FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

«18910111215»
stelistul^18.04.2010 18:20

bai mai bine ar arunca careva o bricheta sau ar pleca jucatorii la vestiare, macar s-ar termina 3-0.

ss lucki18.04.2010 18:21

culmea e ca ciorile o sa termine pe 7, o sa ia bataie de la tot felul de ciurucuri de echipe, dar noi ramanem cu umilinta... astazi pentru prima oara in viata mea nu mai simt nimic pentru tentativa asta de echipa... berbecali ne-a distrus cu totul...

optarul18.04.2010 18:21

Stoichita, dupa meci: "suporterii Stelei sa stea linistiti, chiar si dupa acest accident suntem in grafic!"

ss lucki18.04.2010 18:22

poate Geambazi, noul patron al Stelei sa construiasca o super echipa la anul...

*Alecs*18.04.2010 18:23

Cenusa vulcanică a coborat la 3.000 m altitudine. Bucurestiul este protejat de un strat de nori.

 

Hai in forta cu toata cenusa in Pipera si Giulesti!

S.Mariuss18.04.2010 18:26

joaca Steaua zici ca-i o echipa de Liga 4

stelistul^18.04.2010 18:28

"ceasul" zici ca face balet

Gaby1118.04.2010 18:28
joaca Steaua zici ca-i o echipa de Liga 4

nu joaca, daca jucau azi cu o echipa de amatori din burundi tot asta era scorul

Kapetan0s18.04.2010 18:29

Uitativa putin la jucatori cum stau pe teren exact ca oile la gramada :| nu stau si eu pe niste pozitii calumea in aparare

GOOOOL!!!!!!!GOOOLL!!!!

Inca 1 hai ca se poate inca 1

stelistul^18.04.2010 18:29

asta e!! 5-1! felicitari!

Kapetan0s18.04.2010 18:31

Oare de cand nu neam mai luat noi 5 goluri in campionat?

ros-albastru4ever18.04.2010 18:31

bravoooo.. Becali miueeeeee

MikStelista18.04.2010 18:31
Hai in forta cu toata cenusa in Pipera si Giulesti!

 

:| De ce sa suferim toti din cauza unui jeg?

makaveli18.04.2010 18:32

mori ciobane! Doamne ne umilesc ciorile!

stelistul^18.04.2010 18:32

de la meciurile cu petrolul si bacau cred ca n-am mai luat 5 boabe....

senzor0018.04.2010 18:32

Inca unul si e game/set/match

Sa-i multumim maimutei din loja ca Steaua a devenit sparring-partner!

kingkapone18.04.2010 18:32

aruncati cu o grenada nu cu brichete poate nimeriti si vreo cioara

Gaby1118.04.2010 18:32

mda, mai e timp de inca unu, sa fie setul complet

Dakul18.04.2010 18:33

dezastru....

ss lucki18.04.2010 18:33
Oare de cand nu neam mai luat noi 5 goluri in campionat?

 

din 1999, de la Petrolul

Kapetan0s18.04.2010 18:33

Daca as fi in locul lui Slughita as scoate echipa de pe teren mai bine luam bataie cu 3-0 :))

HAIDETI INCA UNU INCA 1 va roog

stelistul^18.04.2010 18:34
Daca as fi in locul lui Slughita as scoate echipa de pe teren mai bine luam bataie cu 3-0 :))

 

 

bine zici

ss lucki18.04.2010 18:35

ma oftic numai pentru cacatul ala de Andone, ce mare jeg de antrenor e acum...

S.Mariuss18.04.2010 18:35

5-1 :X:X: hai rapid

daniel_1018.04.2010 18:36

deci ma gandesc oare canta ciorile acuma ca Steaua e numai una acuma cred ca o sa strige Steaua nu mai e una :)) Gigi ....toata

«18910111215»