FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul Galati 1-0 (1-0)

«123457»
1on10.03.2010 08:53

Saitul oficial confirmă spusele sclavului:

 

Pensionarii, studentii si elevii vor beneficia de acces GRATUIT la acest joc.

 

La acest meci, o persoana poate achizitiona maxim un bilet, doar pe baza BI/CI in original.

 

Precizam ca din ratiuni organizatorice, sectoarele 29 - 34 nu vor fi deschise publicului.

 

 

Reamintim ca accesul in stadion se face numai pe baza biletului si a cartii de identitate a persoanei care le prezinta la intrare.

Tanaru` Young10.03.2010 09:14

Ma controlez cu greu...Cum drq inchide ala Peluza Sud ? Cu ce drept ?

Nu mai putem suporta astfel de nedreptati !

 

 

MORI CIOBANE !

stefan_danny10.03.2010 09:22

Nu mai exista de mult Intertoto.

Mai exista Intertoto?.. io din cate stiu.. nu mai exista

 

 

 

Nu imi vine sa cred. Acum am intrat si eu pe site-ul oficial si am vazut. Cum sa inchizi o peluza ca asa vrei tu? Si eu un stau acum???

Saitul oficial confirmă spusele sclavului:
roman.ca.voi10.03.2010 10:40

salut baieti sper ca nu deranjez comunicati-mi si mie pretzu la peluza oaspete

stefan_danny10.03.2010 10:44

Peluze - 10 lei

Tribuna a II-a - 15 lei

Tribuna I - 20 lei

Tribuna 0 - 40 lei

Fotolii - 75 lei

blindica10.03.2010 10:56

Incredibil,iar a inchis cretinopatul Peluza,incredibil !!! Pai hai sa mergem la Nord si sa protestam de acolo :bananadance:

luck8710.03.2010 11:32
Incredibil,iar a inchis cretinopatul Peluza,incredibil !!! Pai hai sa mergem la Nord si sa protestam de acolo :bananadance:

nu se poate protesta de la Peluza Nord, eu zic sa mergem toti la t2!

CiprianPH10.03.2010 11:41

Ar fi frumos ca tot T2-ul sa "verse" o cascada de muhe spre stana

Si eventual daca mai prindem zapada...restul se stie :hypocrite:

Haideti la T2 toti!

roman.ca.voi10.03.2010 11:46

Multumesc Stefan ne vedem vineri cel mai bun sa castige numai bine

Daniel-Ionut10.03.2010 11:47
Multumesc Stefan ne vedem vineri cel mai bun sa castige numai bine

 

Adica noi :)

dayra10.03.2010 12:00
Incredibil,iar a inchis cretinopatul Peluza,incredibil !!! Pai hai sa mergem la Nord si sa protestam de acolo :bananadance:

 

Tocmai am venit de la stadion...abonatii de la Peluza Sud au interdictie, iar la intrare se va prezenta biletul, impreuna cu buletinul. :rolleyes:

 

VPM!

kLzN110.03.2010 12:09

Azi ma duc sa imi fac buletinul si as vrea si eu o cale ca sa pot merge la meci... Stiti ce pot face si eo... Va rog nu o luati in bataie de joc

Tocmai am venit de la stadion...abonatii de la Peluza Sud au interdictie, iar la intrare se va prezenta biletul, impreuna cu buletinul. :rolleyes:

 

VPM!

Bogdan10.03.2010 12:18

dayra doar abonatii de la sud?

CiprianPH10.03.2010 12:20
Azi ma duc sa imi fac buletinul si as vrea si eu o cale ca sa pot merge la meci... Stiti ce pot face si eo... Va rog nu o luati in bataie de joc

 

Ai 14 ani?...sau ti-l preschimbi?

In primul caz...nu stiu sa-ti spun...e prima data cand ma confrunt cu problema/dilema asta.

In al doilea caz...primesti de la politie o adeverinta...cu care cred ca poti intra....

In caz ca nu esti pe lista neagra evident :)

Virgil10.03.2010 12:28

Arbitrii partidei:

 

Berbecaru Victor din Rm Valcea

Crangasu Eduard din Ploiesti

Iliescu Dragos din Bucuresti

dayra10.03.2010 12:32
In al doilea caz...primesti de la politie o adeverinta...cu care cred ca poti intra....

 

 

Nu se poate cumpara bilet, decat cu buletinul.Intamplator, era un baiat in fata mea, la case, care vroia bilet cu o copie dupa buletin, spunand ca si-a pierdut originalul.Nu i-au dat.

CiprianPH10.03.2010 13:10
Nu se poate cumpara bilet, decat cu buletinul.Intamplator, era un baiat in fata mea, la case, care vroia bilet cu o copie dupa buletin, spunand ca si-a pierdut originalul.Nu i-au dat.

 

Nu ma mai mira nimic...paranoia la cote maxime.

*Alecs*10.03.2010 13:12

Deci, cum e..? A dat interdictie la toti abonatii de la PS sau doar a inchis peluza ? Daca a fost vreun abonat de la PS sa-si cumpere bilet, sa povesteasca cum sta treaba..

Stanici10.03.2010 13:25
Deci, cum e..? A dat interdictie la toti abonatii de la PS sau doar a inchis peluza ? Daca a fost vreun abonat de la PS sa-si cumpere bilet, sa povesteasca cum sta treaba..

Bai, tocmai am vb cu cineva care are abonament la sud si are interdictie. Trist.

Bogdan10.03.2010 13:30

toti abonatii PS sunt interzisi. Nu stiu altii pe langa care nu si-au facut abonament dar faceau parte din grupul contestatarilor...

 

*Alecs*10.03.2010 13:33

Mda. Reincepem procesul.

 

Sper sa se mobilizeze cat mai multi si sa fie alaturi de cei care supravietuisera interdictiilor si in tur.

radusteaua2310.03.2010 15:38

mergem la tribuna 2 si il contestam eu am scapat nu am abonament deci NE VEDEM LA TRIBUNA 2

luck8710.03.2010 16:16
mergem la tribuna 2 si il contestam eu am scapat nu am abonament deci NE VEDEM LA TRIBUNA 2

 

sper sa fim cat mai multi la t2

@Bogdan-observ ca mi-ai editat mesajul,fiindca am spus peluza Becali si nu Peluza Nord,este o parere pur personala si mi-o asum!

matican10.03.2010 16:18

Dupa cum am vazut pana acum toate meciurile Stelei pe tvonline77 va propun sa vedem iar meciul aici :

Steaua - Otelul - LIVE AICI

David10.03.2010 17:08

meciul asta sper sa fie o reeditare Steaua-Ceahlaul!

«123457»