FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Rezultate

«1345678»
s0r1n11125.05.2010 20:51

8.sory_2812 vs. blind1ro 4-2

 

9.sory_2812 vs. badboy_steaua 5-4

 

blindica25.05.2010 22:19
8.sory_2812 vs. blind1ro 4-2

 

Intre noi doi,3-0 pt tine.

 

mihai141126.05.2010 05:06

cozmine......golul din careul mic...e valabil prietene daca ai pasat in prealabil cu pasa scurta...citeste mai atent regulamentul ca doar esti baiat mare

 

cozmine,acum am vazut...iar te retragi? a cata oara e?

cozmin26.05.2010 07:05

din campionat e prima data cand ma retrag, din cupa ta de carton ar fi a2a

mihai141126.05.2010 07:23

succese

MoWeed26.05.2010 09:21

E prima si ultima data cand spun asta: asta nu este un forum de gaming, este forumul suporterilor stelisti. Daca am facut aceste concursuri, le-am facut pentru ca membrii stelisti ai forumului sa se destinda, sa se relaxeze, nu sa-si faca nervi din cauza unora care au cont aici doar pentru a juca FIFA.

 

De acum inainte o sa citesc personal acest topic. Daca mai vad tipi care nu au nici o treaba cu Steaua si cu forumul asta(sa nu credeti ca nu va stiu care sunteti) si care ii jignesc pe partenerii de forum, ii zbor fara nici un avertisment.

 

 

 

@f234567k, cozmin

 

Daca va decideti totusi sa ramaneti, anuntati-ma cand va mai jigneste careva.

RobYnho26.05.2010 09:28
2.S-a enervat si Marian,e normal sa-ti mai sara tandara

 

Sa lase jignirile. Vad ca s'a nascut suparat omul ala.

 

Nu are 20 ani sa zici ca pleaca atunci cand are chef si nici sa paraziteze banii parintilor nu cred ca a fost filosofia lui de adolescenta.

 

Serios ? Las' ca ii parazitam noi, astia de 20 de ani. ;)

 

Nu vreau sa inflamez spiritele, dar s'a ajuns prea departe ..din nou.

Oricum, am observat si eu ca lui bolohan mai mereu ii "sare tandara".

La neuro !

blindica26.05.2010 10:39

@Robynho,si ce raspuns mi-ai dat? Pai,teoretic,la 20 de ani e normal sa-i parazitezi daca situatia economica a familiei tale iti permite sa faci asta,nu condamn.Raspunsul meu a venit ca raspuns la intrebarea lui cozmin,daca a fost bolohan la meciuri.Da,a fost,ii raspund eu.Daca n-a facut deplasari pe banii lui Gigi Becali sau nu a avut o conditie sociala care sa-i permita sa plece in strainatate sau prin tara,nu inseamna ca nu-i stelist.Asta e,a reactionat urat.

Maye26.05.2010 11:13

Iar se scarpina unii cu batul in fund pe aici.

Pe mine nu ma primiti in campionat?Asa ca sa fac off topic si sa distrug ce mai e de distrus din acest topic.

 

@Calin

 

Unii oricum posteaza numai aici , trebuie doar sa te uiti :)

RobYnho26.05.2010 12:04
Daca n-a facut deplasari pe banii lui Gigi Becali sau nu a avut o conditie sociala care sa-i permita sa plece in strainatate sau prin tara,nu inseamna ca nu-i stelist.

 

Hai ca o dam in alte extreme, vorbim aiurea si nu e bine.

F1oRinho26.05.2010 14:28

Etapa 7

 

f1or_cs v marianbolohan 6-7

 

Am avut 6-2 :))

Sergyu1626.05.2010 16:50

Etapa 8

 

i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-3

Dany's26.05.2010 18:54
Etapa 8: danny_racari_92 v niculaeflorinel 5 - 4
Viper2227.05.2010 07:34

Salut. Am revenit acasa . Voi incerca sa joc toate cele 9 etape pana sambata seara pentru a intra in grafic.

 

Multumesc pentru intelegere

Viper2227.05.2010 07:58

Etapa 3 :

f1or_cs v heruand20 3-5

 

Etapa 5:

peridrome v heruand20 0-3

Mi-a zis ca s-a retras din campionat

 

Etapa 8 :

badboy_steaua v heruand20 1-4

i0nutz8327.05.2010 09:18

De clasament ma voi ocupa eu, asta in cazul in care retragerile celor doi vor ramane definitive.

 

@bolohan: nu cred ca era momentul sa incepi cu tot felul de jigniri..

 

Ma vad nevoit sa te sanctionez cu 3 puncte, pentru incalcarea art. 9 lit. b din Regulamentul intern.

 

@blind: nu e pentru prima data cand tu faci pe avocatul poporului. Sincer, ar trebui sa o lasi mai usor. In alta ordine de idei, nu cred ca au rost certurile pe seama numarului de meciuri la care au fost unii sau altii. Oricine poate fi suporter al Stelei, oriunde ar locui, nu e o conditie obligatorie sa fie prezent la toate meciurile. E normal ca celor din Bucuresti sa le fie mai usor sa ajunga in Ghencea decat, sa zicem, unora din Gura Humorului, ca tot a venit vorba.

Viper2227.05.2010 14:09

Etapa 4 :

heruand20 v alinn50c 2-4

 

Etapa 2 :

heruand20 v danny_racari_92 4-2

 

Etapa 7 :

heruand20 v sory_2812 1-0

 

Etapa 9

heruand20 6 - 4 roby29steaua

RobYnho27.05.2010 16:56

Etapa 9

 

heruand20 6 - 4 roby29steaua

AliN4u27.05.2010 18:47

marianbolohan v alinn50c = 2 - 6 , etapa 8

 

heruand20 v alinn50c = 2 - 4 , etapa 4

Sergyu1627.05.2010 19:20

Etapa 4

 

s3rgyu_adriano_13 v niculaeflorinel 4-3

 

RobYnho27.05.2010 19:49

Etapa 7

 

alinn50c 6 - 2 roby29steaua

 

Walcott il eclipseaza pe Messi.

AliN4u27.05.2010 19:50

alinn50c v roby29steaua = 6 - 2 , etapa 7

Sergyu1627.05.2010 20:02

Etapa 9

 

s3rgyu_adriano_13 v danny_racari_92 5-3

BADboySteaua28.05.2010 12:10

Mai am cu peridrome,daca nu se retrage astept sa ma contacteze.

Viper2228.05.2010 12:49

Etapa 6 :

heruand20 v blind1ro 4-1

«1345678»