FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«191011121346»
Ronnie11.09.2010 18:23

Frustratule.

Vlad Bogdan11.09.2010 18:28

Cine are punctaj maxim, ca am uitat?

Robert Aeroth11.09.2010 18:53
Da, Ferguson = Mucescu in varianta engleza.

 

Daca nu ii stiti trecutul, nu comentati aiurea. Se stie de cate avantaje a avut parte United pe parcursul "erei Ferguson" in cupe si in campionat.

 

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Maye11.09.2010 19:29
Cine are punctaj maxim, ca am uitat?

Chelsea.

 

Dupa meciuri cu WBA, Stoke, Wigan si West Ham.

 

Adica locurile 16, 17, 19 si 20.

Robert Aeroth12.09.2010 19:14

Cardiff 2 - 0 Hull :clap::yeahh::yeahh::yeahh:

Vlad Bogdan12.09.2010 20:06
Chelsea.

 

Dupa meciuri cu WBA, Stoke, Wigan si West Ham.

 

Adica locurile 16, 17, 19 si 20.

 

Nu conteaza cu cine a jucat. Conteaza ca a batut.

Maye12.09.2010 20:13

Vad ca eviti raspunsul la intrebarea mea.

 

Ma repet:

Care dintre Zola si Petrescu a fost determinat pentru a alege drumul spre Fulham?

Robert Aeroth12.09.2010 22:10
Nu conteaza cu cine a jucat. Conteaza ca a batut.

 

Cum nu conteaza?:))))))))))) Conteaza ! foarte mult chiar :|

*Alecs*18.09.2010 10:34

Etapa 5

 

Sambata

 

14:45 Stoke - West Ham - Digi Sport / Digi Sport HD

17:00 Aston Villa - Bolton

17:00 Blackburn - Fulham

17:00 Everton - Newcastle

17:00 Tottenham - Wolves - Digi Sport / Digi Sport HD

17:00 West Brom - Birmingham - Digi Sport Plus

19:30 Sunderland - Arsenal - Digi Sport Plus

 

Duminica

 

15:30 Manchester Utd - Liverpool - Digi Sport / Digi Sport HD

17:00 Wigan - Manchester City - Digi Sport Plus (inreg. incepand cu 17:45)

18:00 Chelsea - Blackpool - Digi Sport / Digi Sport HD

Robert Aeroth18.09.2010 11:09

Liverpool-United maine :naughty:

Maye18.09.2010 11:31

Etapa cu 2 derbyuri interesante.

Kellerman18.09.2010 13:36

Asa, ca sa ne mai amintim putin de ultimele derby-uri.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9MizVgzQrj0...feature=related

red&blue_boy18.09.2010 13:38

In primul meci al etapei,Stoke-West Ham 1-1...

Maye18.09.2010 13:42

In sfarsit, ciocanarii au reusit si ei sa castige 1 punct.

 

Kellerman, maine daca o sa piarda Liverpool, vei folosi scuza cu arbitrajul?Sau sa ne asteptam la una noua?

 

Kellerman18.09.2010 15:30

Daca arbitrajul va fi intr-o singura directie, da, o sa comentez. Iti spun de acum. :D

Ronnie18.09.2010 16:12

Ultimul meci United - Liverpool s-a incheiat cu 2-1 pentru diavoli.

Robert Aeroth18.09.2010 17:07
Daca arbitrajul va fi intr-o singura directie, da, o sa comentez. Iti spun de acum. :D

 

Se pare ca tu esti un Muce nu Ferguson :shifty:

Ronnie18.09.2010 17:51

Doamne, ce gol a dat Fabregas etapa asta.

Maye18.09.2010 17:59

Mult spus "a dat".

Maye18.09.2010 18:11
Loserpool.jpg
Kellerman18.09.2010 18:20

Who the **** are man united :D

 

Maye18.09.2010 18:21

Who are ya?

Who are ya?

Who are ya?

Who are ya?

 

*Alecs*18.09.2010 21:01

Tinand cont ca arbitreaza Mark Clattenburg, un arbitru controversat, totul e posibil.

 

Park, Park wherever you may be,

You eat dogs in your country,

Could be worse,

Could be scouse,

Eating rats in the council house.

 

Ronnie19.09.2010 06:56

 

MoWeed19.09.2010 08:14
In sfarsit, ciocanarii au reusit si ei sa castige 1 punct.

 

Kellerman, maine daca o sa piarda Liverpool, vei folosi scuza cu arbitrajul?Sau sa ne asteptam la una noua?

De la el ca de la el, dar daca pierde Manchester sunt convins ca tu si Ronnie veti folosi aceasta scuza. Ca in majoritatea meciurilor pierdute de United in sezonul trecut...

«191011121346»