"Minunatia" se vede si pe
http://www.justin.TV/a__n_a#r=Kj4IFLA~
E flash integrat in pagina, merge fara sopcast sau alte programe. La mine cel putin misca bine...
"Minunatia" se vede si pe
http://www.justin.TV/a__n_a#r=Kj4IFLA~
E flash integrat in pagina, merge fara sopcast sau alte programe. La mine cel putin misca bine...
PENALTY!!!!!UMILINTA!!!!
Este incredibil! Tudose este o rusine de jucator mai, asa ceva nu se poate! Si si Tatarusanu este penibil! Acum, iaca, penalty..... o sa fie 4-1.
splendid, penalty si 4-1.
bravo, oilor, bravo! priviti si minunati-va la ceea ce ati creat! asta se intampla cand se joaca pe bune!
animalele cu "uuuuu, suntem la 3 p de 24, hai sa ....." **** pewla, zdrentelor
sper ca gunoierii sa ne faca cel mai mare bine posibil in acest moment! un 6-1 ca sa nu depaseasca 5-0 ala vechi.
Dumnezeu nu bate cu parul..si asta se vede astazi in teren.
10-1
Inca un pic si mi se adevereste pronosticul.
4-1 suntem umiliti de the ciorile vopsite
HAI SA TE VEDEM Becali CE MAI VORBESTI!!!!
De ce va mira? Era de asteptat sa se termine bulanul odata si odata...
ce bine jucam :X Multumim Gigi k ai bagat bani in transferuri.se cunoaste.Multumim mult se vede ca ai ochi la la jucatori.uitate la ala care sta in poarta si ai dat 1 mil jumate de Euro
PLEACA IN MM DIN Ghencea
PLEACA...DUTE SI LASA-NE
mda, o noua umilinta. am inchis televizorul.
ei bine, din momentul asta tot ce imi doresc este sa luam si 10 daca se poate, sa guste "jucatorii stelisti" ultima limita a penibilului
ba mie rusine sa ma uit la meciu asta frate....ma uit de 5 min si imi vine sa plang
....mai revenim??? ![]()
Cat mi-as dori sa primim 8-9 goluri...
HAIDETI CU BRICHETA!!!HAIDETI CU BRICHETA!!!HAIDETI CU BRICHETA!!!HAIDETI CU BRICHETA!!!
cum zic si alti membri pe aici
Sa Vad ce MM mai zice cjobanul dak o luam cu la vreo 4 goluri diferenta
ba mie rusine sa ma uit la meciu asta frate....ma uit de 5 min si imi vine sa plang
....mai revenim???
Cand o sa plece cimpanzeul cu toata clica lui de albanezi..
Si-a revenit Foresta si nu-si revine Steaua??!! Aveti incredere in baietii nostri!!! Hai Tudose! Hai Tanase! Hai Banele!
Vine setul
Suntem surclasati de cioroi...........trist.Oricum nu stiu cum suntem pe locul 2 cu echipa asta jalnica.
Ce plm cauta in echipa voma aia de toja,tiganel jardel?Bomba tanase este un balon de sapun,umflat de presa ca si tiganca aia grasa a lui.Dupa ce ti-ai vandut toata apararea si ai adus numai ciurucuri la ce sa te astepti?
In afara de Kape si Stancu si janos nu prea avem cu cine.Steaua si-a pierdut identitatea,spiritul si cel mai important lucru RESPECTUL.
Muriti in chinuri toti care ati contribuit la distrugerea unei legende.
Moarte clanului fecali
1-4, mingea e rotunda, orice se poate intampla.
Prevad un 6-2 ![]()
ba mie rusine sa ma uit la meciu asta frate....ma uit de 5 min si imi vine sa plang
....mai revenim???
De plans , se plange la biserica . In situatia actuala ne scaldam de un deceniu , iar de revenit , asta e o gluma buna.
Da Doamne sa ne dea inca 6....mortii lor!
portar n-avem...aparare n-avem...mijloc n-avem...doar kapetanos...
MORI ciobane
sper sa faci infarct