"Steaua nu a mai avut un parcurs atât de slab în meciurile din deplasare, 7 partide consecutive fără victorie, din 2003, când în perioada 7 mai-5 octombrie roş-albaştrii au înregistrat 6 egaluri şi o înfrângere.
07.05.2003, FC Naţional – Steaua 0-0
18.05.2003, Farul – Steaua 2-1
28.05.2003, Oţelul – Steaua 1-1
17.08.2003, Rapid – Steaua 1-1
31.08.2003, Petrolul – Steaua 1-1
19.09.2003, Apulum Alba Iulia – Steaua 0-0
05.10.2003, FC Argeş – Steaua 0-0"
Sursa : onlinesport (http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...i-in-Liga-1.htm)
Pentru 10 puncte. dragi colegi de forum, ia sa vedem cine antrena Steaua in 2003, cand am avut o serie asemanatoare cu cea de acum ... si ce parere are lumea despre acel antrenor azi ?
Adaugat ulterior, dupa 1-1 cu Farul.
Ok, deci sub conducerea inspirata a maretului, superbului, incredibilului Cosmin Olaroiu, antrenor cu DVD-uri, Steaua a ajuns pe 3, la vreo 16, posibil 19, ca nu mai stiu nici cate sunt, puncte de lider. Iar maine probabil vom pierde si locul 3.
Ce credeti ... oare ....
1) Vom reusi sa ne mentinem pe locul 4, in fata superputerilor Gloria si Timisoara ?
2) Vom castiga si noi vreun meci in deplasare sezonul asta ?
3) Vor pleca vreodata Olaroiu, Coman, Ov. Petre de la echipa ?
4) Ce caseta compromitatoare cu Oli are Nicolita de e titular meci de meci desi nu joaca ABSOLUT NIMIC ?
5) Daca Oli ramane la echipa si ne fixam la anul' ca obiectiv evitarea retrogradarii, reusim ?