FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

«13456715»
adymilitaru18.04.2010 17:17

o sa castige Steaua..o sa vedeti :steag_sah_mic:

dansor198318.04.2010 17:20

la ce aparare avem ma indoiesc...

saptemai18.04.2010 17:20

ia sa vedem, mai iese de-un penalty sau doar atat s-a facturat?

daniel_1018.04.2010 17:20

2=1 pt ciori

fiara718.04.2010 17:20
o sa castige Steaua..o sa vedeti :steag_sah_mic:

 

nu castiga Fc Steaua 2003. E 2-1 pt cocalari

 

 

 

crossman18.04.2010 17:21

Bah ce biscuitele meu sunt cu idiotii astia dau gol iau gol doamne handicapati sunt jucatorii astia

Maye18.04.2010 17:21

Era sa planga bomba.

Ronnie18.04.2010 17:22

Sa ma *** in mortii lui Sapunaru!

daniel_1018.04.2010 17:23

si nici galben dapai rosu ciora tot ciora ramane

MoWeed18.04.2010 17:23

Ar trebui sa dau probe de joc la Steaua. Daca Tudose are loc, eu in mod sigur m-as descurca

crossman18.04.2010 17:23

Nu gata a ajuns bagamias **** in mortii lor Gigi mori fututi mortii mati

dansor198318.04.2010 17:23

3-1 si s-a sfarsit

daniel_1018.04.2010 17:24

sigur 3=1

Maye18.04.2010 17:25

Sa imi iei osu ciobane

saptemai18.04.2010 17:25

Fc Steaua isi preacinsteste numele si filosofia! bv oilor, asta ati creat!

Le reseau pansant18.04.2010 17:25
instalezi sopcast si click aici

sop://broker1.sopcast.com:3912/79711

si fara sop castul ala nu ai link?

 

Kapetan0s18.04.2010 17:27

Chiar trebuie sa ne bata sezonu asta toate rivalele???si dinam0 si ciorile vopsite......

daniel_1018.04.2010 17:27

ai dreptate...astai Steaua becaliana ...

Maye18.04.2010 17:28
si fara sop castul ala nu ai link?

peste tot ai nevoie de plug in-ul de la sopcast.

Kapetan0s18.04.2010 17:29

Sper sa ne luam de la 5 in sus!!!!!!Sa vedem ce mai vorbeste Gigi dupa meci sa vedem daca mai da vreo declaratie!!!!

dansor198318.04.2010 17:29

macar naibii sa nu prindem locul 2 ca iar face ciobanu rost de bani

milovan djilas18.04.2010 17:30

De foarte multa vreme nu am avut sentimentul ca imi este teribil de rusine ca tin cu Steaua! O echipa de-a dreptul jenanta, o mizerie... tactica, jucatori, totul..... execrabil.

katabossx18.04.2010 17:31
http://tv4.us-sport.info/,cine vrea sa vada fara sopcast meciul:)...cat despre meci..suntem jalnici,ionita de la ciori face cat toata echipa noastra ca valoare,avem o echipa dupa chipul si asemanarea ciobanului:(
saptemai18.04.2010 17:31

care "sa NE luam"?!

 

spiritul stelist nu e prezent in teren! nu pierdem noi azi, pierde Fc Steaua si oile care inca hranesc cancerul prin indiferenta si prostie.

navodarean18.04.2010 17:31

Hai ca suntem bine. 3-1 in 20 de minute.

 

Cioara de sapunel nu ia rosu. E foarte bine. +5 rapid - 1 Steaua. asa sa ne-ajute Dumnezeu.

«13456715»