FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gaz Metan 2-0 (0-0)

«1234567»
valentin2day21.03.2010 18:07

ce scrie pe mesajul de la nord?

dr.adrian921.03.2010 18:08

bagati ceva in gura comentatorilor sa taca sa pot auzi galeria.

gabiloves21.03.2010 18:15

o sugem si noi..ne face praf galeria lui Dinamo..coregrafie tot

 

baraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gazul bravo

clausblaus21.03.2010 18:19

Ba,da ce debit verbal au comentatorii lui peste.Preferam sa aud tribunele!

Rectific:nu tribunele ci tribuna2.

ros-albastru4ever21.03.2010 18:28

cu cine tinem si noi in seara asta? :-?

David21.03.2010 18:29

Se chinuie fotbalistii lui peste cu Gaz Metan.

Judy21.03.2010 18:30
:) doamne cat de bine jucam:))))
David21.03.2010 18:38

Joaca Emeghara frate,vezi ca e o ramasita dintr-un lot incomparabil.

clausblaus21.03.2010 18:48

S-ar putea ca Dumnezeu sa-i mai administreze o palma cretinului.

O merita din plin!

ros-albastru4ever21.03.2010 18:51
S-ar putea ca Dumnezeu sa-i mai administreze o palma cretinului.

O merita din plin!

 

sa-i dea la palme pana nu se mai scoala...

Kapetan0s21.03.2010 18:52

Iar a luat nu stiu ce medicament Tanase de nu joaca nimic :))?

BlaUGranA21.03.2010 18:53

Haide Gazu',mai ai o repriza.

 

Pleaca,ciobane!

pytycrys21.03.2010 18:53

I se pare cuiva ca e vandut meciul si tot ne chinuim?

axl21.03.2010 18:54

Cel care picteaza bannerele galeriei nu merita un Golden. "Conpromis" se scrie "compromis".

KuzMaN21.03.2010 18:59
Cel care picteaza bannerele galeriei nu merita un Golden. "Conpromis" se scrie "compromis".

 

Pai si "compromis" este scris.

axl21.03.2010 19:00
Pai si "compromis" este scris.

Daca e asa inseamna ca ochi-mi joaca feste.

Cu scuzele de rigoare,

al vostru inlacrimat rapsod,

Axl.

KuzMaN21.03.2010 19:10
Daca e asa inseamna ca ochi-mi joaca feste.

Cu scuzele de rigoare,

al vostru inlacrimat rapsod,

Axl.

 

Dintr-un anume unghi pare ca e "N" , dar este "M" daca te uiti mai atent.

Judy21.03.2010 19:13
thumb_size2.jpg
David21.03.2010 19:14

Uite:

01.JPG

KuzMaN21.03.2010 19:15
p3.jpg
Andrei Morar21.03.2010 19:19
Cel care picteaza bannerele galeriei nu merita un Golden. "Conpromis" se scrie "compromis".

 

Tot mesajul suna bizar: "Compromisul l-am facut doar pentru voi, sa va bateti joc de noi?"

 

Mult mai simplu era "Compromisul l-am facut doar ca voi sa va bateti joc de noi?"

 

Trecand peste asta, ma uit pentru a nu stiu cata oara la un meci foarte slab facut de Steaua: joc lent, previzibil si parca la intamplare.

 

Doamne, cat a putut strica ciobanul asta infect!

 

VINDE, PLEACA, MORI!

 

Respect fanilor din Sud pentru curajul de a intra cu mesaje la fotolii!

Joga Bonito21.03.2010 19:20

acuma sa stiti pe viitor sa nu mai faceti nici un compromis. ce domnisoare afectate. ioi.

axl21.03.2010 19:23

Mea culpa.

David21.03.2010 19:23

Bai Stancule,ma dezamgaesti!

ros-albastru4ever21.03.2010 19:24

bogdane,ne strici planurile :) ... app,mi se pare mie sau astia de la panarama asta de televiziune isi dau buzz-uri? :))

«1234567»