1-4, mingea e rotunda, orice se poate intampla.
Batem 12-4...cel putin..
1-4, mingea e rotunda, orice se poate intampla.
Batem 12-4...cel putin..
Sa mergeti careva sa ii aduceti piciorul lui Toja de la Basarab.
Sa vedem ce tactica o sa faca antrenorul Becali la pauza
portar n-avem...aparare n-avem...mijloc n-avem...doar kapetanos...
MORI ciobane
sper sa faci infarct
sa moara in chinuri cu tot cu Argaseala si lingaul de Stoichita!
Cat mi-as dori sa primim 8-9 goluri...
crezi ca mai e mult?.. stai asa sa inceapa si repriza a 2-a,atunci sa-i vezi
bine ca nu prind digisport,nici nu mai deschid sa ma uit la meci,numai citind cronica aici imi provoaca sila... Steaua fecaliana e facuta praf iar cel mai dureros lucru e ca va ramane in "palmaresul" nostru meciul asta de "gala"
Daca ne dau ciorile atatea goluri sincer miar fi placut sa jucam un meci in UCL cu Barcelona ![]()
nah penalty
)4-1
hai rapid inca 3 stiu k mai poti
Lasa ca iese Gigi si ne spune ca nu-i nimic, ca mai scuipa in stanga si-n dreapta, mai o valiza, mai o cumetrie si poate prindem locul 2, ca doar asta a ajuns sa insemne Steaua: victorii chinuite cu echipe mici, umilinte cu Dinamo si cu rapid... Mi-e rau.
@milovan djilas
Stai linistit, nici 15-1 pt ciori nu va insemna o limita a penibilului. Pentru toti oamenii de la club la ora asta, cu prea putine exceptii, onoarea inseamna doar o vrajeala ieftina.
Ce zicea Master Limbi?"Avem o reglare de conturi"... ![]()
Daca ne dau ciorile atatea goluri sincer miar fi placut sa jucam un meci in UCL cu Barcelona![]()
cum puteti ma sa spuneti asa ceva, ce e aia sa ne bata cu 10-1, sa primim nu stiu cate goluri
eu am avut un soc cand am vazut, sa fac infarct, doamne cum e posibil ca sa fie 4-1 pt tigani in minutul 30
mai bine nu ne prezentam si era 3-0 la dracu...
ca bine zici 3-0 si tot era mai bn
)) dar lasa frate k ne dau astia 10 si sa vazut ce iesim la Universitate sa petrecem :X
mai bine nu ne prezentam si era 3-0 la dracu...
O prima repriza jalnica din toate punctele de vedere,ne-au surclasat la toate capitolele,avem o aparare de divizia 3 din Lincheinstein,un mijloc cu care te-ai face de rusine iar in Liga 3 din Licheinstein,oare unde este SteauaToronto acum, unde sunt suporterii de rezultat,vreau sa va aud baieti ce mai spuneti acum,tot suporterii sunt de vina ca nu incurajeaza echipa si ea joaca mai rau de cascadorii rasului?
cum puteti ma sa spuneti asa ceva, ce e aia sa ne bata cu 10-1, sa primim nu stiu cate goluri
eu am avut un soc cand am vazut, sa fac infarct, doamne cum e posibil ca sa fie 4-1 pt tigani in minutul 30
crezi ca echipa asta merita sa piarda doar cu 4-1? asta nu e Steaua, e o gluma.
Cred ca mai jos de atat nu se poate, chiar daca suntem pe un mincinos loc 2.
Dupa ce am injurat si urlat acuma ma bufneste rasu...deja nu stiu nu are rost!
Ce seara ce seara ce seara intr-o peluza magica (Cupa UEFA amintri frumoase)
Repet ce-am zis dupa meciul cu spurcaciunea MI & Secu.
Ov. Petre
Toja ![]()
Nicolita ![]()
![]()
![]()
. Rezultatul e mai sever decat merita, dar logic. Aici ne-a dus conducerea Jijioata, jucatorii de trei lei dar iubiti de conducere, etc, etc.
cum fratee :O .... ![]()
![]()
''Ceasul''?! unde e ''ceasul'' ala de 4 milioane de Euro?!!
Plua mea de aparatori inapti. Mergeti dracu la Avantu Reghin sau FC Ungheni!
Astia cu 10-1, sunteti praf. Cum dracu sa iti doresti sa ne dea intunecatii atatea? Eu unul nu mai pot urmari si repriza a doua. Plm, pe toate posturile se face misto de Steaua...
a plecat ciobanul acasa sa mulga 2 oi sa-si revina:))
macar sa fie kapetanos golgleter
Nu mai puteam să suport umilinta! Acum o să mă rog să bată CFR-ul, ca să nu pierd locul 2 si să merg in Ligă! Macar dacă era putină adrenalina..n-am avut niciun corner intr-o repriză intreagă" becccaaaliii a plecat de la meci morti ...de oaiiee
Dati pe GSP sa il vedeti pe cioban ![]()