Cine mai e si Todorov asta... alta petarda bulgareasca ![]()
Cine mai e si Todorov asta... alta petarda bulgareasca ![]()
Am inteles ca Becali pleaca de la Steaua ca sa-l inlocuiasca pe R.Lucescu la nationala Romaniei. Si am mai auzit ca a rezolvat el cu presedintele Frantei si se retrage Franta de la Campionatul Mondial ca sa joace Romania in locul ei.
Cam asa sunt discutiile astea despre transferuri. Pana acum s-au transferat 10 jucatori si au picat. Si se vor mai transfera 20-30 pana incepe campionatul urmator.
<h2 style="padding-left: 23px;">Cuplul Ienei-Piturca a reusit primul transfer. Bulgarul Iordan Todorov a facut vizita medicala si a primit acceptul de a semna cu Steaua. Emeric Ienei anunta si alte mutari.</h2>
"Stiam de ieri ca acest jucator urmeaza sa vina la Steaua, am discutat ieri cu Piturca despre aceasta mutare. Cu toate acestea, chiar daca acest transfer s-a realizat, nu inseamna ca Piti a si semnat cu Steaua. E un pas inainte facut de patronat pentru a-l face pe tehnician sa vina in Ghencea", a declarat Emeric Ienei pentru ProSport.
"Stiu ca Piti si-l doreste pe Dorel Stoica, dar din pacate aici sunt unele probleme in legatura cu legitimarea la Steaua. Au aparut niste clauze care impiedica acest transfer. Am auzit si de Iliev, dar momentan nu pot sa va spun mai multe, pentru ca nu stiu detalii. El a jucat bine la Craiova, facand cuplu in centrul defensivei cu Gaman", a mai spus Ienei.
Am inteles ca a jucat la CSKA, trebuie sa ii intrebam pe fratii nostri ce e cu acest jucator. ![]()
CSKA Sofia (2003-2010)
+ a fost capitan, deci nu e un ratat. Parerea mea, deja ce si cum va face, ramane de vazut.
Inca nu a picat transferul mancatorului de castraveti ? Au trecut deja 3 ore de la stire, e timpul sa se anunte "impas ! blocat !", sa aiba balegile de Mironcretinica si Banciu sa borasca ura lor pe ecran.
Oficial, a semnat pe un an.
aceasi strategie ca si in iarna. Jucatori imprumutati sau liberi de contract si angajament pe maxim un an.
Exact,nimic nou...Si cand mai auzeam ce aberatii scotea ciobanul dupa terminarea campionatului,ca baga 8 milioane sau nu mai stiu cat in transferuri,ca vrea sa faca din echipa o forta...Cum crede ca ne poate lua de prosti...
Sa nu il judecam.Chiar daca e liber de contract , din moment ce a jucat 8 ani la CSKA Sofia si a fost si capitan nu cred ca e jucator slab.Din ce am vazut despre el inscrie destul de mult..
eu nu-l judec. Nu l-am judecat nici pe Kape. Eu doar critic "proiectele" impuse la Steaua.
De parca TSKA Sofia e Real Madrid...
Scuzati-ma ca pun aceasta intrebare vine maine cine va la Steaua 2 sa te strangem macar 40 de insi
si daca a jucat 8 ani la CSKA care e problema?![]()
dar mai bine sa nu il judecam pana nu il vedem cum joaca...![]()
Poate omu' e noul Vidic , mare talent nedescoperit de nimeni ![]()
Poate omu' e noul Vidic , mare talent nedescoperit de nimeni![]()
Vezi ca bulgarul asta joaca in banda. Asa ma pacalisem si eu la inceput, cand am citit fundas m-am gandit direct la fundas central.
Scuzati-ma ca pun aceasta intrebare vine maine cine va la Steaua 2 sa te strangem macar 40 de insi
Aici, discutii despre meciul Stelei 2 http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=22332
Si stai linistit, ca nu o sa fii singur la meci ![]()
Vezi ca bulgarul asta joaca in banda. Asa ma pacalisem si eu la inceput, cand am citit fundas m-am gandit direct la fundas central.
Ah scuze ![]()
In gsp parca cretinii spuneau ca e mijlocas dreapta ![]()
In gsp parca cretinii spuneau ca e mijlocas dreapta![]()
Poate juca si la mijloc.
Pe prosport scrie ca a venit dorel Stoica
Pe prosport scrie ca a venit dorel Stoica
Cimitir de elefanti.
Dacă e adevarat, antrenorele-mAnAger nea' pitzi nu mă dezamageste nici in cel de-al patrulea mandat...
Sa-l asteptam cu nerabdare pe Lung jr II, s-ai ia locul lui Zapata, dupa cum Lung jr I i-a luat locul lui Ritli. Eventual Cristescu in conducerea echipei, ca doar a jucat si el la Steaua.
Aloooo iara legiunea de olteni la Steaua?
Dorele, nu fa asta! Te iubim! Te vrem la Steaua! Vino la noi, sa cuceresti inaltele culmi ale performantei!
Vedeti ce poate face forumul asta? Piti a luat-o de buna si a insistat pentru Dorel. ![]()
Pe prosport scrie ca a venit dorel Stoica
Ce naiba,ma gandeam ca am scapat de asta...E clar,o sa avem super echipa... ![]()