FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Rezultate

«1678»
ronaldo_020109.06.2010 16:41

de maine iar intru intr-o perioada grea....2 examene in 6 zile,daca se vor posta etapele doresc amanarea lor pana miercuri.....ms!

mihai141111.06.2010 08:39

niste etape?ca am somat sapt asta :D

 

ionute nu mai bagi niste etape?

ronaldo_020114.06.2010 09:48

se mai tine ceva din sezonu asta?????

i0nutz8324.06.2010 20:37

Am pus acum etape, rog pe cineva sa faca clasamentul...

Sunt ocupat rau cu nunta.. AMR 17 zile ;)

blindica24.06.2010 22:34

Eu nu mai pot continua aici.

Va doresc succes!

Ionutz,casa de piatra,multa sanatate si fericire !

Sa fii mereu iubit si apreciat !

RobYnho24.06.2010 22:38
Am pus acum etape, rog pe cineva sa faca clasamentul...

Sunt ocupat rau cu nunta.. AMR 17 zile ;)

 

Hai, bai, Ioane, ca avem timp de FIFA si dupa. Sari cu horinca aia sa te binecuvantam. :D

mihai141129.06.2010 14:51

mai jucam si noi ceva?

ronaldo_020129.06.2010 20:49

nu asa se pare

i0nutz8309.07.2010 20:16

Etape. Eu sambata - adica maine - am nunta. Sa fie bine, sa se ocupe cineva de clasament ! Tinem aproape ;)

RobYnho10.07.2010 09:31

Casa de piatra, Ioane!

Fura-ti-as mireasa!

i0nutz8314.07.2010 05:00

Se mai joaca ceva ? Sau e toata lumea in vacanta ? ;)

mihai141114.07.2010 07:03

nu prea avem cu cine :)

 

gata ionute? ai pus saiba pe deget?

 

as zice sa incepem iar campionatul de la inceput pt ca s-au retras mult,unii poate nu mai continua,facem niste inscrieri si o luam de la inceput,in ordinea in care suntem acum la alegeri

blindica14.07.2010 08:27

Pai eu m-am retras ca nu se juca,dar nu prea au mai fost semne de interes din partea membrilor.

 

Vila de beton-armat,Ionute !

mihai141114.07.2010 10:55

pai postati cei care nu mai jucati,poate dam drumul la niste inscrieri ionute

RobYnho14.07.2010 11:56

Si eu sunt de parere sa dam drumul la niste inscrieri sau la o lista cu cei care vor mai continua.

Sergyu1614.07.2010 17:35

Eu continui :D

BADboySteaua16.07.2010 10:53

Eu nu. Poate joc 2011 daca ma mai primiti.

EMPORiO20.07.2010 11:34

as dorii sa fiu si eu testat, daca se face o noua lista !

Si eu sunt de parere sa dam drumul la niste inscrieri sau la o lista cu cei care vor mai continua.
i0nutz8322.07.2010 16:12

Cam asa a fost: ;)

 

In poza cu vuvuzela e taica-miu ;))

 

Luna de miere am inceput-o la Viena, am continuat-o 3 zile la Baile Felix, acum am ajuns acasa dar sambata plecam la Costinesti pentru o saptamana..

Alte poze, in curand :)

 

Cu campionatul ce ziceti sa facem ?

Nunta_C_I_107.JPG

Nunta_C_I_119.JPG

Nunta_C_I_126.JPG

Nunta_C_I_177.JPG

Nunta_C_I_277.JPG

Nunta_C_I_295.JPG

Nunta_C_I_330.JPG

Nunta_C_I_381.JPG

Nunta_C_I_397.JPG

Nunta_C_I_541.JPG

Nunta_C_I_576.JPG

Nunta_C_I_658.JPG

RobYnho22.07.2010 16:23

Uite, ma. Ati mai vazut huligan la costum ? Frumoasa nevasta ai. :D

Frumos, Ioane. Casa de piatra si multi copii. (stelisti)

 

Cat despre campionat, plm, cred ca mai bine asteptam 2011. Fifa 10 nu mai prezinta niciun interes si nici o atractie.

mihai141122.07.2010 17:15

felicitari ionute

eu zic sa facem niste inscrieri cand ai timp,sa treaca concediile etc

blindica23.07.2010 07:03
gameover.jpeg
«1678»