FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1202122232446»
red&blue_boy04.12.2010 14:53

6,maxim 6! :)

Ronnie04.12.2010 15:21

Terry nu era accidentat vreo 6 luni? Vad ca e titular astazi cu Everton.

Maye04.12.2010 15:36

Nu 6 luni!

Ronnie04.12.2010 17:00

Chelsea 1-1 Everton si Manchester United ramane lider cu 1 punct avans si un meci in minus.

 

LE: Dracu' ii pune in calcul pe Arsenal... astia-s pe primul loc cu 1 punct peste United. :)

*Alecs*04.12.2010 18:21

Vorba unui fin cunoscator:

 

Cine e pe primul loc, ca am uitat iara?
David05.12.2010 15:58

Frumos WBA.Si excelent Nasri.

red&blue_boy05.12.2010 17:40

Nasri a fost demential !

David12.12.2010 13:36

NewCastle-Liverpool 3-1. :banned:

David12.12.2010 16:19

Go Spurs!

red&blue_boy12.12.2010 19:44

Tottenham - Chelsea 1-1 ...Si albastrii pierd teren rau...

Ronnie13.12.2010 16:58

Diseara un meci super tare intre primele doua clasate: Manchester - Arsenal, de la 22:00 pe Digisport.

Kellerman13.12.2010 17:14

Va umple frigideru' Arsenal. :D

David13.12.2010 19:21

Cum a iesit si Liverpool din big four,parca si Premier League are alt gust.

BAF-kimi13.12.2010 20:43

Goool Park! 1-0 pentru Manchester. :)

Kellerman13.12.2010 20:49
Va umple frigideru' Arsenal. :D

 

 

Sau nu...

zloty13.12.2010 21:54

Incredibil de slaba Arsenal, prea multe maini moarte pentru un meci cu united.

red&blue_boy14.12.2010 05:40

Incet,dar sigur,se pare ca United e principala favorita la titlu...

Ronnie14.12.2010 16:38

Daca Manchester bate etapa urmatoare pe Stamford Bridge e cam gata campionatul.

red&blue_boy15.12.2010 05:47

Parca mai au si o restanta cu Blackpool...

Maye15.12.2010 11:13
Daca Manchester bate etapa urmatoare pe Stamford Bridge e cam gata campionatul.

Nu te hazarda

 

Parca mai au si o restanta cu Blackpool...

Da

Ronnie15.12.2010 11:39
Nu te hazarda

 

Daca scapa la 8-9 puncte in fata batranul e prea experimentat sa mai poata pierde titlul. Vezi ca urmeaza peste 2 etape si Arsenal-Chelsea.

Maye15.12.2010 11:52

Corect, dar campionatul asta e diferit de toate.

Robert Aeroth21.12.2010 22:15

Bai doar vorbaraie aici ? Mai postati si voi niste rezultate niste clasamente ceva [-([-([-(

*Alecs*23.12.2010 00:36

Sunday 26th December 2010 Boxing Day

Fulham v West Ham United 14:00

Blackburn Rovers v Stoke City 17:00

Blackpool v Liverpool 17:00

Bolton Wanderers v West Bromwich Albion 17:00

Everton v Birmingham City 17:00

Manchester United v Sunderland 17:00

Newcastle United v Manchester City 17:00

Wolverhampton Wanderers v Wigan Athletic 17:00

Aston Villa v Tottenham Hotspur 19:30

 

Monday 27th December 2010

Arsenal v Chelsea 22:00

 

Tuesday 28th December 2010

Manchester City v Aston Villa 17:00

Stoke City v Fulham 17:00

Sunderland v Blackpool 17:00

Tottenham Hotspur v Newcastle United 17:00

West Bromwich Albion v Blackburn Rovers 17:00

West Ham United v Everton 19:30

Birmingham City v Manchester United 22:00

 

Wednesday 29th December 2010

Chelsea v Bolton Wanderers 21:45

Wigan Athletic v Arsenal 21:45

Liverpool v Wolverhampton Wanderers 22:00

 

Saturday 1st January 2011

West Bromwich Albion v Manchester United 14:45

Liverpool v Bolton Wanderers 17:00

Manchester City v Blackpool 17:00

Stoke City v Everton 17:00

Sunderland v Blackburn Rovers 17:00

Tottenham Hotspur v Fulham 17:00

West Ham United v Wolverhampton Wanderers 17:00

Birmingham City v Arsenal 19:30

 

Sunday 2nd January 2011

Chelsea v Aston Villa 15:30

Wigan Athletic v Newcastle United 18:00

 

Daca nu vor mai fi probleme cu zapada si frigul vom avea sarbatori fericite.

red&blue_boy27.12.2010 08:24

Rezultatele de ieri:

 

Fulham 1 - 3 West Ham U.

Blackburn R. 0 - 2 Stoke C.

Bolton W. 2 - 0 West Bromwich A.

Manchester U. 2 - 0 Sunderland

Newcastle U. 1 - 3 Manchester C.

Wolverhampton W. 1 - 2 Wigan Athletic

Aston Villa 1 - 2 Tottenham H.

 

Azi, e Arsenal-Chelsea !

«1202122232446»