desi tine de domeniul trecutului, mai tineti minte ca pe Pantsil ala de la ghanezi, l-a vrut si Steaua in urma cu 4 ani?
Da,mi-am amintit de el,uitandu-ma la meciurile Ghanei,chiar m-am gandit ca nu l-am luat si e un jucator bun.Dar cu asa conducere...
Asa ca nu-i exclus ca si Dzafic sa ajunga pe la vreo echipa buna...

