Nu stiu de cand urmariti voi fotbalul englez, dar sa stiti ca EXISTA blaturi si acolo. Mai ales cand e vorba de o istorie de aproximativ 20 de ani intre fergy si sammy.
Or mai fi blaturi si la ei,dar nu cred ca in halul in care sunt sau au fost pe la noi..Plus ca nu vad cine-ar face blat si sa accepte si sa fie umilit ca scor,cu 7-1...
Si nu va mai bucurati ca niste oite barsane ca albastrii au pierdut ultimele 2 meciuri, isi vor reveni astazi si bye bye titlu crapchester!
Da,vad ca si-au revenit astazi! ![]()

