am trimis si eu cererea pt inscriere in AISS stie cineva in cat timp soseste confirmarea ms ![]()
am trimis si eu cererea pt inscriere in AISS stie cineva in cat timp soseste confirmarea ms ![]()
Steaua a pierdut un mare, mare jucator: Dorel Stoica a anuntat ca va reveni, mai mult ca sigur, la Craiova.
Imi dau lacrimile! ![]()
O, nu !! De-abia mai pot scrie dupa socul suferit cand am citit mesajul de mai sus. Nu mai exista nici o speranta ?
:worthy:
Dorele, nu fa asta! Te iubim! Te vrem la Steaua! Vino la noi, sa cuceresti inaltele culmi ale performantei!
De ala ne arde noua.
Ce bine,deja imi facusem griji ca vine Dorel...Mearga la Craiova sau unde o vrea...
Dorelee ?![]()
Nu e un jucator rau , la ce avem noi in aparare ar fi foarte bun dar e batran si sa nu uitam ca nu are o treaba cu Steaua.Ar veni doar pentru bani...
Dorele, nu fa asta! Te iubim! Te vrem la Steaua! Vino la noi, sa cuceresti inaltele culmi ale performantei!
Taci ma, ca poate o ia "pandarul" de buna! ![]()
ba da de ce ii da afara pe karamyeni?? ca eu zic ca sunt foarte buni
Du-te si roaga-te de ei sa ramana. Asteapta-i cu flori, si, la o adica, strigi si tu impreuna cu ei m**e Steaua! ![]()
@ Astristul: unii uita cand fratii kakamaryn strigau cu fanii lu fulgeru' m... Steaua.Acum pt 2 goluri ar uita de acele injuraturi la adresa clubului si ar fraterniza cu ei.
Unii poate nici nu stiu sau nu "vor" sa stie.
ba da de ce ii da afara pe karamyeni?? ca eu zic ca sunt foarte buni
Cei mai buni!!!Nu-i lasati sa plece!!! ![]()
Taci din gura ca poate are Gigi spioni pe aici si zice ca ii iubesc fanii si ii lasa la echipa ![]()
a plecat p. Marin la Urziceni?:\
Asta a zis MM la fanatik unde au fost prezenti reprezentantii AISS-ului.
Si Neaga este pe punctul de a semna.
degeaba ne agitam mereu .. atat timp cand Jiji ramane la Steaua nu o sa avem performante...:-j
Deocamdata punctam doar la plecari...Nici nu mai ma mir...
Steaua i-a gasit inlocuitor lui Golanski. Yordan Todorov a sosit in Romania si in acest moment efectuează vizita medicala urmand ca in decursul zilei de azi să semneze controlul cu formatia din Ghencea.
Fostul capitan al lui ȚSKA Sofia a fost dorit cu ardoare si de Ioan Andone, la Rapid, insă Copos nu a fost de acord. Jucatorul evoluează pe postul de fundaș dreapta sau mijlocaș dreapta si l-a impresionat pe "Falcos" in perioada cand acesta i-a antrenat pe bulgari. Todorov are 28 de ani si il poate inlocui cu succes pe polonezul Pawel Golanski.
Nu stim incă pe ce sumă s-au inteles cele două cluburi, dar Yordan este cotat la 450.000 de euro.
Todorov este produsul clubului Maritsa Plovdiv, acolo unde si-a inceput cariera de jucator in 1993, ca junior. A facut pasul spre echipa mare in 1998 si doi ani mai tarziu s-a transferat la Chernomorets Burgas.
Evolutiile constant bune l-au adus in atentia lui CSKA Sofia, care au platit 150.000 de euro pentru a-l transfera, in 2003. În capitala Bulgariei, fundasul dreapta a scris istorie: a cucerit trei titluri de campion: 2003, 2005, 2008 si o Cupă - 2004.
Cota sa a crescut imediat, intrand in atentia nemtilor de la Hoffenheim, care au dorit să il transfere in 2008. Transferul nu s-a materializat si bulgarul a continuat la CSKA pană in iarna acestui an cand, după o serie de conflicte cu antrenorul, a ales să plece la Lokomotiv Plovdiv.
Todorov, fundasul golgheter
Todorov este un fotbalist extrem de ofensiv, cu o bună disponibilitate de efort. Desi nu este foarte inalt - doar 172 cm - acesta compensează prin determinare. Este foarte rapid si creativ, reusind să impresioneze prin pasele decisive extrem de exacte.
26 de goluri in 201 partide a marcat Todorov pentru CSKA
9 selectii are Yodan la nationala Bulgariei, pentru care a inscris 2 goluri.
De notat că in 2009 el a fost suspendat de club alaturi de alti opt colegi pentru ca s-a imbatat intr-un club din Sofia.
nu stiu ce sa trec la sursa ca si psp si gsp au dat aceasta stire in exclusivitate
da a anuntat si pe sport.ro si la gsp de el cica merge la viza medicala a jucat ultima data la plovdiv o sa joace pe partea dreapta defensiva sau ca mijlocas si are 28 de ani , este evaluat la 450 de mii de euro
hai cam inceput bn se pare ca primu transfer oficial al Stelei este un jucator liber de contract care a fost dat afara de Andone de la sofia =) sau unde a antrenat el ca le confund mereu..
Nu e de ajuns tanase in vestiar? mai tre' neaparat si asta? Adica, stai, ca n-ar avea cu cine bea Tanase. S-au gandit bine ![]()
Nu stiu de ce am presimtirea ca si asta o sa fie o fasaiala bulgareasca gen Bibishkov...
Nu stiu de ce am presimtirea ca si asta o sa fie o fasaiala bulgareasca gen Bibishkov...
La fel simt si eu...Pai daca n-a fost bun la Cska il luam noi...