Tu crezi ca Grant de prost a antrenat Chelsea?
Sunt ambii de aceeasi natiune.
Da,tot ce e posibil !!! ![]()
Apropo,parca Grant e acum antrenor la West Ham.De ce nu l-a luat pe Benayoun la ciocanari? ![]()
Tu crezi ca Grant de prost a antrenat Chelsea?
Sunt ambii de aceeasi natiune.
Da,tot ce e posibil !!! ![]()
Apropo,parca Grant e acum antrenor la West Ham.De ce nu l-a luat pe Benayoun la ciocanari? ![]()
Pai trebuie sa se raspandesca jidanii.
Ataca Londra ![]()
Internationalul francez Sidney Govou a semnat un contract valabil pentru urmatoarele două sezoane cu campioana Greciei, Panathinaikos Atena, informează site-ul oficial al FIFA.
Govou a evoluat, din 1999, la formatia franceză Olympique Lyon.
Atacantul francez va ajunge in Grecia sambată seara din Maroc, acolo unde si-a petrecut vacanta. El va efectua un control medical duminică iar luni se va alatura noilor sai colegi pentru primul antrenament.
Nu a fost anuntat oficial salariul lui Govou dar conform presei din Grecia acesta ar fi de 1.5 milioane de euro anual.
Sidney Govou, 31 de ani, a evoluat de 49 de ori pentru nationala Frantei si a inscris 10 goluri. Pentru Lyon are 292 de meciuri in care a marcat 49 de goluri.
Mediafax
Si portartul Drobny de la Hertha la Hamburg.
Ce transfer bun a facut Panathinaikos!Un atac bun o sa formeze Govou cu Cisse!
Incet-incet pleaca toti jucatori buni de la Hertha...
Stie cineva pe unde a mai ajuns Fabio Aurelio?
Era sau inca mai este liber de contract.
AS: Raul, foarte aproape de Schalke 04.
Real.
Stie cineva pe unde a mai ajuns Fabio Aurelio?
Inca e liber de contract.
Din cate se pare, e in discutii cu OM.
AS: Raul, foarte aproape de Schalke 04.
Real.
trebuie sa fie o gluma proasta
AS: Raul, foarte aproape de Schalke 04.
Nu cred,cel putin sper sa nu fie asa...
Valeri Bojinov transferat defiitiv de Parma de la Man City.
Javier Hernandez este dorit insistent de Valencia, imprumut pentru un an .
Mai degraba il imprumuta pe Hernandez la o echipa mai mica din Premier League decat sa se duca in Spania. E diferenta intre stilul de joc spaniol si cel britanic.
Pai da, dar Chicarito vine din fotbalul spaniol. ![]()
L-ar imprumuta in Anglia doar daca vrea sa il acomodeze rapid cu fotbalul britanic, nu neaparat cel mare.
Oricum, eu nu cred ca o sa il vanda.
Pai da, dar Chicarito vine din fotbalul spaniol.L-ar imprumuta in Anglia doar daca vrea sa il acomodeze rapid cu fotbalul britanic, nu neaparat cel mare.
Oricum, eu nu cred ca o sa il vanda.
Eu l-as imprumuta la Valencia. S-ar obisnui un an cu fotbalul european, ar juca si niste meciuri de Liga. La Manchester se calca in picioare atacantii: Rooney, Berbatov, Owen, Diouf etc..
Asa de tare se calca in picioare de Sir Ferguson vrea musai un atacant.
Berbatov nu joaca, Owen joaca prin spitale, iar Diouf si Macheda mai au inca mult de asteptat si crescut.
De asta nu cred ca o sa plece.
S-a vazut in retur, cand s-a accidentat Rooney, ce atacanti are United.
Joao Moutinho,talentatul jucator si totodata capitanul echipei Sporting,a fost cumparat de FC Porto,care a oferit in schimbul sau un jucator si 10 milioane de euro.
Am citit si eu ceva pe A Bola
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=212876
Astept oficializarea pe site-urile echipelor implicate.
Ar fi o adevarata bomba!
Nu-mi vine sa cred. Vorbesti serios? Despre ce jucator e vorba,ce au dat la schimb. Ce jucator a luat Porto.. si eram sigur ca Moutinho se va duce la o echipa foarte mare din Europa...,nu ca Porto nu ar fi,dar credeam ca se va duce in Anglia,Spania.. e un jucator bun de tot.
E vorba de Nuno André Coelho
Astept oficializarea pe site-urile echipelor implicate.Ar fi o adevarata bomba!
Cica maine se oficializeaza.
Pai si pe mine m-a socat putin,Moutinho e de 11 ani la Sporting iar din 2004 a promovat la echipa mare...
Interesant e altceva:el are o clauza de 22 de milioane,a primit lunile trecute niste oferte dar nu a fost lasat sa plece,iar acum e dat pe jumatate din suma de reziliere...
E ceva dubios la mijloc in aceasta tranzactie ![]()
Chiar ca o surpriza transferul lui Moutinho la Porto...Nu inteleg de ce l-a dat Sporting...Mai dau cativa si iar nu mai au echipa,se zbat sa prinda un loc de Europa League...Daca-l dadeau barem la alta echipa,in strainatate.Si de ce nu l-au dat pe o suma mai mare,daca au mai avut ceva oferte?...
Javier Hernandez este dorit insistent de Valencia, imprumut pentru un an .
Depinde de strategia lui Ferguson,dar eu cred ca ar avea nevoie de Hernandez,n-ar trebui sa-l imprumute...
Chiar ca o surpriza transferul lui Moutinho la Porto...Nu inteleg de ce l-a dat Sporting...Mai dau cativa si iar nu mai au echipa,se zbat sa prinda un loc de Europa League.
Pai daca mai pleaca Veloso si Liedson, il mai pui si pe Vukcevic , cam raman in curu gol.
Foarte dubios transferul lui Moutinho...