FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in vara 2010

«13456730»
Daniel-Ionut10.06.2010 12:58

Cine mai e si Todorov asta... alta petarda bulgareasca :blink:

ebonyc10.06.2010 13:00

Am inteles ca Becali pleaca de la Steaua ca sa-l inlocuiasca pe R.Lucescu la nationala Romaniei. Si am mai auzit ca a rezolvat el cu presedintele Frantei si se retrage Franta de la Campionatul Mondial ca sa joace Romania in locul ei.

Cam asa sunt discutiile astea despre transferuri. Pana acum s-au transferat 10 jucatori si au picat. Si se vor mai transfera 20-30 pana incepe campionatul urmator.

MihaitzaM1410.06.2010 13:04

<h2 style="padding-left: 23px;">Cuplul Ienei-Piturca a reusit primul transfer. Bulgarul Iordan Todorov a facut vizita medicala si a primit acceptul de a semna cu Steaua. Emeric Ienei anunta si alte mutari.</h2>

 

"Stiam de ieri ca acest jucator urmeaza sa vina la Steaua, am discutat ieri cu Piturca despre aceasta mutare. Cu toate acestea, chiar daca acest transfer s-a realizat, nu inseamna ca Piti a si semnat cu Steaua. E un pas inainte facut de patronat pentru a-l face pe tehnician sa vina in Ghencea", a declarat Emeric Ienei pentru ProSport.

 

"Stiu ca Piti si-l doreste pe Dorel Stoica, dar din pacate aici sunt unele probleme in legatura cu legitimarea la Steaua. Au aparut niste clauze care impiedica acest transfer. Am auzit si de Iliev, dar momentan nu pot sa va spun mai multe, pentru ca nu stiu detalii. El a jucat bine la Craiova, facand cuplu in centrul defensivei cu Gaman", a mai spus Ienei.

 

 

Kellerman10.06.2010 13:30

Am inteles ca a jucat la CSKA, trebuie sa ii intrebam pe fratii nostri ce e cu acest jucator. :D

BNQ10.06.2010 14:00

CSKA Sofia (2003-2010)

 

+ a fost capitan, deci nu e un ratat. Parerea mea, deja ce si cum va face, ramane de vazut.

strezahuzum10.06.2010 15:50

Inca nu a picat transferul mancatorului de castraveti ? Au trecut deja 3 ore de la stire, e timpul sa se anunte "impas ! blocat !", sa aiba balegile de Mironcretinica si Banciu sa borasca ura lor pe ecran.

Daniel-Ionut10.06.2010 17:05

Oficial, a semnat pe un an.

Bogdan10.06.2010 19:14

aceasi strategie ca si in iarna. Jucatori imprumutati sau liberi de contract si angajament pe maxim un an.

red&blue_boy10.06.2010 19:20

Exact,nimic nou...Si cand mai auzeam ce aberatii scotea ciobanul dupa terminarea campionatului,ca baga 8 milioane sau nu mai stiu cat in transferuri,ca vrea sa faca din echipa o forta...Cum crede ca ne poate lua de prosti...

razvan2810.06.2010 19:49

Sa nu il judecam.Chiar daca e liber de contract , din moment ce a jucat 8 ani la CSKA Sofia si a fost si capitan nu cred ca e jucator slab.Din ce am vazut despre el inscrie destul de mult..

Bogdan11.06.2010 06:42

eu nu-l judec. Nu l-am judecat nici pe Kape. Eu doar critic "proiectele" impuse la Steaua.

Ronnie11.06.2010 07:03

De parca TSKA Sofia e Real Madrid...

PrymarU11.06.2010 07:30

Scuzati-ma ca pun aceasta intrebare vine maine cine va la Steaua 2 sa te strangem macar 40 de insi

MihaitzaM1411.06.2010 11:22

si daca a jucat 8 ani la CSKA care e problema?:))

 

dar mai bine sa nu il judecam pana nu il vedem cum joaca...:)

razvan2811.06.2010 20:43

Poate omu' e noul Vidic , mare talent nedescoperit de nimeni :D

bobbyREDblue12.06.2010 00:49
Poate omu' e noul Vidic , mare talent nedescoperit de nimeni :D

 

Vezi ca bulgarul asta joaca in banda. Asa ma pacalisem si eu la inceput, cand am citit fundas m-am gandit direct la fundas central.

Daniel-Ionut12.06.2010 05:12
Scuzati-ma ca pun aceasta intrebare vine maine cine va la Steaua 2 sa te strangem macar 40 de insi

 

Aici, discutii despre meciul Stelei 2 http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=22332

Si stai linistit, ca nu o sa fii singur la meci :)

razvan2812.06.2010 10:12
Vezi ca bulgarul asta joaca in banda. Asa ma pacalisem si eu la inceput, cand am citit fundas m-am gandit direct la fundas central.

 

Ah scuze :D

In gsp parca cretinii spuneau ca e mijlocas dreapta :))

RobYnho12.06.2010 10:33
In gsp parca cretinii spuneau ca e mijlocas dreapta :))

 

Poate juca si la mijloc.

vlad stelistu13.06.2010 13:48

Pe prosport scrie ca a venit dorel Stoica

RobYnho13.06.2010 13:52
Pe prosport scrie ca a venit dorel Stoica

 

Cimitir de elefanti.

1on13.06.2010 14:05

Dacă e adevarat, antrenorele-mAnAger nea' pitzi nu mă dezamageste nici in cel de-al patrulea mandat...

Sa-l asteptam cu nerabdare pe Lung jr II, s-ai ia locul lui Zapata, dupa cum Lung jr I i-a luat locul lui Ritli. Eventual Cristescu in conducerea echipei, ca doar a jucat si el la Steaua.

Vlad Bogdan13.06.2010 14:36

Aloooo iara legiunea de olteni la Steaua?

Astristul13.06.2010 14:52
Dorele, nu fa asta! Te iubim! Te vrem la Steaua! Vino la noi, sa cuceresti inaltele culmi ale performantei!

Vedeti ce poate face forumul asta? Piti a luat-o de buna si a insistat pentru Dorel. :))

red&blue_boy13.06.2010 14:54
Pe prosport scrie ca a venit dorel Stoica

 

Ce naiba,ma gandeam ca am scapat de asta...E clar,o sa avem super echipa... :dry:

«13456730»