 2-0 , la pauza...Nu isi mai revin cormoranii.****!

MoWeed05.01.2011 21:33

Poate cu alt antrenor sa-si mai revina

zloty05.01.2011 21:34
Blackburn - Liverpool 2-0 , la pauza...Nu isi mai revin cormoranii.****!

In Championship poate isi mai revin.

 

Etapa pentru Utd.

Maye05.01.2011 21:53

Nenorocitii aia de la United fac vraji.

 

Wolves - Chelsea 1-0

Arsenal - City 0-0

Everton - Spurs 2-1

 

Si in batalia pentru evitarea retrogradarii, Blackburn - Liverpool 3-1.

ady.fcsb05.01.2011 21:59

United nu va avea probleme anu asta. West Ham pe ultimu loc.. Cea mai mare surpriza mi se pare echipa de pe locul 6,Sunderland. Aston Villa - Sunderland 0-1

Robert Aeroth05.01.2011 23:01

Cardiff 2-1 Leeds

 

Chiar daca nu e din PL e cu dedicatie pt Daniel :console:

 

Soul Crew Soul Crew Soul Crew!!! Bring me dinner in my room service crew boy !!

Kellerman06.01.2011 16:38

3524334684_efddf69b2d_o.gif

 

3523531709_54113fc885_o.gif

 

3524342774_864e3936dc_o.gif

 

3524343346_37ecc9d78f_o.gif

 

3540372135_a51ac7d04d_o.gif

 

disappearingcaptainj.gif

 

3405898704_26fbbbdfe1_o.jpg

 

3470764098_82ba02cec9_o.gif

 

Skrtel.gif

Robert Aeroth06.01.2011 17:12

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

I love premier league

*Alecs*06.01.2011 19:05

Apropo de Fergie si baloane, faza asta e de pomina:

 

Ronnie06.01.2011 19:17

CSS.JPG

 

Manchester United campioana;

Arsenal, City, Tottenham si Chelsea duc o lupta acerba pentru locul 2;

Sunderland in sfarsit pare o echipa care poate obtine un loc in Europa;

Aston Villa deceptia campionatului;

Liverpool favorita sa scape de retrogradare;

 

Cam astea sunt concluziile...

gio_stgloria06.01.2011 19:41

MU campioana ..mai e mult pana departe, adevarul e ca jocul vostru convinge :)).

red&blue_boy06.01.2011 20:37

Si eu cred ca e cam gata campionatul.United dupa ce ajunge sus,pe primul loc,cu greu-l mai cedeaza...

Echipele cu care simpatizez,Villa si Liverpool,sunt deceptiile campionatului....Damn it ! :)

Robert Aeroth06.01.2011 20:37

Pacat de West Ham..partea buna e ca o sa iasa niste derbiuri intre suporteri daca retrogradeaza ca in vremurile bune ;))

red&blue_boy06.01.2011 20:48

West Ham nu cade !

Mai bine ar promova Millwall!

Robert Aeroth06.01.2011 21:23
West Ham nu cade !

Mai bine ar promova Millwall!

 

Da ce doar maimutele alea fara slujbe din millwall sunt in Liga a 2 ?

«1242526272846»