8.sory_2812 vs. blind1ro 4-2
9.sory_2812 vs. badboy_steaua 5-4
8.sory_2812 vs. blind1ro 4-2
9.sory_2812 vs. badboy_steaua 5-4
8.sory_2812 vs. blind1ro 4-2
Intre noi doi,3-0 pt tine.
cozmine......golul din careul mic...e valabil prietene daca ai pasat in prealabil cu pasa scurta...citeste mai atent regulamentul ca doar esti baiat mare
cozmine,acum am vazut...iar te retragi? a cata oara e?
din campionat e prima data cand ma retrag, din cupa ta de carton ar fi a2a
succese
E prima si ultima data cand spun asta: asta nu este un forum de gaming, este forumul suporterilor stelisti. Daca am facut aceste concursuri, le-am facut pentru ca membrii stelisti ai forumului sa se destinda, sa se relaxeze, nu sa-si faca nervi din cauza unora care au cont aici doar pentru a juca FIFA.
De acum inainte o sa citesc personal acest topic. Daca mai vad tipi care nu au nici o treaba cu Steaua si cu forumul asta(sa nu credeti ca nu va stiu care sunteti) si care ii jignesc pe partenerii de forum, ii zbor fara nici un avertisment.
@f234567k, cozmin
Daca va decideti totusi sa ramaneti, anuntati-ma cand va mai jigneste careva.
2.S-a enervat si Marian,e normal sa-ti mai sara tandara
Sa lase jignirile. Vad ca s'a nascut suparat omul ala.
Nu are 20 ani sa zici ca pleaca atunci cand are chef si nici sa paraziteze banii parintilor nu cred ca a fost filosofia lui de adolescenta.
Serios ? Las' ca ii parazitam noi, astia de 20 de ani. ![]()
Nu vreau sa inflamez spiritele, dar s'a ajuns prea departe ..din nou.
Oricum, am observat si eu ca lui bolohan mai mereu ii "sare tandara".
La neuro !
@Robynho,si ce raspuns mi-ai dat? Pai,teoretic,la 20 de ani e normal sa-i parazitezi daca situatia economica a familiei tale iti permite sa faci asta,nu condamn.Raspunsul meu a venit ca raspuns la intrebarea lui cozmin,daca a fost bolohan la meciuri.Da,a fost,ii raspund eu.Daca n-a facut deplasari pe banii lui Gigi Becali sau nu a avut o conditie sociala care sa-i permita sa plece in strainatate sau prin tara,nu inseamna ca nu-i stelist.Asta e,a reactionat urat.
Iar se scarpina unii cu batul in fund pe aici.
Pe mine nu ma primiti in campionat?Asa ca sa fac off topic si sa distrug ce mai e de distrus din acest topic.
@Calin
Unii oricum posteaza numai aici , trebuie doar sa te uiti ![]()
Daca n-a facut deplasari pe banii lui Gigi Becali sau nu a avut o conditie sociala care sa-i permita sa plece in strainatate sau prin tara,nu inseamna ca nu-i stelist.
Hai ca o dam in alte extreme, vorbim aiurea si nu e bine.
Etapa 7
f1or_cs v marianbolohan 6-7
Am avut 6-2 ![]()
Etapa 8
i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-3
Salut. Am revenit acasa . Voi incerca sa joc toate cele 9 etape pana sambata seara pentru a intra in grafic.
Multumesc pentru intelegere
Etapa 3 :
f1or_cs v heruand20 3-5
Etapa 5:
peridrome v heruand20 0-3
Mi-a zis ca s-a retras din campionat
Etapa 8 :
badboy_steaua v heruand20 1-4
De clasament ma voi ocupa eu, asta in cazul in care retragerile celor doi vor ramane definitive.
@bolohan: nu cred ca era momentul sa incepi cu tot felul de jigniri..
Ma vad nevoit sa te sanctionez cu 3 puncte, pentru incalcarea art. 9 lit. b din Regulamentul intern.
@blind: nu e pentru prima data cand tu faci pe avocatul poporului. Sincer, ar trebui sa o lasi mai usor. In alta ordine de idei, nu cred ca au rost certurile pe seama numarului de meciuri la care au fost unii sau altii. Oricine poate fi suporter al Stelei, oriunde ar locui, nu e o conditie obligatorie sa fie prezent la toate meciurile. E normal ca celor din Bucuresti sa le fie mai usor sa ajunga in Ghencea decat, sa zicem, unora din Gura Humorului, ca tot a venit vorba.
Etapa 4 :
heruand20 v alinn50c 2-4
Etapa 2 :
heruand20 v danny_racari_92 4-2
Etapa 7 :
heruand20 v sory_2812 1-0
Etapa 9
heruand20 6 - 4 roby29steaua
Etapa 9
heruand20 6 - 4 roby29steaua
marianbolohan v alinn50c = 2 - 6 , etapa 8
heruand20 v alinn50c = 2 - 4 , etapa 4
Etapa 4
s3rgyu_adriano_13 v niculaeflorinel 4-3
Etapa 7
alinn50c 6 - 2 roby29steaua
Walcott il eclipseaza pe Messi.
alinn50c v roby29steaua = 6 - 2 , etapa 7
Etapa 9
s3rgyu_adriano_13 v danny_racari_92 5-3
Mai am cu peridrome,daca nu se retrage astept sa ma contacteze.
Etapa 6 :
heruand20 v blind1ro 4-1