Etapa 4: badboy_steaua v danny_racari_92 2 - 3
Etapa 5: danny_racari_92 v roby29steaua 1 - 3
Etapa 6: danny_racari_92 v marianbolohan 3 - 2
Etapa 4: badboy_steaua v danny_racari_92 2 - 3
Etapa 5: danny_racari_92 v roby29steaua 1 - 3
Etapa 6: danny_racari_92 v marianbolohan 3 - 2
Etapa 6
badboy_steaua v alinn50c 5-4
Super meci.....am condus cu 4-0 in min 17 si la pauza era 4-3......gg Alin
n-o sa inteleg niciodata inceputu' ala .. bravo tie pentru victorie
Nici eu ![]()
etapa 5: marianbolohan v i0nutz83 8-3
etapa 6: danny_racari_92 v marianbolohan 3-2
Scuze baietilor care m-au cautat in ultimele zile.Am fost si eu pe la cabana , un chef ceva si no...Se intelege sper ![]()
Etapa 4
peridrome v blind1ro 4 - 5
Etapa 5
blind1ro v s3rgyu_adriano_13 4 - 5
,Ratare Totti in 90+2.
Etapa 6
sory_2812 v peridrome 1-2
heruand .. ce-i cu el?
marianbolohan-cozmin 7-1
etapa 7: dmcozmin v marianbolohan 1-7
de Ronaldo stie cineva ceva?
El poate juca numai in weekend'uri dupa cate stiu.
etapa 6
dmcozmin 1-9 niculaeflorinel
El poate juca numai in weekend'uri dupa cate stiu.
Cu mine a jucat martea ![]()
Ronaldo sa amane daca vrea...de sergiu nu dau....nu raspunde
aman cu heruand ..
nu stau sa fac poze la cum il caut pe mess
sergiu a zis ca amana el,de Ronaldo nu dau
Etapa 4
peridrome v blind1ro 4 - 5
Etapa 5
blind1ro v s3rgyu_adriano_13 4 - 5
Etapa 6
heruand20 v blind1ro Nu aman ca nu are rost,a zis pe forum ca nu este.
_______________
5 1 1 3 14-16 , 4 pct.
Cer amanarea etapei cu Ionut.
Aman eu cu Ronaldo, are niste probleme... Legate de examene parca !
aman etapa 4 cu sergiu... nu ne-am gasit
Etape postate. Intr-o ora se anuleaza tot ce nu s-a jucat sau nu s-a amanat.
din pacate nici eu nu pot acorda amanare din partea mea pentru Ronaldo, o sa am intr-o luna licentza si o sa am nevoie de ele atunci.Daca si-o acorda el, nicio problema
Ronaldo amana tu daca nu poti juca
)