FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Rezultate

«1234568»
F1oRinho25.05.2010 17:15

Etapa 4

 

sory_2812 v f1or_cs 3-3

ronaldo_020125.05.2010 17:21

ms ionut de amanare.....am 2 examene de care trebuie sa scap si chiar nu am timp inca vreo 34 zile sa joc vreo etapa....as dorii amanarea etapelor pana luni,cand ajung aksa..voi juca toate etapele la inceputul saptamanii viitoare

 

@blindica,cu tine am putut juca in timpu saptamanii,era perioada de presesiune si eram pe aksa

@Mihai aman eu meciul cu tine,iar cupa daca mai intarzie pana la inceputul saptamanii viitoare,voi fi cu meciurile la zi si acolo,in caz,ca se termina meciurile din grupe pana atunci sa castige adversarii la MV

@imi cer scuze pentru lipsa de timp pentru etape,totul mai dureaza saptmana asta

cozmin25.05.2010 17:31

cozmin-blindica 3-3

mihai141125.05.2010 17:36

Etapa 6

 

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 2-2,echitabil,ratari multe de ambele parti

 

f234567k25.05.2010 17:58

Orice rezultat postat din etapele 1-6 nu se mai ia in considerare. A trecut termenul. Fac imediat clasamentul.

cozmin25.05.2010 17:59

cozmin-mihai4411 2-4

mihai141125.05.2010 17:59

Etapa 8

dmcozmin v mihai1411 2-4,slab adversar

 

cozmin25.05.2010 18:01
:)) slab esti tu ca n-ai putut sa-mi dai 8,9 ca marian bolohan sau florinel. cred ca urla oftica din tine
blindica25.05.2010 18:02

Etapa 7

blind1ro v mihai1411 3 - 4. Alt meci pierdut la un gol diferenta.Al 4 lea.

 

Etapa 8

sory_2812 v blind1ro 3 - 0 la masa verde . Am iesit din min 80,nu pot sa joc asa ceva.

 

 

Etapa 9

blind1ro v dmcozmin 3 - 3.Am ratat cat am ratat,da` ce sa fac daca se joaca pe goluri.

mihai141125.05.2010 18:24

Etapa 7

 

 

blind1ro v mihai1411 3-4,gol in min 90 ;))

 

 

@cozmine,ma multumesc sa te bat,nu trebuie 10 goluri avans,am zis ca esti slab,pentru ca joci cu qw,ceea ce nimeni de aici nu mai joaca

 

f234567k25.05.2010 18:35

am luat in considerare tot ce s-a jucat in etapele 1-6. Cei ce ati postat rezultate din etapele 6-9 v-as fi recunoscator daca le-ati mai posta inca odata cu prima ocazie cand o sa mai puneti un rezultat.

clasament.jpg

cozmin25.05.2010 18:37

@Mihai, cred ca ar trebui s-o lasam asa cum a cazut, si sa te uiti intai la tine, la golul din corner pe care l-ai dat din careul de 6 metri, la pasele in lateral pentru trecerea timpului, la pasele la portar apoi mingii aruncate in corner.Candva imi aminteai sa recitesc regulamentul, ei sa vezi ca l-am citit si tot ce am remarcat mai sus sunt interzise in regulament, in timp ce qw NU !

blindica25.05.2010 18:51

Etapa 7

blind1ro v mihai1411 3 - 4. Alt meci pierdut la un gol diferenta.Al 4 lea.

Etapa 8

sory_2812 v blind1ro 3 - 0 la masa verde . Am iesit din min 80,nu pot sa joc asa ceva.

 

Etapa 9

blind1ro v dmcozmin 3 - 0.retras

____________________

8 1 2 5 20-26 ,5 pct.

