FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

«191011121315»
ss lucki18.04.2010 18:37

si pe manelistul ala de ionita cand il vad cum ridica din sprancene ca un cortorar cand il salta garda, mor nu alta...

4_ever_steaua18.04.2010 18:37

nu inteleg de ce mai stau pe teren tipii astia in ros'albastru :happy:

*Alecs*18.04.2010 18:37
Cenusa vulcanică a coborat la 3.000 m altitudine. Bucurestiul este protejat de un strat de nori.

 

Hai in forta cu toata cenusa in Pipera si Giulesti!

 

 

:| De ce sa suferim toti din cauza unui jeg?

 

Fugi cat mai ai timp! :))

dulcicutza18.04.2010 18:37

Au calcat in picioare un simbol,si-au batut joc de culortile pe care le poarta,mi-ar fi rusine sa zic ca joc la Steaua,sa le fie rusine....sa nu indrazneasca nici sa mai deschida gura...

 

Pe de alta parte ma bucur,poate ii crapa vreo vena ciobanului...VINDE,PLEACA,MORI!muriti cu totii sau plecati din Ghencea....rusine....

Kapetan0s18.04.2010 18:38
:)) ba suntem de ras daca nici asa nu dam gol :|
Maye18.04.2010 18:39

Macar l-am batut pe Ronnie la xpert :)

senzor0018.04.2010 18:40

Oare mai prinde antrenamentul de maine nea Limbi?

MALDINI18.04.2010 18:40

vai de mama noastra...auzi la cioban ... ori ca pierzi cu 1-0 ori ca pierzi cu 7-1 tot aia e .. sper sa se adevereasca ce a zis..

BlaUGranA18.04.2010 18:40

Echipa asta nu e Steaua e o gluma proasta...mori javra!

optarul18.04.2010 18:40

fotbal spectacol!

predatorpulse718.04.2010 18:41

Fratilor,de ce va agitati? ASTA NU E Steaua!!! pentru mine nu mai e Steaua de vreo trei sezoane,pur si simplu nu mai ma pot emotiona

 

Numele de "Steaua" e asociat cu umilintele in era Becali,fie ca ne umileste propriul patron sau rivalele din campionat.

 

O sa se faca 4 ani fara trofee,10 ani fara Cupa Romaniei.

 

Dar las' ca e bine ca doar am luat-o in bot in CL pentru bani.

 

pechinezii trebuiau sa ne dea 5 acu' dar iata ca s-au revansat ciorile.

 

pentru toate astea sa-i multumiti lui nea Jiji,care a distrus tot ce inseamna Steaua.

 

Am luat bataie tur-retur de la pechinezi si ciori in acest sezon si sincer sa fiu si Urziceni trebuia sa ne-o traga.

 

Fara Kape eram pe locul 10.

 

Simulacrul asta de Steaua este o echipa care nu ma reprezinta,de asta nu ma pot agita. Stiu,stiu,istoria va consemna acest mare rezultat,se vor lauda rivalii nspe ani cu el,insa eu nu ma pot enerva pentru ca asta nu este Steaua mea.

 

De asta trebuie continuat protestul. Daca mai tineti la Steaua de care v-ati indragostit protestati cum stiti dar protestati fratilor. Este jenant ca chefere va face al doilea event in trei ani de zile iar noi nici nu mai stim de inseamna trofeu.

 

E jenant faptul ca Ghencea e goala cand aici era cea mal mai fierbinte public din Romania.

 

Tot ce am scris mai sus se intampla din cauza unui singur limbric si nu,nu e geambazi,desi e si ala un parazit.

 

PROTESTATI!!!!

stelistul^18.04.2010 18:42

scuze o sa gaseasca limbi pentru ca noi oricum nu putem face nimic, pe ei ii doare in ****

Judy18.04.2010 18:42

baaa

sa ne bagam toti **** in Gigi SI Stoichita SI IN TOTI DE LA Steaua!!!

optarul18.04.2010 18:43

 

 

 

vai de mama noastra...auzi la cioban ... ori ca pierzi cu 1-0 ori ca pierzi cu 7-1 tot aia e .. sper sa se adevereasca ce a zis..

