Cred ca o sa bag la meci 1 pauza,2 solist sau invers oricum vreau sa castigam dar la cum jucam nu prea prevad
Cred ca o sa bag la meci 1 pauza,2 solist sau invers oricum vreau sa castigam dar la cum jucam nu prea prevad
Craiova are cota 6,30.
Meci de bagat bani grei ![]()
Craiova are cota 6,30.Meci de bagat bani grei
7.50 la Stanley.
Merge si un X2.
7.50 la Stanley.Merge si un X2.
sa te tuf ...cum le sti u ca un om mare.ideea e ca sunt sanse f mari de a castiga o manuta de monezi
si cred ca majoritatea merge la risc ![]()
Oricum, prietena aia a ta, mai mica si cu funduletul ala fain, lucreaza la Stanley. O vizitez.
sper sa bata Steaua pentru ca am un prieten care se tot rade de mn si poate ma razbun putin
)) cred ca va fi 3-1 pentru Steaua
Da' lumea nu era ingrijorata ca nu mai prinde tramvaiul/metroul dupa aia.
Mi-am dat seama, dar iti dai seama ca pe vremea aia nici vorba de transport public sau iluminat stradal ... asa ca se poate si fara! ![]()
Sper sa fim cat mai multi 2 solist nimik nu mai imi sta in cale sa cred ca Steaua va castiga
:X
Parca vad ca pierdem iar cu vro 5-1 ca asa ne trebuie!
Piti te vreem inapoii!!
Ne Vrem Clubul Inapoii!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Oricum, prietena aia a ta, mai mica si cu funduletul ala fain, lucreaza la Stanley. O vizitez.
Care mah?
Aia care mai mergea si ea la meciuri. Adriana sau cum o cheama.
Oooo, da.
O vizitezi si la ea acasa, in Sacele? Sau vine ea la tine?
Sa vina ea la mine, ca agentia e la 2 pasi.
Oricum, e cota mica ca ea sa ajunga la mine. Deci, am toate sansele. ![]()
Parca vad ca pierdem iar cu vro 5-1 ca asa ne trebuie!Piti te vreem inapoii!!
Tu si cu mai cine il vreti pe "piti"?
Sper sa nu mai vina nimeni la Steaua atat timp cat e ciobanul asta jegos la club, si cu neamurile... machedoni opariti...
Si te cam contrazici singur... ori il vrei pe "piti", ori vrei clubul inapoi? Ca astea doua vrute se cam bat cap in cap... Daca vine Piturca, vine adus de Becali ... deci mai sta si ciobanul...
Meciul va fi transmis pe DIGISPORT si poate fi vazut live aici : Steaua - Craiova LIVE
daca Steaua pierde azi la Vaslui imi doresc sa piarda si cu Craiova,n-ar fi corect sa retrogradeze Craiova cred ca sunt multe altele care merita,totusi am o presimtire ca va castiga cu CFR.gUIE Migi
euvreau sa se duca Craiova in B , ca a facut blat cu CFR !!!
cum sa ai 2-0 si sa se termine 3-2 pt CFR ?:O
Sa dea si Steaua 5,atunci sunt sigur ca Dumnezeu isi bate joc de noi.
Niciuna din echipe nu joaca ceva...cred ca se va termina 2-2
Niciuna din echipe nu joaca ceva...cred ca se va termina 2-2
2-2, ar reprezenta blatul perfect.
Atunci, 3-3-ul cu Timisoara cum ar putea fi numit? Hazard?
Doresc un rezultat irefutabil si peremptoriu. Asta ar insemna ca Steaua sa castige.
2-2, ar reprezenta blatul perfect.
Inseamna ca am fost inspirat sa pun X2. ![]()
Vedem maine.
parerea mea, meci nul
1-1 ![]()
)
Ultimul meci din acest sezon.....avand in vedere prietenia care ii leaga pe Mititelu si pe cioban meciul va fi dat Craiovei,Craiova salvandu-se astfel de la retrogradare,pentru Fc Steaua nefiind o problema pierderea celor 3 puncte,avand in vedere ca locul de Europa League e asigurat....
Oricum,putin ar trebui sa ne intereseze ce se va intampla pe teren,important e ce se va intampla in tribune,e ultimul meci in acest sezon in Ghencea,trebuie sa ne adunam cat mai multi si sa continuam lupta cu cancerul Stelei.
...important e ce se va intampla in tribune...
= multa m..e pentru Jiji !!!
Am studiat putin clasamentul si ultimele 2 etape si nu mai sunt asa convins ca oltenii vor fi lasati sa castige.
Iata de ce zic asa:
14.Craiova 33p
15.Iasi 31p
16.Pandurii 30p
Program Craiova: Steaua (D), Otelul(A)
Program Iasi: Bistrita(D), Urziceni(A)
Program Pandurii: Timisoara(A), Alba Iulia(D)
Cu ambele contracandidate la retrogradare Craiova are avantajul meciurilor directe.
Eu unul merg pe teoria ca Mititelu deja si-a asigurat victoria cu Otelul, iar aceste speculatii despre blat cu Steaua au fost lansate doar pentru a distrage atentia de la adevaratele aranjamente ce vor urma. In aceste conditii, pentru a mai putea fi depasiti, Iasiul trebuie sa castige ambele meciuri. Maine, Gloria - Poli Iasi se joaca de la ora 16:00 si in functie de cum se va termina acolo, se va decide si ce se va intampla in Ghencea.
Daca Iasiul bate, Craiova va avea nevoie de un punct Ghencea. Daca Iasiul nu bate, Craiova poate sa si piarda.
As inclina mai mult spre un X, de fapt pe un 1 pauza / X final, ca sa se repete putin scenariul din meciul cu CFR, dar de data aceasta Craiova sa fie echipa care revine "miraculos".