Adrian, Kellerman si cine mai doreste aici.
Adrian, Kellerman si cine mai doreste aici.
Man Utd: Van der Sar - O'Shea, Vidic, Evans, Evra - Nani, Fletcher, Scholes, Giggs - Berbatov, Rooney
Subs: Kuszczak, Brown, Owen, Anderson, Smalling, Macheda, Gibson.
Liverpool: Reina - Johnson, Carragher, Skrtel, Konchesky - Meireles, Poulsen - Maxi, Gerrard, Cole - Torres
Subs: Jones, Agger, Jovanovic, Kyrgiakos, Babel, Lucas, Ngog.
United: van der Sar; O'Shea, Vidic, Evans, Evra; Nani, Fletcher, Scholes, Giggs; Rooney, Berbatov. Subs: Kuszczak, Brown, Smalling, Gibson, Anderson, Macheda, Owen.
Iar am fost orb.
Nu imi fac griji.
Joaca Vidic. ![]()
Pericole vor fi la Evra, Fletcher si Rooney.
Foarte ofensiv joaca United.
Fletcher da gol.
Fletcher da gol.
Si 2 Torres ![]()
Hodgson cred ca a gresit titularizandu-i la mijloc si pe Meireles si pe Poulsen. Sunt jucatori noi, cu doar 2 meciuri jucate pentru Poulsen si 15 minute pentru Meireles in Premier League. Cu siguranta nu s-au adaptat 100% stilului de joc si nici nu cunosc presiunea din marile derby-uri. Ramane de vazut daca vor reusi sa tina mijlocul. Lucas cred ca era mai indicat.
United are cel mai bun 11 posibil din punct de vedere medical.
Pe ei , pe mama lor!
Da, si eu cred ca cu Lucas era mai bine.
Lucas si Gerrard la mijloc, Cole in spatele lui Torres, si Babel pe stanga.
Norocul lui United e ca are antrenor...Liverpool are un tactician PROST.
Link pentru cei care nu au digi : http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports ![]()
United-Liverpool 1-0 la pauza,gol Berbatov...
Mortii ma-tii hodgson...
A atins Van der Saar mingea in prima repriza?
Din pacate,Liverpool n-a jucat mai nimic...Nu vad cum poate sa intoarca meciul...
Am zis ca trebuie jucat cu Lucas.
S-a vazut la mijloc, unde Giggs, Scholes si Fletcher au facut jocul, spre deosebire de Poulsen si Meireles... trebuia sa se retraga Gerrard.
In rest, Nani e tot un plangacios, ii calca pe urme lui Cristina.
Reds are marchin` on?
In rest, Nani e tot un plangacios, ii calca pe urme lui Cristina.
Adevarul este ca Ronaldo a ajuns rau de tot. Saracu'...
Carragher era sa ramana cu tricoul lui Vidic in mana.
We bought the lad on deadline day, Dimi, Dimi,
30 goals are on the way, Dimi, Dimi,
30 million's not that much,
For the lad with the golden touch,
Dimitar Berbatov Uniteds number 9!
Am zis ca trebuie jucat cu Lucas.
Altadata Lucas era cel mai slab,n-are fata de Liverpool etc,iar acum asa important sa fi fost in jocul de azi.Eu nu cred ca si cu el in teren statea altfel situatia...
Jucatorul care este rezerva, intotdeauna este cel mai bun.
Game over... ![]()
Ce gol ![]()
Si-a revenit Berbatov la forma de altadata.
Gol Liverpool!!!
LE : 2-2 !!! Nu credeam sa mai revina Liverpool. ![]()