FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gaz Metan 2-0 (0-0)

«123457»
Tz3pI20.03.2010 17:54
5.Are aceasta hotarare un caracter general? Pot si suporterii care nu au participat la proces dar sunt interzisi prin decizia clublui sa beneficieze de efectele ei?

 

Nu. Aceasta decizie nu are caracter general. Hotararile judecatoresti sunt opozabile numai intre parti, nu pot dispune pentru persoane care nu au fost parti. Aici excedem taramului juridic, in conditiile in care ramane la latitudinea FCSB sa adopte o politica inteligenta, in acord cu doleantele fanilor, fie acestia constestari ai dlui. Becali sau nu. Daca FCSB ar permite accesul tuturor fanilor, inclusiv al acelora care nu au avut calitatea de reclamanti in litigiu, consider ca s-ar face un pas important in relatia suporteri-club, in sensul apropierii de normalitate. Ca un punct de vedere personal, consider ca pentru un club de fotbal este inacceptabil sa permita ca relatia cu proprii fani sa fie solutionata prin intermediul unei instante de judecata, clubul de fotbal prin caracterul de organizatie publica trebuind sa isi asume in mod demn atat aprecierile, cat si criticile.

ViNdE pLeAkA mOrY20.03.2010 21:20

Maine ne vdm la t2 :D:X

cristy.steaua2120.03.2010 21:25
Maine ne vdm la t2 :D:X

 

sau la fotolii :D

pytycrys20.03.2010 21:49

Vinde pleaca mori, raspunde pe private.

 

Meci de 1x2.

Speram ca 2.

ViNdE pLeAkA mOrY21.03.2010 07:37

cristy.steaua21....sau la fotolii:D

 

 

Mai frumos la t2 :X:D ;)

Corneliu9021.03.2010 08:11

Steaua - Gaz Metan Live Video pe Net pe Free-TvSport.Com

 

 

Daca ar putea fi pus si pe Pagina TV LIVE de pe fcsteaua , ar fi excelent :)

clausblaus21.03.2010 08:19
:steag_cruce_invers: O sa merg la meci ....tocmai din dorintza de a o face posta pe mama lu Baciu..... daca maik sa e panarama....aqma e marea ei ocazie sa faca bani....pt ca multi or sa vreau sa isi bage lupa in gura ei......am cateva persoane de contestat...

 

Am impresia ca tu porti capul pe umeri doar ca sa nu-ti ploua in gat!

Daca ar fi sa judec(????)ca si tine,mama ta ar trebui luata la posta de "unii"idioti,pentru eventualele tale greseli?

Voi chiar nu ganditi,sunteti atat de limitati?

Dumnezeule,mare ti-e gradina!!!

ViNdE pLeAkA mOrY21.03.2010 08:19

Dar voi nu puteti sa veniti la Stadion sa vedeti meciu ? chiar asa :(

r3fl3x21.03.2010 08:45
Dar voi nu puteti sa veniti la Stadion sa vedeti meciu ? chiar asa :(

Nu toti sunt din Bucuresti, pt uni un meci pe Ghencea este la fel ca o deplasare pt tine.

ViNdE pLeAkA mOrY21.03.2010 09:25

r3fl3x.........

asa cum sp nu am procedat corect cand am sp :( sorry

Daniel-Ionut21.03.2010 11:03

Ba nene... e la 20:00 sau 20:30 ? :dry:

radusteaua2321.03.2010 11:19

la 20 :00 este si pe site oficial PLEACA CIOBANE PLEACA CIOBANE DUTE SI LASA NEEEE

Fan FC Steaua21.03.2010 11:35

Sa nu cumva sa-l injurati sau sa-l huiduiti pe Baciu (prea mult), chiar daca a facut ce a facut, ne ajuta sa scapam de Becali ! Mai da si el o pasa la zapata sau la atacantul advers.... macar e bun de ceva, il impiedica pe Gigi sa ia banii din europa... hai Baciu, hai Baciu :)))))

 

 

ViNdE pLeAkA mOrY21.03.2010 11:42

Adevarat acuma daca nu era Baciu cum mai pierdeam noi meciurile

ViNdE pLeAkA mOrY21.03.2010 12:22

AM AVUT SI NOI O STEA si sa pisat ciobanu pe ea :(( unde e Steluta noastra

Daniel-Ionut21.03.2010 12:27

Unde esti tu Tepes Doamne mai bine :rolleyes:

andyro21.03.2010 12:38

Vinde Pleaca pLm, mai relaxeaza-te, iesi la o bere, e cald si frumos afara, in 6 ore incepe meciul, etc. Cred ca ai 50 de posturi pe fiecare topic al unui meci de aici, devii obositor.

ViNdE pLeAkA mOrY21.03.2010 13:05

andyro........ scz astept sa vina ora sa plec de acasa m-am cam plictisit sunt cam agitat :D:) vinde pleaca mori sau mai bn mori :D

Daniel-Ionut21.03.2010 13:17

Pai pleaca mai devreme!!! :)

Judy21.03.2010 15:28

victorie chinuita... si iar incepe ciobanu.."la pauza trebuia sa le dam 4-0 pac pac.." se repera mereu acelasi scenariu...

 

poate ne arata mitraliera care a cumparat'o :)) aia de 500 de euro care i-am ciuruit pe spurcati:)))

clausblaus21.03.2010 15:29

La ce tribuna mergeti?Va intalniti la T2? :))

Arian21.03.2010 16:44

La loja. O sa ne labartam pe fotoliile lui ne-a Gigi.

 

VINdE, pLeAkA, mOrY!

 

 

Ronnie21.03.2010 17:34

Steaua: Tatarusanu - Emeghara, Parpas, Jelev, Petre Marin - Nicoliță, Ov Petre, Toja, Tanase - Stancu, Kapetanos

 

Unde-i Zapata? :(

gabiloves21.03.2010 17:43

am ajuns sclavii lui Dinamo..sugem la Dinamo

pytycrys21.03.2010 17:49

Daca tu vrei sa sugi la dinamu, e problema ta.

Noi suntem de parere ca jucatorii sug la dinamu.

«123457»