FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

«1789101115»
daniel_1018.04.2010 18:00

numa cand il ducea ambulanta :))

cristian01418.04.2010 18:01

Ba astia voi cu sapunaru cu intrare si tibii si alte bazaconii..da ba ala e tigan si e un tigan criminal chiar, dar asta nu scuza 4 goluri si o echipa de ca-cat.

mu.ie Becali. sa moara in gatu ma-sii de borat.

Maye18.04.2010 18:01
Oare trebuia sa ramana cu tibia in mana Tanase, ca sapunaru sa ia macar un galben? :hmmm:

Si daca il dadea pe ala afara ce ba coaaaie?

Se schimba ceva ?

Inaptii ****.

strezahuzum18.04.2010 18:01
Oare trebuia sa ramana cu tibia in mana Tanase, ca sapunaru sa ia macar un galben? :hmmm:

PS: Cred ca ar fi cazul sa inchdeti topicul pana se linistesc apele.

 

Hai las-o moarta, Steaua e praf si pulbere si atata mai lipseste sa ne smiorcaim pt un fault amarat.

Daniel-Ionut18.04.2010 18:02

Nu am zis ca nu e praf pulbere fina, doar ca aia era intrare de rosu punct.

RobYnho18.04.2010 18:04
Nu am zis ca nu e praf pulbere fina, doar ca aia era intrare de rosu punct.

 

Ni se rupe de acel aspect. Punct.

S.Mariuss18.04.2010 18:05

Jiji a plecat de la meci in min 29 cand era 3-1 :)))) pleaca din Ghencea ma in MM

 

 

nimeni nu te vrea :@:@:@

 

 

mah avem nevoie de lunetist?

 

datimi arma si il omor eu dal in m*rtii masii

MoWeed18.04.2010 18:05

Mi-e rusine de mine. Cum am putut sa ma indoiesc de Limbi?

Maye18.04.2010 18:06
Nu am zis ca nu e praf pulbere fina, doar ca aia era intrare de rosu punct.

Mi se rupe mie plua ca lua zburatorul rosu , fix plua.

Moralistii pizdii , acum esti fericit bai **** ca ai strigat pentru pisatii astia?

senzor0018.04.2010 18:06

De parca mai conteaza cum intra Sapunaru,cum alearga Banel etc etc.

Steaua e in moarte clinica si doar plecarea cimpanzeului o mai poate resuscita.

nemilosul18.04.2010 18:09
Sa va vad cum sariti in sus de bucurie!!!

HAi, ca va place ca ne calca indienii in picioare!

Avem echipa pe care o meritam!

Suntem niste suporteri jalnici!

Si nici nu am jucat rau la inceput...

Va bucurati?

Mie mi se pune un nod in gat...si cu javrele si cu indienii...umilinta

Trebuie sa multumim suporterilor pt ca macar ei sunt langa echipa!

Ati vazut ce e in Giulesti? Aia nu's in razboi tot timpul cu Copos? Ala nu vrea sa vanda de vreo doi ani echipa?

I-ati auzit cumva strigand impotriva clubului propriu?

Nu.

Imi pare rau...atat de rau!

:steag_sah_mic: Forta Steaua!

Ati auzit bai huliganilor din cauza voastra un zugrav ca Tudose e fotbalist la Steaua,un cersetor ca Banel inca mai ne distreaza cu incercarile lui de a juca fotbal si sa nu mai continui ca in afara de kapetanos,zapata si szekely toti ar trebui sa isi gaseasca alta meserie.

 

Cand ai auzit tu mah ca s-a strigat contra Stelei??Cum vrei sa contam daca jumate de stadion e interzis? in min 24 e 4-1 pt rapid si tu zici ca nu am jucat rau la inceput?

Kapetan0s18.04.2010 18:09

Astept sa vad ce spune Slughita dupa meci :) sunt sigur ca o sa spuna ceva de genu : Arbitraju a fost impotriva noastra Sapunaru trebuia eliminat iar la al 3-lea gol al rapidului a fost offside, echipa a jucat bine oricum nu suntem iesiti matematic din lupta pentru titlu...

Vlad Bogdan18.04.2010 18:09

Mori odata nenorocitule!!!!!

Vrem Steaua inapoi!

 

 

"Pac-pac, au fost mai buni"

 

Ce m-as duce sa ii dau foc la palat chiar acum.

Dragoshel18.04.2010 18:09

unde sunt aia care sustin jucatorii si canta pentru echipa. CARE ECHIPA BAAAAAAAA

The Game18.04.2010 18:11

Indiferent cat ai incerca sa te detasezi,sa stai departe de tot ceea ce inseamna Steaua la ora actuala,nu poti sa nu faci spume de nervi ca la capatul berii cand vezi ca te umilesc tiganii in halul asta...si presimt ca ne mai dau un gol(poate si mai multe) in stilul asta...

 

MORI CIOBAN INFECT!!MORI LIMBIST ORDINAR!!

*Alecs*18.04.2010 18:12

Sa le fie rusine tuturor celor care la inceputul returului si pe parcursul acestuia au cerut ca aceasta echipa de pacalici sa fie incurajata in dauna protestelor!

 

Sa le fie rusine tuturor celor i-au acuzat pe contestatari ca sunt principalii vinovati pentru situatia de la club!

 

Sa le fie rusine celor care au semnat pactul!

 

etc, etc..

 

TREEEZIIIREEEEEAAA BAAAAAAAAA !!!

kingkapone18.04.2010 18:12

auzi ce zice komentatoru toja pare din alt film...pei si restu de unde sunt de la desene :ce_oameni:

ros-albastru4ever18.04.2010 18:14

regret enorm ca in avionu de la Smolensk erau inalti oficiali ai Poloniei si nu era "echipa" asta de balta si "conducerea" asta de turma ciobaneasca

Kapetan0s18.04.2010 18:14

Restu sunt din benzi desenate :))

De mult timp nu a mai avut Steaua o aparare asa slaba, baietii aia din aparare sunt de pe alta planeta in loc sa fie retrasi in aparare ei ataca si nici nu stiu sa faca pasu la offside :|

VAAIIIII CE RUPTII!!

katabossx18.04.2010 18:17

E clar, daca au ajuns ciorile sa faca "ole,ole" cand paseaza,suntem penibili,penibili,kla fa-ti harakiri si lasa-ne in durerea noastra...

MoWeed18.04.2010 18:18

Bai kla2005, astia nu joaca absolut nimic si e tot vina fanilor(care nici macar nu sunt in ghena aia)?

stelistul^18.04.2010 18:18

era sa fie 5-1...cat ghinion!

dansor198318.04.2010 18:19

aproape de 5-1 :))

Kapetan0s18.04.2010 18:19

Baietii astia joaca fotbal sau rugby?

 

kingkapone18.04.2010 18:20

noroku nostru k nu joaca si varga si Balan...k ne nenoroceau:)))

«1789101115»