ce scrie pe mesajul de la nord?
ce scrie pe mesajul de la nord?
bagati ceva in gura comentatorilor sa taca sa pot auzi galeria.
o sugem si noi..ne face praf galeria lui Dinamo..coregrafie tot
baraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gazul bravo
Ba,da ce debit verbal au comentatorii lui peste.Preferam sa aud tribunele!
Rectific:nu tribunele ci tribuna2.
cu cine tinem si noi in seara asta? :-?
Se chinuie fotbalistii lui peste cu Gaz Metan.
Joaca Emeghara frate,vezi ca e o ramasita dintr-un lot incomparabil.
S-ar putea ca Dumnezeu sa-i mai administreze o palma cretinului.
O merita din plin!
S-ar putea ca Dumnezeu sa-i mai administreze o palma cretinului.O merita din plin!
sa-i dea la palme pana nu se mai scoala...
Iar a luat nu stiu ce medicament Tanase de nu joaca nimic
?
Haide Gazu',mai ai o repriza.
Pleaca,ciobane!
I se pare cuiva ca e vandut meciul si tot ne chinuim?
Cel care picteaza bannerele galeriei nu merita un Golden. "Conpromis" se scrie "compromis".
Cel care picteaza bannerele galeriei nu merita un Golden. "Conpromis" se scrie "compromis".
Pai si "compromis" este scris.
Pai si "compromis" este scris.
Daca e asa inseamna ca ochi-mi joaca feste.
Cu scuzele de rigoare,
al vostru inlacrimat rapsod,
Axl.
Daca e asa inseamna ca ochi-mi joaca feste.Cu scuzele de rigoare,
al vostru inlacrimat rapsod,
Axl.
Dintr-un anume unghi pare ca e "N" , dar este "M" daca te uiti mai atent.
Cel care picteaza bannerele galeriei nu merita un Golden. "Conpromis" se scrie "compromis".
Tot mesajul suna bizar: "Compromisul l-am facut doar pentru voi, sa va bateti joc de noi?"
Mult mai simplu era "Compromisul l-am facut doar ca voi sa va bateti joc de noi?"
Trecand peste asta, ma uit pentru a nu stiu cata oara la un meci foarte slab facut de Steaua: joc lent, previzibil si parca la intamplare.
Doamne, cat a putut strica ciobanul asta infect!
VINDE, PLEACA, MORI!
Respect fanilor din Sud pentru curajul de a intra cu mesaje la fotolii!
acuma sa stiti pe viitor sa nu mai faceti nici un compromis. ce domnisoare afectate. ioi.
Mea culpa.
Bai Stancule,ma dezamgaesti!
bogdane,ne strici planurile
... app,mi se pare mie sau astia de la panarama asta de televiziune isi dau buzz-uri? ![]()