FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premier League 2010-11

«1111213141546»
Ronnie19.09.2010 11:42

Adrian, Kellerman si cine mai doreste aici.

*Alecs*19.09.2010 11:50

Man Utd: Van der Sar - O'Shea, Vidic, Evans, Evra - Nani, Fletcher, Scholes, Giggs - Berbatov, Rooney

Subs: Kuszczak, Brown, Owen, Anderson, Smalling, Macheda, Gibson.

 

Liverpool: Reina - Johnson, Carragher, Skrtel, Konchesky - Meireles, Poulsen - Maxi, Gerrard, Cole - Torres

Subs: Jones, Agger, Jovanovic, Kyrgiakos, Babel, Lucas, Ngog.

Maye19.09.2010 12:02

United: van der Sar; O'Shea, Vidic, Evans, Evra; Nani, Fletcher, Scholes, Giggs; Rooney, Berbatov. Subs: Kuszczak, Brown, Smalling, Gibson, Anderson, Macheda, Owen.

 

Iar am fost orb.

Kellerman19.09.2010 12:02

Nu imi fac griji.

 

Joaca Vidic. :D

 

Pericole vor fi la Evra, Fletcher si Rooney.

Ronnie19.09.2010 12:03

Foarte ofensiv joaca United.

Maye19.09.2010 12:07

Fletcher da gol.

MikStelista19.09.2010 12:14
Fletcher da gol.

 

Si 2 Torres :D

*Alecs*19.09.2010 12:15

Hodgson cred ca a gresit titularizandu-i la mijloc si pe Meireles si pe Poulsen. Sunt jucatori noi, cu doar 2 meciuri jucate pentru Poulsen si 15 minute pentru Meireles in Premier League. Cu siguranta nu s-au adaptat 100% stilului de joc si nici nu cunosc presiunea din marile derby-uri. Ramane de vazut daca vor reusi sa tina mijlocul. Lucas cred ca era mai indicat.

United are cel mai bun 11 posibil din punct de vedere medical.

Maye19.09.2010 12:16

Pe ei , pe mama lor!

Kellerman19.09.2010 12:16

Da, si eu cred ca cu Lucas era mai bine.

 

Lucas si Gerrard la mijloc, Cole in spatele lui Torres, si Babel pe stanga.

 

 

Norocul lui United e ca are antrenor...Liverpool are un tactician PROST.

Steaua1947^19.09.2010 12:27
red&blue_boy19.09.2010 13:20

United-Liverpool 1-0 la pauza,gol Berbatov...

Kellerman19.09.2010 13:20

Mortii ma-tii hodgson...

Ronnie19.09.2010 13:21

A atins Van der Saar mingea in prima repriza?

red&blue_boy19.09.2010 13:21

Din pacate,Liverpool n-a jucat mai nimic...Nu vad cum poate sa intoarca meciul...

Kellerman19.09.2010 13:24

Am zis ca trebuie jucat cu Lucas.

 

S-a vazut la mijloc, unde Giggs, Scholes si Fletcher au facut jocul, spre deosebire de Poulsen si Meireles... trebuia sa se retraga Gerrard.

 

 

In rest, Nani e tot un plangacios, ii calca pe urme lui Cristina.

Maye19.09.2010 13:24

Reds are marchin` on?

Ronnie19.09.2010 13:26
In rest, Nani e tot un plangacios, ii calca pe urme lui Cristina.

 

Adevarul este ca Ronaldo a ajuns rau de tot. Saracu'...

Maye19.09.2010 13:27

Carragher era sa ramana cu tricoul lui Vidic in mana.

*Alecs*19.09.2010 13:28

We bought the lad on deadline day, Dimi, Dimi,

30 goals are on the way, Dimi, Dimi,

30 million's not that much,

For the lad with the golden touch,

Dimitar Berbatov Uniteds number 9!

red&blue_boy19.09.2010 13:29
Am zis ca trebuie jucat cu Lucas.

Altadata Lucas era cel mai slab,n-are fata de Liverpool etc,iar acum asa important sa fi fost in jocul de azi.Eu nu cred ca si cu el in teren statea altfel situatia...

RobYnho19.09.2010 13:42

Jucatorul care este rezerva, intotdeauna este cel mai bun.

red&blue_boy19.09.2010 13:48

Game over... :dry:

MikStelista19.09.2010 13:50

Ce gol :wacko:

red&blue_boy19.09.2010 13:53

Si-a revenit Berbatov la forma de altadata.

 

Gol Liverpool!!!

 

LE : 2-2 !!! Nu credeam sa mai revina Liverpool. :yeahh:

«1111213141546»