Chelsea - Aston Villa 3-3 ! Un meci frumos,pacat ca n-a invins Villa...Golul lui Drogba de 2-2 a fost cam din offside...
Chelsea - Aston Villa 3-3 ! Un meci frumos,pacat ca n-a invins Villa...Golul lui Drogba de 2-2 a fost cam din offside...
Ala + primul penalty al lui Chelsea total inexistent.
O echipa mizerabila Chelsea asta, cu jucatori terminati care sunt doar pe jos (vezi Drogba si Malouda).
Mai,de bine,de rau,ce a facut Arsenal in ultima etapa?@Roberth,ai dreptate.
Scuze Marius.
LE.Beckham la Spurs.OUCH!
Da chiar nu iti e rusine? Il tot omiti pe Stanici ![]()
Manchester United 2-1 Stoke City
Hernandez 27, Nani 62 / Whitehead 50
Diseara Arsenal - Man.City si Wolves - Chelsea.
In weekend: Manchester United - Liverpool, in FA Cup.
Mie mi-ar fi rusine sa va bata Woy Hodorogson.
Adica, serios, daca Liverpool bate pe United, eu nu as mai posta pe aici. Mmmkay Ronnie ?
Daca e invers, e ceva normal avand in vedere starea echipelor in momentul de fata.
Deci, win-win situation. ![]()
Kellerman , iti pregatesti terenul pentru o infrangere ? ![]()
Pana la urma,nu cred ca ar fi ceva iesit din comun sa bata Liverpool.
N-am ce sa pregatesc.
E absolut normal ca United sa bata pe Liverpool in meciul asta.
Daca nu reusesc, oh, well, FUN TIME! ![]()
Sa asteptam meciul,sa vedem ce va fi...
Eu unul cred ca o sa bata Liverpool.Am un feeling! ![]()
Evident ca e ceva normal ca Man.Utd sa bata pe Liverpool. Vorbim totusi de cea mai galonata echipa a Angliei impotriva unei echipe care in ultimul timp se zbate in partea de jos a clasamentului.
Totusi, avand in vedere ca United nu pune pret pe cupe iar pentru Liverpool e una din putinele sanse sa arate ca a insemnat vreodata ceva, este posibil sa fie un meci echilibrat.
Daca nu se va intampla ceva deosebit, Man.United se va impune fara sa forteze.
Oh, si daca nu, sa vezi comedie aici pe topic. ![]()
Blackburn - Liverpool 2-0 , la pauza...Nu isi mai revin cormoranii.****!
Poate cu alt antrenor sa-si mai revina
Blackburn - Liverpool 2-0 , la pauza...Nu isi mai revin cormoranii.****!
In Championship poate isi mai revin.
Etapa pentru Utd.
Nenorocitii aia de la United fac vraji.
Wolves - Chelsea 1-0
Arsenal - City 0-0
Everton - Spurs 2-1
Si in batalia pentru evitarea retrogradarii, Blackburn - Liverpool 3-1.
United nu va avea probleme anu asta. West Ham pe ultimu loc.. Cea mai mare surpriza mi se pare echipa de pe locul 6,Sunderland. Aston Villa - Sunderland 0-1
Cardiff 2-1 Leeds
Chiar daca nu e din PL e cu dedicatie pt Daniel ![]()
Soul Crew Soul Crew Soul Crew!!! Bring me dinner in my room service crew boy !!









=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
I love premier league
Apropo de Fergie si baloane, faza asta e de pomina:
MU campioana ..mai e mult pana departe, adevarul e ca jocul vostru convinge
.
Si eu cred ca e cam gata campionatul.United dupa ce ajunge sus,pe primul loc,cu greu-l mai cedeaza...
Echipele cu care simpatizez,Villa si Liverpool,sunt deceptiile campionatului....Damn it ! ![]()
Pacat de West Ham..partea buna e ca o sa iasa niste derbiuri intre suporteri daca retrogradeaza ca in vremurile bune
)
West Ham nu cade !
Mai bine ar promova Millwall!
West Ham nu cade !Mai bine ar promova Millwall!
Da ce doar maimutele alea fara slujbe din millwall sunt in Liga a 2 ?