bai mai bine ar arunca careva o bricheta sau ar pleca jucatorii la vestiare, macar s-ar termina 3-0.
bai mai bine ar arunca careva o bricheta sau ar pleca jucatorii la vestiare, macar s-ar termina 3-0.
culmea e ca ciorile o sa termine pe 7, o sa ia bataie de la tot felul de ciurucuri de echipe, dar noi ramanem cu umilinta... astazi pentru prima oara in viata mea nu mai simt nimic pentru tentativa asta de echipa... berbecali ne-a distrus cu totul...
Stoichita, dupa meci: "suporterii Stelei sa stea linistiti, chiar si dupa acest accident suntem in grafic!"
poate Geambazi, noul patron al Stelei sa construiasca o super echipa la anul...
Cenusa vulcanică a coborat la 3.000 m altitudine. Bucurestiul este protejat de un strat de nori.
Hai in forta cu toata cenusa in Pipera si Giulesti!
joaca Steaua zici ca-i o echipa de Liga 4
"ceasul" zici ca face balet
joaca Steaua zici ca-i o echipa de Liga 4
nu joaca, daca jucau azi cu o echipa de amatori din burundi tot asta era scorul
Uitativa putin la jucatori cum stau pe teren exact ca oile la gramada
nu stau si eu pe niste pozitii calumea in aparare
GOOOOL!!!!!!!GOOOLL!!!!
Inca 1 hai ca se poate inca 1
asta e!! 5-1! felicitari!
Oare de cand nu neam mai luat noi 5 goluri in campionat?
bravoooo.. Becali miueeeeee
Hai in forta cu toata cenusa in Pipera si Giulesti!
De ce sa suferim toti din cauza unui jeg?
mori ciobane! Doamne ne umilesc ciorile!
de la meciurile cu petrolul si bacau cred ca n-am mai luat 5 boabe....
Inca unul si e game/set/match
Sa-i multumim maimutei din loja ca Steaua a devenit sparring-partner!
aruncati cu o grenada nu cu brichete poate nimeriti si vreo cioara
mda, mai e timp de inca unu, sa fie setul complet
dezastru....
Oare de cand nu neam mai luat noi 5 goluri in campionat?
din 1999, de la Petrolul
Daca as fi in locul lui Slughita as scoate echipa de pe teren mai bine luam bataie cu 3-0 ![]()
HAIDETI INCA UNU INCA 1 va roog
Daca as fi in locul lui Slughita as scoate echipa de pe teren mai bine luam bataie cu 3-0![]()
bine zici
ma oftic numai pentru cacatul ala de Andone, ce mare jeg de antrenor e acum...
5-1 :X:X: hai rapid
deci ma gandesc oare canta ciorile acuma ca Steaua e numai una acuma cred ca o sa strige Steaua nu mai e una
Gigi ....toata