o sa castige Steaua..o sa vedeti ![]()
o sa castige Steaua..o sa vedeti ![]()
la ce aparare avem ma indoiesc...
ia sa vedem, mai iese de-un penalty sau doar atat s-a facturat?
2=1 pt ciori
o sa castige Steaua..o sa vedeti![]()
nu castiga Fc Steaua 2003. E 2-1 pt cocalari
Bah ce biscuitele meu sunt cu idiotii astia dau gol iau gol doamne handicapati sunt jucatorii astia
Era sa planga bomba.
Sa ma *** in mortii lui Sapunaru!
si nici galben dapai rosu ciora tot ciora ramane
Ar trebui sa dau probe de joc la Steaua. Daca Tudose are loc, eu in mod sigur m-as descurca
Nu gata a ajuns bagamias **** in mortii lor Gigi mori fututi mortii mati
3-1 si s-a sfarsit
sigur 3=1
Sa imi iei osu ciobane
Fc Steaua isi preacinsteste numele si filosofia! bv oilor, asta ati creat!
instalezi sopcast si click aicisop://broker1.sopcast.com:3912/79711
si fara sop castul ala nu ai link?
Chiar trebuie sa ne bata sezonu asta toate rivalele???si dinam0 si ciorile vopsite......
ai dreptate...astai Steaua becaliana ...
si fara sop castul ala nu ai link?
peste tot ai nevoie de plug in-ul de la sopcast.
Sper sa ne luam de la 5 in sus!!!!!!Sa vedem ce mai vorbeste Gigi dupa meci sa vedem daca mai da vreo declaratie!!!!
macar naibii sa nu prindem locul 2 ca iar face ciobanu rost de bani
De foarte multa vreme nu am avut sentimentul ca imi este teribil de rusine ca tin cu Steaua! O echipa de-a dreptul jenanta, o mizerie... tactica, jucatori, totul..... execrabil.
care "sa NE luam"?!
spiritul stelist nu e prezent in teren! nu pierdem noi azi, pierde Fc Steaua si oile care inca hranesc cancerul prin indiferenta si prostie.
Hai ca suntem bine. 3-1 in 20 de minute.
Cioara de sapunel nu ia rosu. E foarte bine. +5 rapid - 1 Steaua. asa sa ne-ajute Dumnezeu.