FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in vara 2010

«1101112131430»
red&blue_boy27.06.2010 06:54
desi tine de domeniul trecutului, mai tineti minte ca pe Pantsil ala de la ghanezi, l-a vrut si Steaua in urma cu 4 ani?

 

 

Da,mi-am amintit de el,uitandu-ma la meciurile Ghanei,chiar m-am gandit ca nu l-am luat si e un jucator bun.Dar cu asa conducere... :dry: Asa ca nu-i exclus ca si Dzafic sa ajunga pe la vreo echipa buna...

MoWeed27.06.2010 07:49
Joaca cu echipa familiei Becali, nu cu Steaua, asa scrie prin presa.

Dar hai sa renuntam la totul si sa incurajam echipa, ca a venit Piturca :wanker:

rebely27.06.2010 07:56

Transmite cineva meciu de azi?

danimarcu27.06.2010 08:07
Joaca cu echipa familiei Becali, nu cu Steaua, asa scrie prin presa.

Asta ar trebui sa-i doara pe toti cei care sustin ca sunt stelisti!...

RobYnho27.06.2010 09:31
Stelistii il asteaptă astazi pe Stanislav Angelov, mijlocasul defensiv bulgar cu care negociază de două saptamini.

 

El mai poate juca si fundaș stinga, are 33 de selectii in "natională" si e liber de contract, după ce a terminat intelegerea cu Cottbus. Angelov, 32 de ani, ajunsese vineri la Bucuresti si urma să facă vizita medicală inainte să plece spre Austria.

 

gesepe

Stryker27.06.2010 10:25

Angelov asta e un jucator cu ceva experienta in Germania, fie si Bundesliga 2, a jucat destule partide si la nivel international cu Bulgaria ... cred ca ar putea fi util la ce echipa avem acum, are o varsta ce e drept insa mai slab ca Plesan sau ca Dorel nu cred ca poate fi, cel mai probabil daca va veni va fi folosit pe postul de fundas stanga ca la mijloc Dorel cred ca va fi titular incontestabil

 

oricum e de remarcat ca si asta vine liber de contract :))

razvan2827.06.2010 11:03

Pai normal...liber de contract.E criza ce sa facem :D

Ro.OBert27.06.2010 14:53

A vazut cineva meciul Steaua - Apoel Nicosia a fost ceva de capu nostru sau..? eu n-am gasit pe ce post sa difuzat meciul :( poate imi spuneti macar urmatorul meci pe ce canal se difuzeaza :D

Ronnie27.06.2010 14:55

@Robert

 

Din cate stiu meciul se va juca peste o ora.

vlad stelistu27.06.2010 15:00

Am inteles ca e pe Digisport la 19:00. Nu sunt foarte sigur..

RobYnho27.06.2010 15:23

Ai inteles gresit.

danimarcu27.06.2010 15:55
A vazut cineva meciul Steaua - Apoel Nicosia a fost ceva de capu nostru sau..? eu n-am gasit pe ce post sa difuzat meciul :( poate imi spuneti macar urmatorul meci pe ce canal se difuzeaza :D

Meciul il transmite OTV de la 19.

f234567k27.06.2010 17:21

Goooooooooooooooooooooooooooooooool Dodel!

 

Min. 47 GOL Steaua! Nicoliță recuperează in jumatatea adversa pasează in lateral pentru Tanase, care trage in vinclu de la 16 metri

 

Ce fac Banel si Dodel, ba baiatule

Ro.OBert27.06.2010 17:32

pe cevezi meciu !!! te rog zi-mi si mie programu sau link ceva !!!

f234567k27.06.2010 17:36

Nu este transmis. live-text

Ro.OBert27.06.2010 17:38

ah k...

vlad stelistu27.06.2010 17:59

Min. 74 GOL Steaua! Dorel Stoica trimite o pasă lungă peste aparare adversa Romeo Surdu urmareste mingea si trimite de la 11 metri peste portar, fară preluare.

Ro.OBert27.06.2010 18:02

Scor final Steaua-Apoel 2-0 ... SPRE 24 :Dfular-campionii

radusteaua2327.06.2010 18:35

am castigat un meci amical si deja lumea viseaza titlu incep sa apara cetatenii

RobYnho27.06.2010 19:22
incep sa apara cetatenii

 

Apar copiii.*

Ro.OBert27.06.2010 19:42

Ziceam ironic daca nu stiti cei aia caterinca numa' bine =)

RobYnho27.06.2010 19:43

Caterincosule.

David27.06.2010 21:26

s7.jpg

 

Ce i se sta lui Surdu cu banderola! :blink:

MoWeed28.06.2010 06:27

Ma mir ca nu i-a dat-o lui Dodel

red&blue_boy28.06.2010 06:53
Ma mir ca nu i-a dat-o lui Dodel

 

Poate i-a dat-o,dupa meci ! :D

 

Cum ziceam,joaca Dodel,Dorel si cu Banel ca argentinienii la mondial!Si e doar primul amical! :)

«1101112131430»