FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

«14567815»
WeeGee18.04.2010 17:31

"Minunatia" se vede si pe

 

http://www.justin.TV/a__n_a#r=Kj4IFLA~

 

E flash integrat in pagina, merge fara sopcast sau alte programe. La mine cel putin misca bine...

Kapetan0s18.04.2010 17:33

PENALTY!!!!!UMILINTA!!!!

milovan djilas18.04.2010 17:34

Este incredibil! Tudose este o rusine de jucator mai, asa ceva nu se poate! Si si Tatarusanu este penibil! Acum, iaca, penalty..... o sa fie 4-1.

saptemai18.04.2010 17:34

splendid, penalty si 4-1.

 

bravo, oilor, bravo! priviti si minunati-va la ceea ce ati creat! asta se intampla cand se joaca pe bune!

 

animalele cu "uuuuu, suntem la 3 p de 24, hai sa ....." **** pewla, zdrentelor

 

sper ca gunoierii sa ne faca cel mai mare bine posibil in acest moment! un 6-1 ca sa nu depaseasca 5-0 ala vechi.

senzor0018.04.2010 17:34

Dumnezeu nu bate cu parul..si asta se vede astazi in teren.

daniel_1018.04.2010 17:34

10-1

 

navodarean18.04.2010 17:34

Inca un pic si mi se adevereste pronosticul.

Kapetan0s18.04.2010 17:34

4-1 suntem umiliti de the ciorile vopsite :)) HAI SA TE VEDEM Becali CE MAI VORBESTI!!!!

MoWeed18.04.2010 17:35

De ce va mira? Era de asteptat sa se termine bulanul odata si odata...

S.Mariuss18.04.2010 17:35

ce bine jucam :X Multumim Gigi k ai bagat bani in transferuri.se cunoaste.Multumim mult se vede ca ai ochi la la jucatori.uitate la ala care sta in poarta si ai dat 1 mil jumate de Euro

 

PLEACA IN MM DIN Ghencea

 

PLEACA...DUTE SI LASA-NE

grizzly18.04.2010 17:35

mda, o noua umilinta. am inchis televizorul.

milovan djilas18.04.2010 17:35

ei bine, din momentul asta tot ce imi doresc este sa luam si 10 daca se poate, sa guste "jucatorii stelisti" ultima limita a penibilului

kingkapone18.04.2010 17:35

ba mie rusine sa ma uit la meciu asta frate....ma uit de 5 min si imi vine sa plang

 

 

 

....mai revenim??? :thumbdown:

Ronnie18.04.2010 17:36

Cat mi-as dori sa primim 8-9 goluri...

Kapetan0s18.04.2010 17:36

HAIDETI CU BRICHETA!!!HAIDETI CU BRICHETA!!!HAIDETI CU BRICHETA!!!HAIDETI CU BRICHETA!!!

S.Mariuss18.04.2010 17:37

cum zic si alti membri pe aici

 

Sa Vad ce MM mai zice cjobanul dak o luam cu la vreo 4 goluri diferenta

senzor0018.04.2010 17:37
ba mie rusine sa ma uit la meciu asta frate....ma uit de 5 min si imi vine sa plang

 

 

 

....mai revenim??? :thumbdown:

Cand o sa plece cimpanzeul cu toata clica lui de albanezi..

axl18.04.2010 17:38

Si-a revenit Foresta si nu-si revine Steaua??!! Aveti incredere in baietii nostri!!! Hai Tudose! Hai Tanase! Hai Banele!

Maye18.04.2010 17:38

Vine setul

raul stelistu18.04.2010 17:38

Suntem surclasati de cioroi...........trist.Oricum nu stiu cum suntem pe locul 2 cu echipa asta jalnica.

Ce plm cauta in echipa voma aia de toja,tiganel jardel?Bomba tanase este un balon de sapun,umflat de presa ca si tiganca aia grasa a lui.Dupa ce ti-ai vandut toata apararea si ai adus numai ciurucuri la ce sa te astepti?

In afara de Kape si Stancu si janos nu prea avem cu cine.Steaua si-a pierdut identitatea,spiritul si cel mai important lucru RESPECTUL.

Muriti in chinuri toti care ati contribuit la distrugerea unei legende.

Moarte clanului fecali

optarul18.04.2010 17:38

1-4, mingea e rotunda, orice se poate intampla.

Kapetan0s18.04.2010 17:38

Prevad un 6-2 :)

metzzz18.04.2010 17:39
ba mie rusine sa ma uit la meciu asta frate....ma uit de 5 min si imi vine sa plang

 

 

 

....mai revenim??? :thumbdown:

 

De plans , se plange la biserica . In situatia actuala ne scaldam de un deceniu , iar de revenit , asta e o gluma buna.

stelistul^18.04.2010 17:39

Da Doamne sa ne dea inca 6....mortii lor!

andrey_ptm_steaua18.04.2010 17:40

portar n-avem...aparare n-avem...mijloc n-avem...doar kapetanos...

 

MORI ciobane

 

sper sa faci infarct

«14567815»