Etapa 4
sory_2812 v f1or_cs 3-3
Etapa 4
sory_2812 v f1or_cs 3-3
ms ionut de amanare.....am 2 examene de care trebuie sa scap si chiar nu am timp inca vreo 34 zile sa joc vreo etapa....as dorii amanarea etapelor pana luni,cand ajung aksa..voi juca toate etapele la inceputul saptamanii viitoare
@blindica,cu tine am putut juca in timpu saptamanii,era perioada de presesiune si eram pe aksa
@Mihai aman eu meciul cu tine,iar cupa daca mai intarzie pana la inceputul saptamanii viitoare,voi fi cu meciurile la zi si acolo,in caz,ca se termina meciurile din grupe pana atunci sa castige adversarii la MV
@imi cer scuze pentru lipsa de timp pentru etape,totul mai dureaza saptmana asta
cozmin-blindica 3-3
Etapa 6
mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 2-2,echitabil,ratari multe de ambele parti
Orice rezultat postat din etapele 1-6 nu se mai ia in considerare. A trecut termenul. Fac imediat clasamentul.
cozmin-mihai4411 2-4
Etapa 8
dmcozmin v mihai1411 2-4,slab adversar
Etapa 7
blind1ro v mihai1411 3 - 4. Alt meci pierdut la un gol diferenta.Al 4 lea.
Etapa 8
sory_2812 v blind1ro 3 - 0 la masa verde . Am iesit din min 80,nu pot sa joc asa ceva.
Etapa 9
blind1ro v dmcozmin 3 - 3.Am ratat cat am ratat,da` ce sa fac daca se joaca pe goluri.
Etapa 7
blind1ro v mihai1411 3-4,gol in min 90
)
@cozmine,ma multumesc sa te bat,nu trebuie 10 goluri avans,am zis ca esti slab,pentru ca joci cu qw,ceea ce nimeni de aici nu mai joaca
@Mihai, cred ca ar trebui s-o lasam asa cum a cazut, si sa te uiti intai la tine, la golul din corner pe care l-ai dat din careul de 6 metri, la pasele in lateral pentru trecerea timpului, la pasele la portar apoi mingii aruncate in corner.Candva imi aminteai sa recitesc regulamentul, ei sa vezi ca l-am citit si tot ce am remarcat mai sus sunt interzise in regulament, in timp ce qw NU !
Etapa 7
blind1ro v mihai1411 3 - 4. Alt meci pierdut la un gol diferenta.Al 4 lea.
Etapa 8
sory_2812 v blind1ro 3 - 0 la masa verde . Am iesit din min 80,nu pot sa joc asa ceva.
Etapa 9
blind1ro v dmcozmin 3 - 0.retras
____________________
8 1 2 5 20-26 ,5 pct.
8 2 1 5 19-19,7 pct. Clasament nou cu 3-0 vs peridrome si dmcozmin,retrasi.
etapa7: sergiu-cozmin 6-2
etapa8: Mihai-cozmin 4-2
etapa9: cozmin-blindica 3-3
Etapa 7
s3rgyu_adriano_13 v dmcozmin 6-2
in regulament zice clar ca trebuie sa pui pasa in spate nu inteleg de ce toti idiotii o iau inainte, cer 3-0 cu peidrome, sa joace cu calc si sa o ia la sanatoasa, sa joaca cu cine vrea el daca nu e in stare sa citeasca un regulamnet
peridrome 2005: te-a deranjat ceva?
peridrome 2005:
BUZZ!!!
BUZZ!!!
peridrome 2005: alooo
peridrome 2005: raspunde
BUZZ!!!
bolohan marian: am postat
bolohan marian: atat
bolohan marian: pa
bolohan marian is typing...
bolohan marian: si dnd
Eu cer penalizarea ta pentru jigniri la adresa colegilor de forum. Puteai sa ceri anularea golului, prietene. Dupa ti-am mai dat un gol iar tu ai iesit din joc la scorul de 3-2 pentru mine. Cer eu 3-0 cu tine! :*
Calmeaza-te prietene.
Daca te bateam cu 3-2, postai un print screen si se anula golul. era 2-2. Care e problema ta? Din momentul asta eu nu mai postez nimic legat de faza asta. Las persoanele care sunt in masura sa decida , ce o sa se intample cu meciul asta si cu participarea ta in campionat.
ti-am mai spus si nu numai eu sa faci bine sa pui pasa inapoi, crezi ca dupa meci stau sa ma cert cu tine jumatate de ora sa scadem goluri din corner direct in 6 metri si de cate ori pornesti direct din centru.
Scocoteli de astea am avut numai cu god, iesea din joc si jucam restul si lui ii deadau mai multe, si se jura la Ion ca e asa cum zice el ![]()
Nu stau sa-mi fac nervi cu toate specimenele care nu au legatura cu Steaua si care posteaza doar la sectiunea ' fifa' . Eu ma retrag din campionat. I-am dat lui blindica clasamentul si ce mai e nevoie ca sa le trimita celui ce se va ocupa de el.
apropo, marianbolohan de la gura humorului, ai fost vreodata la un meci al Stelei?
Baieti,calmati-va.
1.E drept ca peridrome n-ar fi prima oara cand mai sare pe langa alineate din regulament,dar cred ca din graba ,altfel nu-mi explic,vorbind cu el iti dai seama ca nu e nici nesimtit,nici prost.
2.S-a enervat si Marian,e normal sa-ti mai sara tandara.Adevarul este ca multi dintre voi jucati ca si cum ar fi UCL,dar multi nu incearca sa simuleze fotbalul,ci un fel de stereotipie din tastatura.Nu se pune problema ca Marian sa nu fie stelist,chiar daca poate nu a ajuns la meciuri.Omul e ocupat de cand il stiu,si sunt 4 ani de forum.Nu are 20 ani sa zici ca pleaca atunci cand are chef si nici sa paraziteze banii parintilor nu cred ca a fost filosofia lui de adolescenta.
3.Scot la licitatie clasamentul.
In semn de solidaritate cu peridrome ma retrag si eu, invocand aceleasi motive, nu are rost sa le enumar din nou.Jocul de fifa pentru unii dintre noi e distractie, destindere, placere nu crize de furie de oftica sau de frustrare.
Eu zic sa va calmati , si maine sa decideti ce faceti. Astazi sunteti suparati toti. Nu luati decizii pripite , vorba voastra jucam de placere.