 

sper sa ii taie cineva o mana, nu conteaza care, tot aia e...

Dj18.04.2010 18:43

pe cioban il doare`n pix de umilinta...zambea relaxat si dadea interviuri..acu vrea locul 2...

in fine..nici nu trebuia sa ma fi uitat la filmulet ..mai rau m am enervat.

Kapetan0s18.04.2010 18:43

Bai e ceva nu nea dat Real Madrid 5 goluri si nea dat Rapid :))

daniel_1018.04.2010 18:46

zice Becali ca daca isi da demisia Stoichita... este un las :)) papagal rau

stelistul^18.04.2010 18:47

Vai de noi ce-am ajuns....ajung la concluzia ca-l doare in cur pe jeg de proteste, macar sa nu mai termine Steaua pe podium sa nu mai ia bani, ca doar aia cauta el. Daca exista Dumnezeu, sa faca o minune si sa-l ia pe jegul asta odata!

ss lucki18.04.2010 18:47

unde o fi Steaua toronto si becalistii care exultau la victorii basite cu iasiul si cu Bistrita?

 

milovan djilas18.04.2010 18:48
si pe manelistul ala de ionita cand il vad cum ridica din sprancene ca un cortorar cand il salta garda, mor nu alta...

 

Nu ai de ce, lucki! Si eu eram tentat sufleteste sa ma simt umilit de ionita, de faptul ca ne lichideaza rapidul sau alte alea... pana la urma, mai importanti suntem noi, toti cei de pe forumul asta, ca oameni... sunt convins ca daca am evolua ca "minunatii baieti" (la scoala, munca, in familie sau in alta parte) am lua "cartonas rosu" imediat. Asa ca poate e mai bine sa punem in prim plan alte valori, in care fiecare dintre noi crede, decat sa ne ofticam prea tare pentru o formatie submediocra patronata de un om fara obraz, minte si cred eu cu grave probleme psihice.

Numai bine!

red&blue_boy18.04.2010 18:49

Inca o rusine marca Becali....Trebuia o data sa vada toata lumea valoarea acestei asa zise echipe...Valoarea marelui antrenor Stoichita...Nu mai merge tot cu victorii chinuite,mai mult cu noroc...Nici jucatorii n-au pic de orgoliu,doar Kapetanos ce s-a mai zbatut,restul mercenari,nesimtiti...dar ce rost are sa ne mai agitam,asta nu e Steaua....E doar creatia supusa marelui patron Becali...

David18.04.2010 18:50

Da-ti bai cu bricheta!

BlaUGranA18.04.2010 18:50

Ciobane sper sa mori in chinuri pt ca ai distrus echipa asta si mi-ai luat bucuria de a mai sustine Steaua.

predatorpulse718.04.2010 18:51
unde o fi Steaua toronto si becalistii care exultau la victorii basite cu iasiul si cu Bistrita?

 

Lasa ma ca ei sunt stelisti adevarati,care mereu pun botul la termen scurt in loc sa se gandeasca la termen lung.

 

Steaua fecaliana va mai castiga ceva cand o zbura porcul.

 

Jegul asta a distrus Steaua cum nu credeam posibil. Voi va dati seama ca gibonul ne-a facut sa ne separam de echipa doar pentru ca el face de cacao tot ce inseamna aceasta echipa si istoria ei?

 

Cum faci cand iubesti ceva si acel ceva este terfelit in noroi de un jeg care l-a furat(si nu va indoiti copii,Jiji a furat Steaua) ?

 

V-am mai spus,nu ma pot agita pentru simulacru.

 

Ca sa revina Steaua trebuie sa scapam de panarama.

 

ASTA AR TREBUI SA FIE SINGURUL OBIECTIV AL ORICARUI STELIST ADEVARAT.

 

Pana atunci ne mintim singuri.

dulcicutza18.04.2010 18:53

O sa zica ciobanu ca si realu a luat-o cu 6-2 de la Barcelona,,,,,

«191011121315»