FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Rezultate

«15678»
ronaldo_020101.06.2010 15:50

frumos meci....bft!

 

Etapa 4

mihai1411 v ronaldo_0201 3-4

i0nutz8301.06.2010 16:17

@dany`s: tu ai promis ceva cand te`am reprimit.. De acum, fii sigur ca nu vei mai juca pe aici cativa ani !

Dany's01.06.2010 16:34

E prea dezordine,iar clasament avem o data pe an.. deci ma retrag definitiv din campionatul asta select laugh.gif bineinteles, condus de oameni selecti. BLEAH!

ronaldo_020101.06.2010 19:39

da campionatu a devenit "select" de la momentu retragerii tale?

RobYnho01.06.2010 19:41
E prea dezordine,iar clasament avem o data pe an.. deci ma retrag definitiv din campionatul asta select :)) bineinteles, condus de oameni selecti. BLEAH!

 

Plm de chibitii.

Dany's01.06.2010 20:08
da campionatu a devenit "select" de la momentu retragerii tale?

 

Era un citat celebru pentru mine faza cu "select".. Nu m-a deranjat decat delasarea pe-aici fata de trecut, in rest am zis sa nu mai joc pentru ca sunt prea nebun si ma enerveaza orice faza. Hai ca facem off-topic. Succes la toti si nu mai discutati atat pe seama mea, ca nu-s cine stie scula si nici nu-i prima data cand se retrage un jucator.

ronaldo_020101.06.2010 20:27

Etapa 13

badboy_steaua v ronaldo_0201 4-6

Etapa 10

ronaldo_0201 v peridrome 3-0

 

 

@@cati retrasi sunt pana la urma? dmdcozmin,peridrome si cam atat nu?

RobYnho02.06.2010 13:41

Cer amanarea etapelor postate de curand, daca se poate. Mersi!

Allexx10x02.06.2010 14:45

etapa 10

 

alinn50c 4-2 niculaeflorinel

 

 

etapa 11

 

peridrome 0-3 niculaeflorinel

mihai141102.06.2010 15:14

Etapa 12

 

alinn50c v mihai1411 2-5

 

AliN4u02.06.2010 15:17

2hhotjq.jpg

 

epic fail jocu` asta .. nu fac nimic si portarii ies si faulteaza

blindica02.06.2010 15:43

@Alin,si cateodata nu primesc nici galben,asta e si mai naspa,si nici lovitura nu se da.

mihai141102.06.2010 16:01

si nu meritau rosu?prima faza fault al portarului in careu si 11m,iar apoi scap singur,iesi cu portarul faultezi...logic ca se da rosu daca opresti atacantul cand scapa singur spre poarta,desi am patit de multe ori cand nu s-a dat nici macar fault

AliN4u02.06.2010 16:07

Da' am iesit eu cu portaru' ? A iesit singur frate .. eu nu am apasat nimic, tocmai asta e problema.

 

Apoi mai e si scarba aia de penalty pe care-l dai pe centru si sti ca o respinge tot la tine si dai gol cu poarta goala ..

mihai141102.06.2010 16:21

nu am vrut sa dau pe centru am apasat d de mai multe ori ca sa nu mai stau sa arate rosu etc

 

 

Etapa 11

 

mihai1411 v f1or_cs 3-5

 

AliN4u02.06.2010 16:49

dmcozmin v alinn50c = 0 - 3 , etapa 13

 

s3rgyu_adriano_13 v alinn50c = 2 - 3 , etapa 11

 

alinn50c v niculaeflorinel = 4 - 2 , etapa 10

s0r1n11102.06.2010 18:03

12.ronaldo_0201 vs. sory_2812 2-3

 

ronaldo_020102.06.2010 18:56

Etapa 11

 

heruand20 v ronaldo_0201 0-4

Viper2202.06.2010 18:58

Etapa 11

 

heruand20 v ronaldo_0201 0-4

marianb02.06.2010 20:04

etapa 11: sory_2812 v marianbolohan 3-3

 

ronaldo_020102.06.2010 20:45

Etapa 9

 

alin50c vs ronaldo_0201 2-6

 

Etapa 8

 

f1or_cs vs ronaldo_0201 5-3

Viper2204.06.2010 16:53

Etapa 12 :

 

niculaeflorinel v heruand20 5-4

alin_jeleu05.06.2010 21:20

am trecut si eu pe aici dupa o lunga perioada de timp si am decis sa vad ce mai fac vechii mei prieteni. sanatosi si cu spor la fifa sa va fie!

RobYnho06.06.2010 06:44

Sanatate, Jeleu!

mihai141107.06.2010 09:01

cer si eu amanari,trebuie sa schimb placa video,asta in caz ca postati noi etape

«15678»