FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1171819202146»
Robert Aeroth06.11.2010 20:43
O echipa a carui mare fan te crezi, insa nu stii din ce cartier provine.

 

 

Miroase a PWNING :)))))))

 

Vlad prietene ciocu mic si mers pe burta la asta:)))=)))

red&blue_boy06.11.2010 21:33

Dupa ce-a invins Inter fara probleme,Tottenham a luat 4-2 la Bolton.Poate si de asta e Premier League cel mai tare campionat.

*Alecs*06.11.2010 23:37
In al catelea minut de prelungire a marcat united ?

 

In acelasi minut in care a marcat si Arsenal pe Anfield in prima etapa ;)

 

Rezultate complete etapa 11:

 

Bolton 4 - 2 Tottenham

Birmingham 2 - 2 West Ham

Blackburn 2 - 1 Wigan

Blackpool 2 - 2 Everton

Fulham 1 - 1 Aston Villa

Manchester Utd 2 - 1 Wolves

Sunderland 2 - 0 Stoke

 

Maine:

 

15:30 Arsenal - Newcastle

17:00 West Brom - Manchester City

18:00 Liverpool - Chelsea - DigiSport Plus

 

Au inceput sa ma enerveze cu programarile meciurilor interesante pe Digi Plus. Sa lanseze odata mai repede si al treilea canal ca sa mute acolo tot ceea ce nu tine de fotbal sau sa-l faca si pe al doilea hd. Sunt curios ce audienta va avea Toulon - Oltchim si cati si-au dorit sa vada handbal hd in comparatie cu meciul din Anglia.

gio_stgloria07.11.2010 08:50
In acelasi minut in care a marcat si Arsenal pe Anfield in prima etapa ;)

 

trecem cu vederea pentru ca n-am vazut meciul lui Manchester

 

 

Astazi de la 15:30 Arsenal : Newcastle

Maye07.11.2010 14:48

Sa ma pis pe digi.

 

Nu dau fraierii Arsenal-Newcastle pentru drogat.

Kellerman07.11.2010 16:51

Perversa ca pe Targu-ANFIELD.

 

 

 

Insa, din nou, arbitru dobitoc.

 

Putea fi mai repede 2-0 si eliminare la Zhirkov.

Ronnie07.11.2010 16:52

Dupa ce in finalul sezonului trecut Liverpool a acordat 3 puncte lui Chelsea pentru a deveni campioana in fata lui Manchester, anul acesta Chelsea isi respecta partea si acorda lui Liverpool cele 3 puncte.

 

Din pacate din meciurile fabuloase din Champions League dintre Liverpool si Chelsea au mai ramas doar amintirile. Cele 2 echipa nu mai joaca de mult timp pe teren.

Kellerman07.11.2010 16:57

HAHAHAHAHHAHAHAHA.

 

 

Fail attempt to funny joke.

 

 

Doar nu crezi ca Chelsea (LOCUL 1) ii da punctele lui Liverpool, nu ? :)))))))

 

 

 

Liverpool nu a dat nimic sezonul trecut, ba chiar dimpotriva, daca aveau si cele 3 puncte, poate se clasau mai bine.

 

 

Tu vezi-ti de Manchester united, ca imediat ii ajunge Liverpool.

*Alecs*07.11.2010 17:06
Dupa ce in finalul sezonului trecut Liverpool a acordat 3 puncte lui Chelsea pentru a deveni campioana in fata lui Manchester

 

Punct.

 

Hai sa fim seriosi, balacarelile si scenariile de la noi din campionat nu exista in Premier League. Nu e nicio reciprocitate, atat poate Chelsea in acest sezon in deplasare in meciurile cu primele 6-7 echipe ca valoare. 1-3 cu Man United in Community Shield, 0-1 cu Man City, 0-0 cu Aston Villa, 0-2 la pauza cu Liverpool. A fost doar un 2-0 cu Arsenal, dar pe teren propriu.

Cu doua rezultate de 6-0 nu castigi campionatul.

 

@Kellerman

 

Sa-i spui si lui Gerrard ca nu a fost nimic suspect in meciul din sezonul trecut. Poate ai uitat pasa lui pentru Drogba :happy:

Ronnie07.11.2010 17:28

Daca se numeste Premier League nu inseamna ca e raiul pe pamant. Ori e o coincidenta incredibila de s-a nimerit ca Liverpool sa joace atat de prost in vara iar Chelsea atat de prost acum, ori e un scenariu penibil jucat de actori.

Kellerman07.11.2010 17:58

Liverpool happened.

