FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Rezultate

«1238»
i0nutz8317.05.2010 15:30

Hai sa ii dam drumul.. Repede, ca pe 10 iulie am nunta :D

 

Atentie ! Viteza este la alegere, normal sau fast, se stabileste de comun acord cu adversarul !

RobYnho17.05.2010 15:32
Atentie ! Viteza este la alegere, normal sau fast, se stabileste de comun acord cu adversarul !

 

Echipa gazda sa hotareasca.

i0nutz8317.05.2010 15:40

S-a consemnat :)

Sergyu1617.05.2010 16:02

Etapa 1

 

roby29steaua v s3rgyu_adriano_13 3-3

 

 

Revenire de la 1-3 in 10 oameni.

RobYnho17.05.2010 16:04

Etapa 1

 

roby29steaua 3 - 3 s3rgyu_adriano_13

 

Pacat. :D

mihai141117.05.2010 16:10

ce surpriza placuta ioane :P

 

gata,te insori?

i0nutz8317.05.2010 16:12

Am amanat cat s-a putut, dar nu mai merge ;)

f234567k17.05.2010 16:33

etapa1 danny_racari_92 v peridrome 2-4

RobYnho17.05.2010 16:55

Etapa 2

 

mihai1411 2 - 3 roby29steaua

mihai141117.05.2010 16:56

Etapa 2

 

mihai1411 v roby29steaua 2-3,m-a furat cu arbitrii houuu :))

 

Allexx10x17.05.2010 17:00

etapa 3

 

blind1ro 2-2 niculaeflorinel

blindica17.05.2010 17:00

Etapa 3

blind1ro v niculaeflorinel 2 - 2

Sergyu1617.05.2010 17:01

Roby tu ai rude la CCA? Si eu am jucat in 10 din min 25 , in retur la fel am jucat in 10 . Hmm suspect :P

RobYnho17.05.2010 17:03

Umblu la butoane.

blindica17.05.2010 17:09
Umblu la butoane.

Arogantule,ai Barca si nu mai raspunzi pe messenger...

RobYnho17.05.2010 17:11
Arogantule,ai Barca si nu mai raspunzi pe messenger...

 

Ce, ma ? :))

f234567k17.05.2010 18:11

etapa 2 peridrome v f1or_cs 5-3

blindica17.05.2010 19:20

Etapa 1

blind1ro v ronaldo_0201 2 - 3

 

Etapa 3

blind1ro v niculaeflorinel 2 - 2

Sergyu1617.05.2010 19:40

Etapa 1

 

roby29steaua v s3rgyu_adriano_13 3-3

 

Etapa 3

 

ronaldo_0201 v s3rgyu_adriano_13 3-2

Allexx10x17.05.2010 20:03

etapa 2

 

niculaeflorinel 5-1 ronaldo_0201

i0nutz8317.05.2010 20:08

Eu plec la Arad la finala CN baschet feminin, Targoviste cu ICIM. Avem 2-0, vin ori miercuri dimineata ori joi !

ronaldo_020117.05.2010 20:13

Etapa 1

blind1ro vs ronaldo_0201 2-3

Etapa 2

ronaldo_0201 vs niculaeflorinel 1-5

Etapa 3

s3rgyu_adriano vs ronaldo_0201 2-3

RobYnho17.05.2010 20:31

Etapa 3

 

roby29steaua 7 - 5 dmcozmin

 

Meciuri dinastea sa tot joci. GG !

cozmin18.05.2010 16:40

etapa 1 : sory-cozmin 2-0

etapa 2 : cozmin-badboy 1-0

etapa 3 : roby-cozmin 7-5

mihai141118.05.2010 17:09

Etapa 1

 

badboy_steaua v mihai1411 2-2,greu cu real :)

 

«1238»