FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Rezultate

«123458»
Dany's22.05.2010 18:00

Etapa 4: badboy_steaua v danny_racari_92 2 - 3

Etapa 5: danny_racari_92 v roby29steaua 1 - 3

Etapa 6: danny_racari_92 v marianbolohan 3 - 2

 

BADboySteaua22.05.2010 21:38

Etapa 6

 

badboy_steaua v alinn50c 5-4

 

 

Super meci.....am condus cu 4-0 in min 17 si la pauza era 4-3......gg Alin

AliN4u22.05.2010 21:41

n-o sa inteleg niciodata inceputu' ala .. bravo tie pentru victorie

BADboySteaua22.05.2010 21:48

Nici eu :wacko:

marianb23.05.2010 12:45

etapa 5: marianbolohan v i0nutz83 8-3

etapa 6: danny_racari_92 v marianbolohan 3-2

Sergyu1623.05.2010 18:09

Scuze baietilor care m-au cautat in ultimele zile.Am fost si eu pe la cabana , un chef ceva si no...Se intelege sper :P

blindica24.05.2010 12:08

Etapa 4

peridrome v blind1ro 4 - 5

 

Etapa 5

blind1ro v s3rgyu_adriano_13 4 - 5 :angry: ,Ratare Totti in 90+2.

f234567k24.05.2010 13:15

Etapa 6

 

sory_2812 v peridrome 1-2

 

AliN4u24.05.2010 16:12

heruand .. ce-i cu el?

cozmin24.05.2010 16:34

marianbolohan-cozmin 7-1

marianb24.05.2010 16:35

etapa 7: dmcozmin v marianbolohan 1-7

cozmin24.05.2010 16:41

de Ronaldo stie cineva ceva?

RobYnho24.05.2010 17:00

El poate juca numai in weekend'uri dupa cate stiu.

Allexx10x24.05.2010 17:45

etapa 6

 

dmcozmin 1-9 niculaeflorinel

blindica25.05.2010 06:50
El poate juca numai in weekend'uri dupa cate stiu.

 

Cu mine a jucat martea :shifty:

 

mihai141125.05.2010 09:36

Ronaldo sa amane daca vrea...de sergiu nu dau....nu raspunde

AliN4u25.05.2010 14:03

aman cu heruand ..

 

nu stau sa fac poze la cum il caut pe mess

mihai141125.05.2010 14:18

sergiu a zis ca amana el,de Ronaldo nu dau

blindica25.05.2010 14:49

Etapa 4

peridrome v blind1ro 4 - 5

Etapa 5

blind1ro v s3rgyu_adriano_13 4 - 5

Etapa 6

heruand20 v blind1ro Nu aman ca nu are rost,a zis pe forum ca nu este.

_______________

5 1 1 3 14-16 , 4 pct.

RobYnho25.05.2010 14:49

Cer amanarea etapei cu Ionut.

i0nutz8325.05.2010 15:40

Aman eu cu Ronaldo, are niste probleme... Legate de examene parca !

Allexx10x25.05.2010 16:47

aman etapa 4 cu sergiu... nu ne-am gasit

i0nutz8325.05.2010 16:54

Etape postate. Intr-o ora se anuleaza tot ce nu s-a jucat sau nu s-a amanat.

cozmin25.05.2010 17:08

din pacate nici eu nu pot acorda amanare din partea mea pentru Ronaldo, o sa am intr-o luna licentza si o sa am nevoie de ele atunci.Daca si-o acorda el, nicio problema

mihai141125.05.2010 17:13

Ronaldo amana tu daca nu poti juca ;))

«123458»