 

 

PERIOD.

red&blue_boy07.11.2010 19:13

Eu nu cred in nu stiu ce aranjamente,reciprocitati,etc...Liverpool a invins Chelsea,ma bucur ca au reusit asta,sper sa isi revina incet-incet...

Alex88pl07.11.2010 22:10

voua va arde de blaturi si Arsenal a pierdut acasa:(. trebuia sa se intample odata pentru ca Arsenal in ultimul timp nu prea mai are legatura cu titulul.

*Alecs*09.11.2010 18:55

Etapa 12

 

Marti

21:45 Stoke - Birmingham - DigiSport Plus

22:00 Tottenham - Sunderland - DigiSport / DigiSport HD

 

Miercuri

21:45 Aston Villa - Blackpool

21:45 Chelsea - Fulham

21:45 Newcastle - Blackburn

21:45 West Ham - West Brom

21:45 Wigan - Liverpool

21:45 Wolves - Arsenal

22:00 Everton - Bolton

22:00 Manchester City - Manchester Utd - DigiSport / DigiSport HD

red&blue_boy10.11.2010 07:43

Ieri, Stoke-Birmingham 3-2 si Tottenham-Sunderland 1-1.

*Alecs*14.11.2010 18:11

Rezultate etapa 13

 

Aston Villa - Man United 2-2

Man City - Birmingham 0-0

Newcastle - Fulham 0-0

Tottenham - Blackburn 4-2

West Ham - Blackpool 0-0

Wigan - West Brom 1-0

Wolves - Bolton 2-3

Stoke - Liverpool 2-0

Everton - Arsenal 1-2

Chelsea - Sunderland 0-3

 

United in continuare neinvinsa, insa cu destul de multe egaluri. S-ar putea ca la final sa conteze unul din meciurile pe care le-au avut la indemana si in care au fost egalati prosteste.

Hodgson isi continua recordul sau dezastruos din deplasare si la Liverpool si se pare ca echipa de pe Anfield e o palarie prea mare pentru batranul Roy.

Supriza etapei vine de pe Stamford Bridge, din 2002 nu mai pierduse Chelsea la o diferenta asa mare. Sunderland relanseaza campionatul.

Arsenal e si ea acolo, insa mai mereu a fost, dar nu a reusit sa tina pasul.

Maye14.11.2010 23:40
163373b7-017f-42e0-b043-ebd57bb70e01.jpg
Maye20.11.2010 23:32

Maine , Arsenal - Spurs !

Ronnie21.11.2010 15:38

Senzational meci! Cine a preferat Tg Mures - Steaua in dauna lui Arsenal - Tottenham a facut o greseala enorma.

 

Arsenal 2-3 Totthenam, scor final, dupa ce la pauza era 2-0 pentru gazde.

Ronnie21.11.2010 18:31

Manchester United 2-0 Wigan

Birmingham 1-0 Chelsea

 

Si United egaleaza pe Chelsea in fruntea clasamentului.

red&blue_boy21.11.2010 19:25

Da,super meci Arsenal-Tottenham!

Chelsea gafaie,s-au cam grabit cei care o vedeau deja campioana...

*Alecs*22.11.2010 14:22

Rezultate sambata etapa 14:

 

Arsenal 2 - 3 Tottenham

Birmingham 1 - 0 Chelsea

Blackpool 2 - 1 Wolves

Bolton 5 - 1 Newcastle

Manchester Utd 2 - 0 Wigan

West Brom 0 - 3 Stoke

Liverpool 3 - 0 West Ham

 

Cine e pe primul loc, ca am uitat iara?

 

red&blue_boy27.11.2010 17:04

Manchester United - Blackburn Rovers 7-1 !!!

Berbatov a dat 5 goluri!

Kellerman27.11.2010 17:16

1. Blat (sammy si fergy sunt prieteni de pahar).

 

2. United avea interes sa depaseasca pe Chelsky la golaveraj, uite ca a reusit.

 

3. Golurile lui Berbatov au fost penibile, mare atacant si asta, marcheaza numai din devieri nereusite...e exact ca Inzaghi. EFECTUL DE STALP.

 

No biggie.

 

 

Daca nu credeti, vedeti voi meciul viitor ce mare rahat va face United.

red&blue_boy27.11.2010 20:09

Blat pe naiba!Nici la noi nu s-ar face un blat pe un asemena scor...

Fiecare cu gusturile sale,dar pentru mine Berbatov si Inzaghi sunt atacanti mari...

Si nu sunt fan United! :)

«1171819202146»