Hai sa ii dam drumul.. Repede, ca pe 10 iulie am nunta ![]()
Atentie ! Viteza este la alegere, normal sau fast, se stabileste de comun acord cu adversarul !
Hai sa ii dam drumul.. Repede, ca pe 10 iulie am nunta ![]()
Atentie ! Viteza este la alegere, normal sau fast, se stabileste de comun acord cu adversarul !
Atentie ! Viteza este la alegere, normal sau fast, se stabileste de comun acord cu adversarul !
Echipa gazda sa hotareasca.
S-a consemnat ![]()
Etapa 1
roby29steaua v s3rgyu_adriano_13 3-3
Revenire de la 1-3 in 10 oameni.
Etapa 1
roby29steaua 3 - 3 s3rgyu_adriano_13
Pacat. ![]()
ce surpriza placuta ioane ![]()
gata,te insori?
Am amanat cat s-a putut, dar nu mai merge ![]()
etapa1 danny_racari_92 v peridrome 2-4
Etapa 2
mihai1411 2 - 3 roby29steaua
Etapa 2
mihai1411 v roby29steaua 2-3,m-a furat cu arbitrii houuu ![]()
etapa 3
blind1ro 2-2 niculaeflorinel
Etapa 3
blind1ro v niculaeflorinel 2 - 2
Roby tu ai rude la CCA? Si eu am jucat in 10 din min 25 , in retur la fel am jucat in 10 . Hmm suspect ![]()
Umblu la butoane.
Umblu la butoane.
Arogantule,ai Barca si nu mai raspunzi pe messenger...
Arogantule,ai Barca si nu mai raspunzi pe messenger...
Ce, ma ? ![]()
etapa 2 peridrome v f1or_cs 5-3
Etapa 1
blind1ro v ronaldo_0201 2 - 3
Etapa 3
blind1ro v niculaeflorinel 2 - 2
Etapa 1
roby29steaua v s3rgyu_adriano_13 3-3
Etapa 3
ronaldo_0201 v s3rgyu_adriano_13 3-2
etapa 2
niculaeflorinel 5-1 ronaldo_0201
Eu plec la Arad la finala CN baschet feminin, Targoviste cu ICIM. Avem 2-0, vin ori miercuri dimineata ori joi !
Etapa 1
blind1ro vs ronaldo_0201 2-3
Etapa 2
ronaldo_0201 vs niculaeflorinel 1-5
Etapa 3
s3rgyu_adriano vs ronaldo_0201 2-3
Etapa 3
roby29steaua 7 - 5 dmcozmin
Meciuri dinastea sa tot joci. GG !
etapa 1 : sory-cozmin 2-0
etapa 2 : cozmin-badboy 1-0
etapa 3 : roby-cozmin 7-5
Etapa 1
badboy_steaua v mihai1411 2-2,greu cu real ![]()