Da' cine este ma constant in Romania?
Da' cine este ma constant in Romania?
Da' cine este ma constant in Romania?
Jiji,in prostie... ![]()
Rusescu o fi bun,dar nu o sa vina la noi...
Da' cine este ma constant in Romania?
o sa supar pe multi dar in ultimii 10 ani cred ca Romania a avut doar 2 jucatori constanti cel putin un campionat, poate doar pancu/bratu cand jucau la rapid sa fi avut ceva constanta si pe urma ar fi Danciulescu prin 2004/5 cand era cam singurul care marca la Dinamo. In rest fotbalistii nostri jucau cand vroiau ei.
o sa supar pe multi dar in ultimii 10 ani cred ca Romania a avut doar 2 jucatori constanti cel putin un campionat, poate doar pancu/bratu cand jucau la rapid sa fi avut ceva constanta si pe urma ar fi Danciulescu prin 2004/5 cand era cam singurul care marca la Dinamo. In rest fotbalistii nostri jucau cand vroiau ei.
Mie nu mi-a placut niciodata cum a jucat Pancu.
mai bine un atacant sarb sau ceh de careu
De unde pana unde sarb sau ceh?
De ce nu Rusu?
Rusescu ar fi foarte bun,dar are nevoie de un antrenor profesionist alaturi de care sa continue daca pleaca de la Urziceni.Onicas si Ionescu mi-ar placea sa revina.
Cristea de la alba-iulia..a jucat zilele acestea la tineret pt Romania si mi se pare un jucator de travaliu si disciplinat
مشكوور وماقصرت
thank you ![]()
Gigi DACA NU FACE TRANSFERURI CU BANI O SA RADA UNGURU IN CONTINUARE.
Gigi DACA NU FACE TRANSFERURI CU BANI O SA RADA UNGURU IN CONTINUARE.
Du-te cu Gigi!
Altu trimis de Gigi pe aici sa il preaslaveasca...
Ovidiu Petre, doi ani la Al-Nasr!
Gigi Becali a facut rost de bani pentru aducerea lui Victor Piturca. Clubul din Ghencea l-a vandut pe Ovidiu Petre in Arabia Saudita, la Al-Nasr, unde va evolua in urmatoarele doua sezoane. Suma de transfer este de 3.5 milioane de euro, suficienta pentru asigurarea unei campanii de achizitii promitatoare.
Mutarea lui Ovidiu Petre la Al-Nasr a fost la un pas sa pice pe ultima suta de metri. Dupa ce Zenga a primit o hartie din partea ros-albastrilor conform careia il poate avea pe Ovidiu Petre in schimbul a 3.5 milioane de euro, seicii au fost la un pas sa se razgandeasca.
Oficialii lui Al-Nasr au fost bombardati cu mesaje din partea suporterilor care au aflat ca jucatorul in varsta de 28 de ani a suferit mai multe accidentari grave, insa in cele din urma cuvantul lui Zenga a contat.
Ovidiu Petre este asteptat la Al-Nasr direct in cantonamentul sauditilor din Italia, unde va fi supus unor examene medicale riguroase. El va semna contractul peste doua zile, prin fax.
Steaua va primi in schimbul "Ceasului" 3.5 milioane de euro, exact suma pe care Victor Piturca o solicita pentru a accepta oferta lui Gigi Becali.
In acest moment, Steaua a ramas descoperita pe postul de mijlocas la inchidere, unde ii mai are doar pe Mihai Onicas si Eric Bicfalvi.
Vine Andrei Muresan?
In Ghencea s-ar putea produce o mutare surprinzatoare. Inlocuitorul lui Ovidiu Petre ar putea fi Andrei Muresan de la Gloria Bistrita. Surse din anturajul fostului selectioner sustin ca mijlocasul de la Gloria Bistrita este unul dintre preferatii lui Victor Piturca.
Sursa: OnlineSport
Da' cine este ma constant in Romania?
Kapetanos! ![]()
Mie nu mi-a placut niciodata cum a jucat Pancu.
Mie da!
Ovidiu Petre, doi ani la Al-Nasr!
Parca il si vad pe Tudor Gheorghe cantand "Dorul calator" cam asa:
Mi-a fugit Ceasul de-acasa, cucu'
Ca n-a fost banu' pe masa, cucu'
Si-a fugit cam dereglat
L-a luat Walter,ne-a scapat
Si mi-e teama s-a-ntepat, cuc..... saracu'
PS Asta-i cantec pentru 2 tipuri de melomani. Cei care asculta Rapsodiile maestrului Tudor Gheorghe si cei care tanjesc dupa gloabele Oierului.
Wrong thread...
Dar cand mai incepeti topice de genul,scrieti la titlu direct vanzari.Auzi,"transferuri".
Ovidiu Petre, doi ani la Al-Nasr!
Pai cum?Jiji zicea ca nu vinde pe nimeni,ca vrea campionatul,sampion lig,ca are bani...
O sa luam Liga Satelor ![]()
O luam?Optimistule!Cred ca pierdem finala.Locu' 2 scrie pe noi!
O sa luam Liga Satelor![]()
Se canta si pe acolo imnul Ligii? ![]()
Azi cu toti ne-am adunat
Futbol cica sa vedem
Si cu toti sa strigam
Hai Unirea Dabuleni ![]()
ati vazut ultima perla a lu Gigi
?"fac dragoste cu pomii" ![]()
![]()
![]()
Alt "transfer":
E bun Pires,e de perspectiva! ![]()
orice jucator va veni va fi un mare kkt... avand in vedere ca se da max 1 mil peun jucator sansele ca acesta sa fie o valorea nedescoperita la banii astia sunt 1 la 100000000000 mai bn cu banii carei da pe jucatorii astia de "incercare"(+salarii)ca totusi asta sunt in ultimii ani cei care au venit au plecat dupa 6 luni in afara de 2-3 mai bine baga banii in academie toata cluburile mari au 3 sferturi din echipa juniori din academia proprie.... in afara de Real Madrid dar de e grele =)se vor prea multe intr-un timp prea scurt daca erau modernizate bazele de juniori din 2006 pana acu aveam cel putin 5 prichindei
pe carei vindea si lua altii cu experienta daca asta isi doreste da ce sa gandeasca curcile alea ![]()
Pires ? ![]()
Sigur o sa vina , adica omu' cand juca la Arsenal si era in finala UCL spunea ca e visul lui sa vina la Steaua