FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1212223242546»
David27.12.2010 18:35

YEAH,GO REDS!

David27.12.2010 20:46

Gol!!!

red&blue_boy27.12.2010 20:53

Chelsea isi cam ia adio de la titlu.

David27.12.2010 21:10

Sah Mat.Arsenal Barcelona va fi bestial!

LE.3-0.

LLE.3-1. WTF?!

Maye27.12.2010 21:20

Asa o sa ajunga Roman cu Carlo antrenor :

 

roman-abramovic.jpg

red&blue_boy27.12.2010 21:37

Nu imi explic ce se intampla cu Chelsea...

In ritmul asta o sa aiba emotii si in UCL cu Copenhaga.

David27.12.2010 21:43

Cand se tine Cesc de glezna,poti sa suni la clinici.

Vlad Bogdan27.12.2010 22:06

Dumnezau lui de obi mikel. De 5 meciuri incoace, mananca punctele.

Meritata din plin victoria lui Arsenal in seara asta.

 

Tine-o tot asa abramovich, sa nu cumva sa-l dai pe broscar afara! Tot asa vrem, insuccese pe banda rulata. Bine ca s-a amanat meciu` cu bivolii rosii, ca lua Chelsea vreo 7.

 

Nu-i nimic, e bun si locul 4, ca si ala duce in Liga, nu-i asa mai rusule?! De ce sa mai bagi bani sa aduci jucatori? Are rost?

Stai cu o banca de rezerve de nivelul ligii 1 din Romania!

red&blue_boy27.12.2010 22:13

Las' ca ani de zile a fost Chelsea zmeul zmeilor la aruncat bani pe jucatori.Acum mai usor...Nu stiu daca numai Ancelotti e problema...

Vlad Bogdan27.12.2010 22:19

Problema e ca in campionat nu mai au nicio motivatie. Au aratat sezonul trecut ce aveau de aratat.

 

Sunt ferm convins ca in CL vor juca altceva.

Maye27.12.2010 22:30

Si uite asa , pe nesimtite, o echipa care nu a transferat nimic in vara este lider cu 2 meciuri mai putin.

 

Mai , mai...

red&blue_boy27.12.2010 22:42
Problema e ca in campionat nu mai au nicio motivatie. Au aratat sezonul trecut ce aveau de aratat.

 

Sunt ferm convins ca in CL vor juca altceva.

Nu stiu daca e vorba ca nu mai au nici o motivatie.La cate titluri au fata de United,Liverpool sau Arsenal,ar trebui sa aiba.

N-as fi nici asa convins ca in Liga vor juca cu mult mai bine.Eu spun ca n-o sa aiba meci usor nici cu Copenhaga.

 

Problema principala,parerea mea,e ca lotul e cam invechit,uzat.Jucatorii de baza sunt cam aceeasi de cativa ani buni.Poate unii dintre ei nu mai pot ca odinioara,poate ar fi necesara o improspatare...

zloty27.12.2010 22:57

Nu pot sa nu remarc ca rezultatele slabe ale lui Chelsea au inceput de cand l-au concediat pe Ray Wilkins

 

 

Maye27.12.2010 22:57

Cred ca dupa ce s-au terminat meciurile cu toate retrogradatele (in care bateau 6-0), Chelsea si-a pierdut motivatia.

 

Bine, ca sa isi piarda motivatia i-au ajutat echipele mai putin de pe ultimul loc :)

Robert Aeroth27.12.2010 23:05
Problema e ca in campionat nu mai au nicio motivatie. Au aratat sezonul trecut ce aveau de aratat.

 

Sunt ferm convins ca in CL vor juca altceva.

 

 

Daca nu le da Roman branza de oaie ca Jiji :)))

 

Lasa fanteziile cu aia prietene se numeste echipa de gloabe !!! Echipa de 3 coceni ;)

 

Chelsky? who the **** is chelsky?

 

Snow White, Silvester Stallon and Osama Bin Laden are having a conversation. Snow White says Everybody tells me I am the most beautiful, divine woman that any man has ever laid his eyes on, but how do I know?

Stallon says I know what you mean. Everybody tells me I am the most muscular, hunky man that has ever lived, but how do I know?

Bin Laden says Yes. Everybody tells me I am the most disgusting, despicable, grotesque creature that has ever roamed the earth, but how do I know?

 

Snow White says Let's go and see the wise man! So off they go.

Snow White goes in first and five minutes later she comes out and says: It's true. I am the most beautiful, divine woman that any man has ever laid his eyes on.

Stallon goes in and five minutes later he comes out and says: It's true. I am the most muscular, hunky man that has ever lived.

 

Osama goes in and five minutes later he comes out and says: Who's the fu*k is this John Terry character then?

 

 

Maye27.12.2010 23:19
Ray Wilkins

In mod cert, el era problema.

David27.12.2010 23:32

Cum sa merite victoria?Au fost dominati,Arsenal si-a batut joc de apararea lor,si asa a fost tot meciul.La posesie 63% pentru Arsenal,cum sa merite victoria?

*Alecs*27.12.2010 23:37

Aoleo trec sarbatorile si era sa uit complet:

 

 

Maine iar etapa, sper sa nu se amane nimic din Premier. Sunt 3-4 meciuri care se anunta fantastice.

Ronnie28.12.2010 08:31

Hehe, daca Chelsea nu mai are motivatie dupa un campionat castigat in ultimii ani va dati seama ce greu este pentru Man.Utd :)

Kellerman28.12.2010 08:34

Feed the scousers, huh ? :D

 

 

Lasa ca mai vorbim noi. :D

Maye28.12.2010 11:05

Cat sa te mai asteptam mai Kellerman? :D

 

Noi tot vrem sa vorbim, dar pana ne uitam la locul 10...

gio_stgloria28.12.2010 11:15

Arsenal - Chelsea 3-1

 

Go for the title !

Kellerman28.12.2010 12:05

Vorbim noi sezonul viitor. :D

 

Chiar daca nu pleaca Hodgson iarna asta, in vara sigur e pe faras.

Maye28.12.2010 12:12

Sa vina Big Sam la voi :D

 

Vorbim noi sezonul viitor. :D

De cati ani ziceti asta ? :D

red&blue_boy28.12.2010 14:56

Tot sezonul viitor,m-am saturat sa mai astept un titlu de la Liverpool,mai degraba castiga Copenhaga Champions League,ca sa nu uitam nici de Chelsea! :)

«1212223242546»