FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Universitatea Craiova 2-0 (0-0)

«1234568»
TURKU13.05.2010 18:18

Cred ca o sa bag la meci 1 pauza,2 solist sau invers oricum vreau sa castigam dar la cum jucam nu prea prevad

pytycrys13.05.2010 18:21

Craiova are cota 6,30.

Meci de bagat bani grei :)

RobYnho13.05.2010 18:23
Craiova are cota 6,30.

Meci de bagat bani grei :)

 

7.50 la Stanley.

Merge si un X2.

gabitzubrasov13.05.2010 19:40
7.50 la Stanley.

Merge si un X2.

 

sa te tuf ...cum le sti u ca un om mare.ideea e ca sunt sanse f mari de a castiga o manuta de monezi :ce_oameni: si cred ca majoritatea merge la risc ;)

RobYnho13.05.2010 19:44

Oricum, prietena aia a ta, mai mica si cu funduletul ala fain, lucreaza la Stanley. O vizitez.

ionel_9413.05.2010 20:14

sper sa bata Steaua pentru ca am un prieten care se tot rade de mn si poate ma razbun putin :)))) cred ca va fi 3-1 pentru Steaua

Astristul13.05.2010 22:38
Da' lumea nu era ingrijorata ca nu mai prinde tramvaiul/metroul dupa aia.

Mi-am dat seama, dar iti dai seama ca pe vremea aia nici vorba de transport public sau iluminat stradal ... asa ca se poate si fara! :D

ViNdE pLeAkA mOrY14.05.2010 06:36

Sper sa fim cat mai multi 2 solist nimik nu mai imi sta in cale sa cred ca Steaua va castiga :)) :X

VoiAjungeLaSteaua14.05.2010 11:39

Parca vad ca pierdem iar cu vro 5-1 ca asa ne trebuie!

Piti te vreem inapoii!!

Ne Vrem Clubul Inapoii!!

:ce_oameni:fular_campionii.gifsteag_cruce_invers.gifsteag_sah_mic.giffular_ultras.giffularsteaua.gifhai_steaua.gif

MoWeed14.05.2010 11:48
Oricum, prietena aia a ta, mai mica si cu funduletul ala fain, lucreaza la Stanley. O vizitez.

Care mah?

RobYnho14.05.2010 11:59

Aia care mai mergea si ea la meciuri. Adriana sau cum o cheama.

MoWeed14.05.2010 12:02

Oooo, da.

O vizitezi si la ea acasa, in Sacele? Sau vine ea la tine?

RobYnho14.05.2010 12:06

Sa vina ea la mine, ca agentia e la 2 pasi.

Oricum, e cota mica ca ea sa ajunga la mine. Deci, am toate sansele. :))

Fan FC Steaua14.05.2010 12:18
Parca vad ca pierdem iar cu vro 5-1 ca asa ne trebuie!

Piti te vreem inapoii!!

 

Tu si cu mai cine il vreti pe "piti"?

 

Sper sa nu mai vina nimeni la Steaua atat timp cat e ciobanul asta jegos la club, si cu neamurile... machedoni opariti...

 

Si te cam contrazici singur... ori il vrei pe "piti", ori vrei clubul inapoi? Ca astea doua vrute se cam bat cap in cap... Daca vine Piturca, vine adus de Becali ... deci mai sta si ciobanul...

matican14.05.2010 12:54

Meciul va fi transmis pe DIGISPORT si poate fi vazut live aici : Steaua - Craiova LIVE

MihaitzaM1414.05.2010 18:19
daca Steaua pierde azi la Vaslui imi doresc sa piarda si cu Craiova,n-ar fi corect sa retrogradeze Craiova cred ca sunt multe altele care merita,

totusi am o presimtire ca va castiga cu CFR.gUIE Migi

 

 

euvreau sa se duca Craiova in B , ca a facut blat cu CFR !!!

cum sa ai 2-0 si sa se termine 3-2 pt CFR ?:O

David15.05.2010 09:09

Sa dea si Steaua 5,atunci sunt sigur ca Dumnezeu isi bate joc de noi.

razvan2815.05.2010 09:52

Niciuna din echipe nu joaca ceva...cred ca se va termina 2-2

Virgil15.05.2010 10:07
Niciuna din echipe nu joaca ceva...cred ca se va termina 2-2

 

 

2-2, ar reprezenta blatul perfect.

 

Atunci, 3-3-ul cu Timisoara cum ar putea fi numit? Hazard?

 

Doresc un rezultat irefutabil si peremptoriu. Asta ar insemna ca Steaua sa castige.

RobYnho15.05.2010 10:09
2-2, ar reprezenta blatul perfect.

 

Inseamna ca am fost inspirat sa pun X2. :))

Vedem maine.

hooltras15.05.2010 12:08

parerea mea, meci nul

1-1 :)):))

TURKU15.05.2010 16:45
Steaua SUNTEM NOI !!! oare cand vom mai trai asa clipe.....la GOOOOOOLLLLLLLLLL ne cocotam cu totii pe GARDURIIIII.
The Game15.05.2010 20:44

Ultimul meci din acest sezon.....avand in vedere prietenia care ii leaga pe Mititelu si pe cioban meciul va fi dat Craiovei,Craiova salvandu-se astfel de la retrogradare,pentru Fc Steaua nefiind o problema pierderea celor 3 puncte,avand in vedere ca locul de Europa League e asigurat....

 

Oricum,putin ar trebui sa ne intereseze ce se va intampla pe teren,important e ce se va intampla in tribune,e ultimul meci in acest sezon in Ghencea,trebuie sa ne adunam cat mai multi si sa continuam lupta cu cancerul Stelei.

red&blue_boy15.05.2010 20:46
...important e ce se va intampla in tribune...

 

 

= multa m..e pentru Jiji !!!

*Alecs*15.05.2010 22:00

Am studiat putin clasamentul si ultimele 2 etape si nu mai sunt asa convins ca oltenii vor fi lasati sa castige.

Iata de ce zic asa:

 

14.Craiova 33p

15.Iasi 31p

16.Pandurii 30p

 

Program Craiova: Steaua (D), Otelul(A)

Program Iasi: Bistrita(D), Urziceni(A)

Program Pandurii: Timisoara(A), Alba Iulia(D)

 

Cu ambele contracandidate la retrogradare Craiova are avantajul meciurilor directe.

 

Eu unul merg pe teoria ca Mititelu deja si-a asigurat victoria cu Otelul, iar aceste speculatii despre blat cu Steaua au fost lansate doar pentru a distrage atentia de la adevaratele aranjamente ce vor urma. In aceste conditii, pentru a mai putea fi depasiti, Iasiul trebuie sa castige ambele meciuri. Maine, Gloria - Poli Iasi se joaca de la ora 16:00 si in functie de cum se va termina acolo, se va decide si ce se va intampla in Ghencea.

Daca Iasiul bate, Craiova va avea nevoie de un punct Ghencea. Daca Iasiul nu bate, Craiova poate sa si piarda.

 

As inclina mai mult spre un X, de fapt pe un 1 pauza / X final, ca sa se repete putin scenariul din meciul cu CFR, dar de data aceasta Craiova sa fie echipa care revine "miraculos".

«1234568»