FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1101112131446»
Maye19.09.2010 08:24
De la el ca de la el, dar daca pierde Manchester sunt convins ca tu si Ronnie veti folosi aceasta scuza. Ca in majoritatea meciurilor pierdute de United in sezonul trecut...

Ai vazut tu la mine asa ceva?

Cauta bine si ai sa vezi ca nimic nu a fost nejustificat.

De altfel, aia micii sa castige :D

MoWeed19.09.2010 08:28

Pai o sa caut, o sa gasesc si tu o sa te plangi ca totul a fost justificat. De parca sezonul trecut la fiecare meci important pierdut de United arbitrii i-au furat.

Fiecare meci important din Premier League, macar in CL ati dat vina pe Rafael :))

Ronnie19.09.2010 08:35

In dubla cu Chelsea, United a fost furata clar. Si in tur si in retur. Zi tu ca nu a fost asa...

Kellerman19.09.2010 08:35

Beach balls ftw...

MoWeed19.09.2010 08:48
In dubla cu Chelsea, United a fost furata clar. Si in tur si in retur. Zi tu ca nu a fost asa...

De te-ai fi plans numai la meciurile cu Chelsea, as mai fi crezut ca te plangi datorita faptelor si nu din inertie...

Ronnie19.09.2010 08:55

Zi-mi un meci la care m-am plans si nu am avut dreptate.

*Alecs*19.09.2010 09:05

Steeeeeve Gerrard, Gerrard,

He kisses the badge on his chest,

Then puts in a transfer request,

Steve Gerrard, Gerrard.

 

Robert Aeroth19.09.2010 09:21

Oricine bate tot o sa ma amuz de micile ciondaneli pe care o sa le vad aici:)))))

RobYnho19.09.2010 09:23
Oricine bate tot o sa ma amuz de micile ciondaneli pe care o sa le vad aici:)))))

 

Fara ciondanelile de pe-aici, nu mai are farmec Premier League. :D

MoWeed19.09.2010 09:23

:)) Daca bate Liverpool, astept cu interes comentariile acide la adresa arbitrajului

Daca bate United, astept porcaiala dintre Kellerman si Ronnie/Maye/*Alecs*

Adrian19.09.2010 09:29

Mah Caline da' vad ca e serioasa treaba cu campionatul Angliei pe aici.

 

Eu zic sa facem si noi un campionat ca baietii de la FIFA. Bagam un campionat de football manager 08? Ce ziceti?

Iti dai seama ce injuraturi pe acolo, frate :D

Ronnie19.09.2010 09:31

Adriane, un campionat de Football Manager nu ar avea niciun farmec. As castiga tot iar voi v-ati plictisi imediat. :D

MoWeed19.09.2010 09:31

Aoleu Adriane, s-ar lasa cu multe banuri :))

Adrian19.09.2010 09:33

Cum sa ne plictisim mah cand spectacolul ar fi cel putin de nivelul "happy hour cu marula"?

 

Eu as lua chiar ultima echipa din clasament doar pentru a va vedea cum bagati autobazele :)) sau cum bagati cate 12 atacanti in teren ca sa castigati duelurile astea :D

*Alecs*19.09.2010 09:38
:)) Daca bate Liverpool, astept cu interes comentariile acide la adresa arbitrajului

Daca bate United, astept porcaiala dintre Kellerman si Ronnie/Maye/*Alecs*

 

Lasa ca stiu eu ca si tu esti tot cu Liverpool ;)

 

Eu, Maye, Ronnie - Man United

Moweed, Kellerman - Liverpool

Vlad Bogdan - Chelsea

 

Daniel e dupa cum bate vantul, Adrian nu cred ca are vreo favorita din Anglia, iar Robert nu stiu.

 

Am uitat pe cineva? :D

Adrian19.09.2010 09:42

Eu joc cu Tottenham sau Arsenal sau care mai ramane :D

 

Oricum nu conteaza atat timp cat il pot transfera pe Radoi :P

MoWeed19.09.2010 09:42

Pai da, dar eu nu ma cert cu fratii stelisti pentru o echipa din Anglia

 

Inainte erau mai multi si cu Liverpool, vad ca acum s-au lasat de forum. Pacat, iesea o porcaiala de zile mari pe aici dupa meci...

Daniel-Ionut19.09.2010 09:46
Daniel e dupa cum bate vantul

 

:D corect!

 

Eu inca astept ziua in care o sa revina Leeds in Premier League.

 

 

PS: Astazi tin cu Liverpool!

Adrian19.09.2010 09:51

Taci mah ca nu ne certam. Facem spectacol a la Jerry Springer :))

 

 

 

*Alecs*19.09.2010 10:01
Tinand cont ca arbitreaza Mark Clattenburg, un arbitru controversat, totul e posibil.

 

Mea culpa, arbitrul e Howard Webb. Clattenburg e rezerva.

 

Preview:

- al 49-lea meci a lui Sir Alex impotriva cormoranilor: 21V 11E 16I

- la general: 69V United 50E 60V Liverpool

- 6 cartonase rosii in ultimele 7 intalniri (3 doar Vidic)

- doar 1 egal in ultimele 20 intalniri

 

Man United:

- au castigat 12 din ultimele 13 meciuri acasa in campionat

- Rooney a inscris ultimul gol din actiune in Martie chiar impotriva lui Liverpool

 

Liverpool:

- doar 1 victorie in ultimele 11 deplasari

- Torres a inscris ultimul gol in deplasare tot in Martie cand cele doua echipe s-au intalnit

- Liverpool a inscris 8 goluri in ultimele 14 deplasari, jumatate din ele in meciul cu Burnley

Ronnie19.09.2010 10:06
- Rooney a inscris ultimul gol din actiune in Martie chiar impotriva lui Liverpool

 

Nu e chiar gol din actiune :)

 

 

Nu am gasit decat rezumatul acesta. :)

*Alecs*19.09.2010 10:10

Da, dar nu poti sa zici nici ca e din penalty. Ca asa, s-ar pune ca ultim gol, cel din meciul cu West Ham.

Robert Aeroth19.09.2010 10:18

Simpatizez cu Bluebirds :alcoholic:

Daniel-Ionut19.09.2010 10:41

4242748412_749515fee6.jpg

PicImg_SOCCER_MAR_14_1e1e.JPG

Kellerman19.09.2010 11:38

Si eu m-as baga daca am face ceva in Football Manager 2010. :D Mai ales ca am destula experienta cu Liverpool acolo. :D

 

Hai ca in curand avem echipele de start.

 

 

Stay tuned.

«1101112131446»