FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

«1234515»
suflet ros albastru15.04.2010 21:12
:steag_cruce_invers: salut...am si eu nevoie de 2 bilete in galerie la meciul rapid Steaua de duminica...ma poate ajuta cineva??? va rog mult...stima silviu cu Steaua pana la moarte 2-0 omoram ciorile
nyykk16.04.2010 06:12

In afara de meciurile cu Dinamo si rapid,te mai intereseaza vreun meci ?

Fan FC Steaua16.04.2010 07:40

Il mai intereseaza si ala cu CFR Cluj, ca doar e amenintare pentru echipa omului din umbra, Becali, si a neamurilor lui.

 

Dupa meciul asta cred ca se va canta...

 

"Joaca Steaua zici ca-i bomba sexy, si Stoichita...zici ca-i Barcelona .. sau are curu mare"

RosAlbastru4ever16.04.2010 08:09

steagro forzateaua forza Steaua !!! FORZZZZZZZZZZZA STEAAAAAUA! Steaua campioana !!! STEAUAAAAAAAA CAMPIOAAAAAAAAAAANA!!!

ViNdE pLeAkA mOrY16.04.2010 08:38

cine tine cu crapid sa io lom pe masa la pulizm

butcher_6916.04.2010 08:57

Sper sa modifice ceva la tactica,pentru ca la tehnica nu vedem ca lucreaza nimic...domnul Stoichita,nu leaga 2-3 pase.Rusine fata de suporterii stelisti,oricare ar fi ei.Vrem sa vedem mai mult spirit de echipa,ca,dorim sa fim iar in... Champions!Daca nu schimba atitudinea,asta nu e lot de echipa de fotbal ci, mascarici.

RAPID-SEAUA 1-3 Va marca Stancu,Nicolita si Capetanos.SPIRIT STELIST FOR EVER!

Virgil16.04.2010 09:25

Iata formatia probabila pe care o va alinia Steaua, duminica in Giulesti:

 

Tătărușanu - Emeghara, Parpas, Jelev, P. Marin - Nicoliță, Ov. Petre, Pleșan, Tănase - B. Stancu, Kapetanos

 

nyykk16.04.2010 09:51

'butcher_69'

 

In locul tau ma angajam la pariuri sportive,sau dadeam in carti :bananadance:

Fan FC Steaua16.04.2010 10:59

De ce oare ar trebui sa ne pese de acest meci? Rivalitatea ca rivalitate, da asta o sa fie blat ca sa castige echipa familiei Becali.

 

Sper sa nu castige Fc Steaua. N-am zis ca tin cu rapid! Doar sa nu castige FC Steaua 2003 Cestina Pipera

cody16.04.2010 11:20
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

 

 

Ce deplasari ... acum sa fi fericit sa primesti 2-300 de bilete la un meci cu tiganii ...

 

 

egal se termina ....

BAF-kimi16.04.2010 19:38
cine tine cu crapid sa io lom pe masa la pulizm

Iar ai aparut nepoate? :))

Judy16.04.2010 20:49

sper la un rezultat pozitiv (adica victorie).. si 0-1.. gol kapatosica in min 95:d

 

ViNdE pLeAkA mOrY16.04.2010 21:29

BAF-kimi..... care e problema ?

 

 

Berceni se scrie cu un singur " i "

AG16.04.2010 21:37

bate Steaua...vizionare placuta celor de la nord, ca dehh. la ei sunt biletele

 

BAF-kimi..... care e problema ?

esti tigan ma ?? ai nik de cocalar si arzi aiurea, pun pariu k i si breton,te filezi in cap si te faci cu placa

andyro16.04.2010 21:52

Daca nu va dati intervale pe forum, e o zi pierduta.

dakk16.04.2010 23:28
BAF-kimi..... care e problema ?

 

esti agramat

manole4417.04.2010 07:04

un meci obosit intre pipera si milogi de sup pod :thumbdown:

sorin_daniel17.04.2010 08:21

0-1

Itss.17.04.2010 12:23

1-2 : scor final :)

FORTA Steaua !

nyykk17.04.2010 13:16

Unii nu inteleg ca rezultatele il tin pe cioban la Steaua,vreti campionat-il vreti pe cioban,il vreti pe cioban-sa va luati lumanari cu el sa va puneti la mormant

sorin_daniel17.04.2010 13:28

@nyykk....garantezi tu ca daca nu ia Steaua campionatul, g b o sa plece?...ca majoritatea si eu il vreau plecat dar nici nu ma lasa inima sa-mi doresc ca Steaua sa piarda

spiridusu17.04.2010 14:33

oricat de mult as uri Steaua actuala si pe finantator nu pot sa imi doresc o victorie pentru tigani.

 

Totusi sper la un egal din toata inima. un 0-0

ViNdE pLeAkA mOrY17.04.2010 15:11

Cu toate ca toti nu acceptam o infrangere la tiganii acasa . Sper din toata innainte un 0-0 si sa plece ciobanu de la Steaua :X

ViNdE pLeAkA mOrY17.04.2010 15:19

AG ....... cumetre nu ma fac cu placa cum sp tu dar tu ce te bagi am intrbebat care e problema pe cine am deranjat cu comentariu ala .............................. pff daca era tigan nu tineam cu Steaua daca eram caine nu tineam cu Steaua daca sunt roman tin cu Steaua

nyykk17.04.2010 15:57

'sorin_daniel'

 

Nu am cum sa garantez ca pleaca, nu are nimeni cum sa garanteze,dar iti garantez ca e un pas important !

 

PERFORMANTE=0

SUPORTERI=PROTESTAND

 

Cam asta ar fi "reteta" sa plece

«1234515»