Da luck87 dar parerile ca ale tale au inflamat destul de mult spiritele. Si se doreste evitarea conflictelor. Din spatele nick-urilor multi putem vorbi.
Da luck87 dar parerile ca ale tale au inflamat destul de mult spiritele. Si se doreste evitarea conflictelor. Din spatele nick-urilor multi putem vorbi.
pana la urma unde sta sudu la meciu de vineri maine ma duc sa imi iau bilet cu prieteni si sa stiu unde stau la nord nu mai calc VREAU SA AFLU UNDE STA SUDU SA-L MUIM CAT MAI TARE SI MAI BN ?
am 18 ani...Si mi-am schimbat buletinul azi si pe cel vechi la oprit acolo.Nustiu ce sa fac ca as vrea sa vin si eu pe Ghencea ![]()
Sa vedeti ce bataie luam de la Otelul:)) o mai fi zapada sa aruncam cu bulgari:)).
FIE VORBA INTR-E INTRE NOI MAI BINE TE INTORCI LA OI.
Vinde Pleaca Mori sau mai bine nu pleca , doar MORI. ![]()
Sper sa fim multi la t 2
:X ![]()
zloty Postat Astazi, 09:12 PM
Vinde Pleaca Mori sau mai bine nu pleca , doar
CORECT :x:x:x:x:x:x:x:x:x
Vinde Pleaca Mori sau mai bine nu pleca , doar MORI.![]()
bine zis:)))))))))
sunt curios cum o sa reactioneze alss. din cate vad ciobanul a incalcat mai multe puncte decat sudul
Daca vine cineva sa si ia bilet sa ma sune sa ne int mergem impreuna HAI LA TRIBUNA 2 CU TOTI FARA NORDU PL
La Steaua - Otelul, o peluza va fi inchisa. "Cei de la Peluza Sud sa nu vina pentru ca piu, piu, piu, calculatorul iese si nu poate sa cumpere bilet!" avertizeaza Gigi.
Pfff, deci iar nu am cum sa intru. ![]()
Pfff, deci iar nu am cum sa intru.![]()
Io nu am abonament, deci sunt ok.
Incercati si voi sa luati bilete de pe buletinul tatalui/fratelui/unchiului.
Ne vedem la tribuna a doua.
Daca vine cineva sa si ia bilet sa ma sune sa ne int mergem impreuna HAI LA TRIBUNA 2 CU TOTI FARA NORDU PL
Poate ca ar trebui sa te calmezi un pic cu injuriile...mi se pare mie sau tu nu esti in masura sa judeci Peluza Nord?
...
Acest mesaj a fost editat de Stanici: Astazi, 08:39 AM
Motivul editarii: potoleste-te!!!
Ce a facut frate ca am vb destul de frumos si in ce sens mi-ai zis sa ma potolesc esty cumva din LSS ? astp rsp de la tn ?????
RESPECT Peluza Sud
Facem vreo 2 fundasi centrali de zapada si le punem tricouri cu Nesta si Puyol.
hahahaha, buna asta, esti haios ![]()
Cred ca oamenii aia de zapada ar fi un cuplu de frundasi centrali mai buni decat ce avem noi acum.
Cred ca oamenii aia de zapada ar fi un cuplu de frundasi centrali mai buni decat ce avem noi acum.
Mult,mult mai buni,dar gandeste-te ca daca nu il vom avea in teren pe Zhelev ca sa gafeze,cum o sa inteleaga ciobanu` ca schimbul zhelev-Ochirosii a fost cea mai mare porcarie in materie de transferuri...?
Asa cum si-au exprimat si altii dorinta,o spun si eu : Imi doresc din suflet sa castige Otelul cu un gol marcat de Ochirosii (daca se poate pe final de meci) si in urma unei gafe marca zhelev (ne-aducem aminte ce facea la Galati in anumite partide) si astfel,poate crapa canceru`.
DEMISIA ! DEMISIA ! DEMISIA ! ![]()
a fost cineva la casele bilete sau vandut sau suntem decat 2 sute de la nord si sud
Macar de data asta numai aruncati cu bulgari in teren a fost amuzant la inceput cand nu ii lasati pe aia de la Ceahlaul sa se incalzeasca da dupa aia cand era sa pierdem 3 - 0 din cauza voastra ce mai ziceti ... sustineti echipa cilivizat va rog
inseamna ca n-ai auzit ultimele stiri. Peluza respectiva a fost inchisa, abuziv, de catre cioban dupa un meci in deplasare.
tocmai sunt stelist am fost la meci la Ceahlaul, merg si maine si sper sa sa numai vad intreruperea meciului 10 minute din cauza voastra
Meciul a fost intrerupt 10 minute din cauza cui? Suporterilor din spatele bancii de rezerve. Sau nu faci dinstinctia intre suporterii de peluza si cei de la t1 sau t0?
[...]
@Vinde Pleaca Mori am si eu rugamintea sa scri corect gramatical fara prescurtari tipice mess-ului. Considera-l un advertisment!
Acest mesaj a fost editat de Stanici: Astazi, 08:39 AMMotivul editarii: potoleste-te!!!
Ce a facut frate ca am vb destul de frumos si in ce sens mi-ai zis sa ma potolesc esty cumva din LSS ? astp rsp de la tn ?????
RESPECT Peluza Sud
Ma, nu conteaza de unde sunt, important e ca nu planifici un protest pe stadion pe net, cu oameni pe care nu ii cunosti.