FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in vara 2010

«14567830»
Astristul13.06.2010 14:56

O sa revina expresia aia in tribune ... "Joaca Steaua, zici ca-i Barcelona ... " :D

red&blue_boy13.06.2010 15:09
O sa revina expresia aia in tribune ... "Joaca Steaua, zici ca-i Barcelona ... " :D

 

 

"Si cine-o fi antrenor,zici ca-i Guardiola!" :D

 

Ce sa zic,se vad deja investitiile masive facute de cioban in transferuri,cele 8 milioane cu care vrea sa domine campionatul...Care campionat...Sa fim seriosi...

razvan2813.06.2010 15:30

O sa luam Cupa Satelor :D

Le reseau pansant13.06.2010 15:36
O sa luam Cupa Satelor :D

e bun si locul doi, nu trebuie sa fii asa de vanitos

wolv13.06.2010 17:27

ne trebuie scouteri mai buni.de ex la Sheriff Tiraspol.Aia se duc in tarile sarace,gasesc jucatori buni si ieftini,si ii vad cu milioane de euro...

 

Daca nu jucatori de 2-3 milioane.Mai ales fundasi ne trebuie...ca dupa parerea mea de la mijloc in sus avem oameni.. :steag_cruce_invers:

 

 

vlad stelistu13.06.2010 17:32
ne trebuie scouteri mai buni.de ex la Sheriff Tiraspol.Aia se duc in tarile sarace,gasesc jucatori buni si ieftini,si ii vad cu milioane de euro...

 

Daca nu jucatori de 2-3 milioane.Mai ales fundasi ne trebuie...ca dupa parerea mea de la mijloc in sus avem oameni.. :steag_cruce_invers:

 

Nu uita de mijlocasi...

 

Sa joci cu titirezu de toja sau cu petarda de plesan?

yulyan8913.06.2010 18:26

mnda....Dorel Stoica la Steaua...dupa scula de Tudorov.......am inceput prin a crede in asa zisul nou proiect al Stelei....dar incet , incet, incep sa cred ca Piti e un contestatar al ciobanului infiltrat si vrea sa-i dea lui nea Gigi lovitura de gratie in campionatul ce vine:)...doamne ajuta :hypocrite:

yulyan8913.06.2010 18:32
Sa nu il judecam.Chiar daca e liber de contract , din moment ce a jucat 8 ani la CSKA Sofia si a fost si capitan nu cred ca e jucator slab.Din ce am vazut despre el inscrie destul de mult..

 

 

asa si Baciu & Banel sunt de vreo 6 ani la Steaua ( si inca sunt).........

Daniel-Ionut13.06.2010 19:19

Decat nea Jelev, Tall si Parpas... mai bine nenea Stoica :)

 

Avem echipaaa / avem valoareee / Steaua Olteneasca, este cea mai tareee :clap:

red&blue_boy13.06.2010 19:27

Da,avem echipa...Banel,Dodel si cu Dorel/Joaca mai ceva ca Lionel !!! :D

Ronnie13.06.2010 20:12

A mai trecut o saptamana si Piturca tot nu a semnat... :)

RobYnho13.06.2010 20:21

Si maine este reunirea lotului.

razvan2813.06.2010 21:02

O sa semneze...stati linistiti :))

Stryker13.06.2010 21:16
Da,avem echipa...Banel,Dodel si cu Dorel/Joaca mai ceva ca Lionel !!! :D

 

nu e rea gluma, dar ca sa sune ca o manea, ar trebui mai trebui lucrata un pic :

 

Da, da, da, avem echipa/Toti dusmanii se oftica

Banel, Dodel si cu Dorel/Mai ceva ca Lionel ! :wacko:

 

acum asta e, facem si noi haz de necaz

vlad stelistu14.06.2010 00:21
Piturca n-a semnat si nu va semna cu Steaua! Becali nu-i face contract nici lui Piti, care intra in galeria selecta a antrenorilor de incredere ai lui Becali - alaturi de Olaroiu, Zenga si Stoichita.

 

Piturca l-a pus pe Becali sa se lupte cu tancurile armatei si sa o tina pe Steaua in Ghencea. Altfel nu ramane. Un lucru e sigur - Piturca va conduce primul antrenament al Stelei din aceasta vara. Becali nu-i face contract lui Piturca. Munca la negru il va umple insa de bani pe noul antrenor al Stelei - care ii va lua aproape un milion si jumatate lui Becali, daca va castiga titlul.

 

Articolul e luat dupa sport.ro

 

Daca e adevarat, atunci e clara treaba :D . Ar putea ramane in picioare varianta cu sabotarea lu Jiji :D

 

 

Daniel-Ionut14.06.2010 08:34
A mai trecut o saptamana si Piturca tot nu a semnat... :)

 

Pregateste-ti demisia!

 

Nu vine Piturca, imi pariez postul de moderator...
Astristul14.06.2010 09:01
Decat nea Jelev, Tall si Parpas... mai bine nenea Stoica :)

 

Avem echipaaa / avem valoareee / Steaua Olteneasca, este cea mai tareee :clap:

 

Zhelev si-a facut treaba la Steaua si nu poate fi considerat sub Dorel Stoica momentan!

razvan2814.06.2010 16:06
Zhelev si-a facut treaba la Steaua si nu poate fi considerat sub Dorel Stoica momentan!

 

 

Nu mi se pare ca Zhelev si-a facut treaba la Steaua...cam era depasit la toate fazele.Sa fim sinceri in retur am avut o aparare varza...

Ro.OBert14.06.2010 16:38

poate ca zhelev nu da parpas mie unu mia placut...daca imi amintesc bine a gresit grav o singura data in primu meci in care a jucat titular dar dupa ce sa obisnuit a jucat binisor :-s

RobYnho14.06.2010 16:39

Daca am ajuns sa-l laudam pe Zhelev si pe Parpas, atunci suntem vai plua noastra.

red&blue_boy14.06.2010 18:17

Nu sunt de laudat Zhelev sau Parpas,dar nici cu Dorel Stoica n-avem cum sa stam linistiti...

RobYnho14.06.2010 18:18
Nu sunt de laudat Zhelev sau Parpas,dar nici cu Dorel Stoica n-avem cum sa stam linistiti...

 

Cu atat mai bine. :D

radusteaua2314.06.2010 20:05

leo Strizu transferurul Stelei cu asta ramanen deci Piturca nu vine

Astristul14.06.2010 22:01
Nu mi se pare ca Zhelev si-a facut treaba la Steaua...cam era depasit la toate fazele.Sa fim sinceri in retur am avut o aparare varza...

 

Parerea mea:

Zhelev > Parpas > Baciu > Tudose!

razvan2814.06.2010 22:25

Da intr-un fel ai dreptate aici...Baciu inainte isi facea treaba da i s-au cam urcat fitele in cap.

«14567830»