Frustratule.
Frustratule.
Cine are punctaj maxim, ca am uitat?
Da, Ferguson = Mucescu in varianta engleza.
Daca nu ii stiti trecutul, nu comentati aiurea. Se stie de cate avantaje a avut parte United pe parcursul "erei Ferguson" in cupe si in campionat.
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cine are punctaj maxim, ca am uitat?
Chelsea.
Dupa meciuri cu WBA, Stoke, Wigan si West Ham.
Adica locurile 16, 17, 19 si 20.
Cardiff 2 - 0 Hull ![]()
![]()
![]()
![]()
Chelsea.
Dupa meciuri cu WBA, Stoke, Wigan si West Ham.
Adica locurile 16, 17, 19 si 20.
Nu conteaza cu cine a jucat. Conteaza ca a batut.
Vad ca eviti raspunsul la intrebarea mea.
Ma repet:
Care dintre Zola si Petrescu a fost determinat pentru a alege drumul spre Fulham?
Nu conteaza cu cine a jucat. Conteaza ca a batut.
Cum nu conteaza?
))))))))) Conteaza ! foarte mult chiar ![]()
Etapa 5
Sambata
14:45 Stoke - West Ham - Digi Sport / Digi Sport HD
17:00 Aston Villa - Bolton
17:00 Blackburn - Fulham
17:00 Everton - Newcastle
17:00 Tottenham - Wolves - Digi Sport / Digi Sport HD
17:00 West Brom - Birmingham - Digi Sport Plus
19:30 Sunderland - Arsenal - Digi Sport Plus
Duminica
15:30 Manchester Utd - Liverpool - Digi Sport / Digi Sport HD
17:00 Wigan - Manchester City - Digi Sport Plus (inreg. incepand cu 17:45)
18:00 Chelsea - Blackpool - Digi Sport / Digi Sport HD
Liverpool-United maine ![]()
Etapa cu 2 derbyuri interesante.
Asa, ca sa ne mai amintim putin de ultimele derby-uri.
http://www.youtube.com/watch?v=9MizVgzQrj0...feature=related
In primul meci al etapei,Stoke-West Ham 1-1...
In sfarsit, ciocanarii au reusit si ei sa castige 1 punct.
Kellerman, maine daca o sa piarda Liverpool, vei folosi scuza cu arbitrajul?Sau sa ne asteptam la una noua?
Daca arbitrajul va fi intr-o singura directie, da, o sa comentez. Iti spun de acum. ![]()
Ultimul meci United - Liverpool s-a incheiat cu 2-1 pentru diavoli.
Daca arbitrajul va fi intr-o singura directie, da, o sa comentez. Iti spun de acum.
Se pare ca tu esti un Muce nu Ferguson ![]()
Doamne, ce gol a dat Fabregas etapa asta.
Mult spus "a dat".

Who the **** are man united ![]()
Who are ya?
Who are ya?
Who are ya?
Who are ya?
Tinand cont ca arbitreaza Mark Clattenburg, un arbitru controversat, totul e posibil.
Park, Park wherever you may be,
You eat dogs in your country,
Could be worse,
Could be scouse,
Eating rats in the council house.
In sfarsit, ciocanarii au reusit si ei sa castige 1 punct.
Kellerman, maine daca o sa piarda Liverpool, vei folosi scuza cu arbitrajul?Sau sa ne asteptam la una noua?
De la el ca de la el, dar daca pierde Manchester sunt convins ca tu si Ronnie veti folosi aceasta scuza. Ca in majoritatea meciurilor pierdute de United in sezonul trecut...