 

8 2 1 5 19-19,7 pct. Clasament nou cu 3-0 vs peridrome si dmcozmin,retrasi.

cozmin25.05.2010 19:08

etapa7: sergiu-cozmin 6-2

etapa8: Mihai-cozmin 4-2

etapa9: cozmin-blindica 3-3

Sergyu1625.05.2010 19:09

Etapa 7

 

s3rgyu_adriano_13 v dmcozmin 6-2

marianb25.05.2010 19:36

in regulament zice clar ca trebuie sa pui pasa in spate nu inteleg de ce toti idiotii o iau inainte, cer 3-0 cu peidrome, sa joace cu calc si sa o ia la sanatoasa, sa joaca cu cine vrea el daca nu e in stare sa citeasca un regulamnet

f234567k25.05.2010 19:38

peridrome 2005: te-a deranjat ceva?

peridrome 2005:

BUZZ!!!

BUZZ!!!

peridrome 2005: alooo

peridrome 2005: raspunde

BUZZ!!!

bolohan marian: am postat

bolohan marian: atat

bolohan marian: pa

bolohan marian is typing...

bolohan marian: si dnd

 

Eu cer penalizarea ta pentru jigniri la adresa colegilor de forum. Puteai sa ceri anularea golului, prietene. Dupa ti-am mai dat un gol iar tu ai iesit din joc la scorul de 3-2 pentru mine. Cer eu 3-0 cu tine! :*

marianb25.05.2010 19:39

Calmeaza-te prietene.

f234567k25.05.2010 19:44

Daca te bateam cu 3-2, postai un print screen si se anula golul. era 2-2. Care e problema ta? Din momentul asta eu nu mai postez nimic legat de faza asta. Las persoanele care sunt in masura sa decida , ce o sa se intample cu meciul asta si cu participarea ta in campionat.

marianb25.05.2010 19:48

ti-am mai spus si nu numai eu sa faci bine sa pui pasa inapoi, crezi ca dupa meci stau sa ma cert cu tine jumatate de ora sa scadem goluri din corner direct in 6 metri si de cate ori pornesti direct din centru.

Scocoteli de astea am avut numai cu god, iesea din joc si jucam restul si lui ii deadau mai multe, si se jura la Ion ca e asa cum zice el :ce_oameni:

f234567k25.05.2010 19:52

Nu stau sa-mi fac nervi cu toate specimenele care nu au legatura cu Steaua si care posteaza doar la sectiunea ' fifa' . Eu ma retrag din campionat. I-am dat lui blindica clasamentul si ce mai e nevoie ca sa le trimita celui ce se va ocupa de el.

cozmin25.05.2010 19:56

apropo, marianbolohan de la gura humorului, ai fost vreodata la un meci al Stelei?

blindica25.05.2010 20:03

Baieti,calmati-va.

 

1.E drept ca peridrome n-ar fi prima oara cand mai sare pe langa alineate din regulament,dar cred ca din graba ,altfel nu-mi explic,vorbind cu el iti dai seama ca nu e nici nesimtit,nici prost.

2.S-a enervat si Marian,e normal sa-ti mai sara tandara.Adevarul este ca multi dintre voi jucati ca si cum ar fi UCL,dar multi nu incearca sa simuleze fotbalul,ci un fel de stereotipie din tastatura.Nu se pune problema ca Marian sa nu fie stelist,chiar daca poate nu a ajuns la meciuri.Omul e ocupat de cand il stiu,si sunt 4 ani de forum.Nu are 20 ani sa zici ca pleaca atunci cand are chef si nici sa paraziteze banii parintilor nu cred ca a fost filosofia lui de adolescenta.

3.Scot la licitatie clasamentul.

cozmin25.05.2010 20:09

In semn de solidaritate cu peridrome ma retrag si eu, invocand aceleasi motive, nu are rost sa le enumar din nou.Jocul de fifa pentru unii dintre noi e distractie, destindere, placere nu crize de furie de oftica sau de frustrare.

Sergyu1625.05.2010 20:46

Eu zic sa va calmati , si maine sa decideti ce faceti. Astazi sunteti suparati toti. Nu luati decizii pripite , vorba voastra jucam de placere.

«1234568»