FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul Galati 1-0 (1-0)

«134567»
deaur11.03.2010 10:59

oke atunci ne auzim la meci ! Trebuie sa incurajam echipa este un meci foarte greu stiti ca Otelul are 9 puncte din 9 returu asta ... mai bine il injuram pe Ochirosii: "Cel mai frumos cadou de ziua mea ar fi o victorie cu Steaua" :wall:

Stanici11.03.2010 11:00
oke atunci ne auzim la meci ! Trebuie sa incurajam echipa este un meci foarte greu stiti ca Otelul are 9 puncte din 9 returu asta ... mai bine il injuram pe Ochirosii: "Cel mai frumos cadou de ziua mea ar fi o victorie cu Steaua" :wall:

 

Pai, mai hauritule, de ce sa injuri omul care a fost aruncat ca o masea stricata?

deaur11.03.2010 11:02

e imprumutat daca nu stiai nu aruncat

ganjanas11.03.2010 11:03
a fost cineva la casele bilete sau vandut sau suntem decat 2 sute de la nord si sud

 

 

eu am fost miercuri pe la 17 si nu prea s-au dat :(

andyro11.03.2010 11:06
mai bine il injuram pe Ochirosii

 

Mai bine te injuram pe tine.

deaur11.03.2010 11:07
Mai bine te injuram pe tine.

Imi pare rau pentru tine nu ma cheama Becali

andyro11.03.2010 11:07

N-as paria pe asta.

axl11.03.2010 11:09

Liniste!

SuperstaR1811.03.2010 11:09
Macar de data asta numai aruncati cu bulgari in teren a fost amuzant la inceput cand nu ii lasati pe aia de la Ceahlaul sa se incalzeasca da dupa aia cand era sa pierdem 3 - 0 din cauza voastra ce mai ziceti ... sustineti echipa cilivizat va rog

 

 

DeAur, explica-mi si mie te rog frumos, cum "sustineau civilizat" echipa baEtii de la T1 care aruncau cu bulgari de zapada in banca de rezerve a celor de la Ceahlaul, daca tot ai fost pe stadion. Cu ce sunt ei mai civilizati decat cei de la Peluza Sud sau cei de la Tribuna a 2a? Aaaa sau poate "M..e dinam0" e mai civilizat decat "Pleaca din Ghencea". Pentru ca daca ai observat, la acel meci s-a strigat impotriva rivalilor. Zi-mi tu cum ajutati voi, cei civilizati, echipa, daca va bagati toate cele in dinam0. Ori crezi ca da "idolul tribunelor" zis Banel mai multe goluri daca aude cum isi iau spurcatii m00ie.

 

Lumineaza-ma te rog. Traiesc intr-o lume trista, trista de tot; in lumea mea, noi nu il iubim pe Jiji :(

deaur11.03.2010 11:16

scuza-ma eu am stat la t0 si nu prea ma uitam la ce fac astia de jos, voi vedeati mai bine de acolo asa cum eu vedeam bine ca voi ati inceput sa aruncati in teren cu bulgari... scuze inca odata ca am dat vina pe voi cum ca ati intrerupt meciu !

luck8711.03.2010 11:46

Apare cate unul ca asta dupa fiecare ninsoare? :ce_oameni:

ViNdE pLeAkA mOrY11.03.2010 13:57

deci cum sp am fost la casele de bilete acum 30 de min si mi-a zIS ca dupa ora 5 da bilete la t 2

ViNdE pLeAkA mOrY12.03.2010 06:52

[...] limbaj grosolan

zloty12.03.2010 08:34
oke atunci ne auzim la meci ! Trebuie sa incurajam echipa este un meci foarte greu stiti ca Otelul are 9 puncte din 9 returu asta ... mai bine il injuram pe Ochirosii: "Cel mai frumos cadou de ziua mea ar fi o victorie cu Steaua" :wall:

A deci acum ce trebuie sa faca? sa o lase mai usor?? sa strige dupa el fostii coechipieri ca dupa Bicfalvi? De ce nu o lasi mai usor??

ViNdE pLeAkA mOrY12.03.2010 08:43

sper sa sa ne strangem diseara in Ghencea cat mai mult imi doaresc foasrte mult sa scapam de satana .:X:X:X:X:X

CiprianPH12.03.2010 10:22

Astazi pana la ce ora se vand bilete?...Stie cineva?...Nu stiu daca ajung in Bucuresti pana la ora 8 . :(

ganjanas12.03.2010 10:39
Astazi pana la ce ora se vand bilete?...Stie cineva?...Nu stiu daca ajung in Bucuresti pana la ora 8 . :(

 

Programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Miercuri, 10 martie - 10:00 - 18:00

 

Joi, 11 martie - 10:00 - 18:00

 

Vineri, 12 martie - incepand cu ora 10:00

CiprianPH12.03.2010 11:13
Programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Miercuri, 10 martie - 10:00 - 18:00

 

Joi, 11 martie - 10:00 - 18:00

 

Vineri, 12 martie - incepand cu ora 10:00

 

Mersi frumos...inseamna ca se vand pana la ora de incepere a meciului.

 

:finger: ciobane!!!

Daniel-Ionut12.03.2010 11:25
Mersi frumos...inseamna ca se vand pana la ora de incepere a meciului.

 

:finger: ciobane!!!

 

Hahaaaaa... ce sa se vanda?

Vezi tu un Steaua-Otelul cu casa inchisa? :))

CiprianPH12.03.2010 11:41
Hahaaaaa... ce sa se vanda?

Vezi tu un Steaua-Otelul cu casa inchisa? :))

 

Daca Robben, Ribery si Messi ar juca la Otelul...cred ca am putea asista la un meci cu casa inchisa :naughty: .

In conditiile date nu prea vad stadionul plin nici macar pe jumatate, dar ma gandeam ca se trezeste Jandarmeria sa opreasca vanzarea biletelor cu o ora inainte de inceperea meciului din...motive de securitate :D

whizah12.03.2010 12:22

Da...pericol de Sidexplozie :offtopic:

Bombonel9412.03.2010 13:29

mai bine stam in plm acasa:-j sa duca baietii aia de la nord galeria aia adevarata;) rad rapidisti de noi:-jasta e galerie unita?:-jar fii trebuit sa fie si sudu de acord..nu sa se duca 2 3 arici sa faca repede pace

axl12.03.2010 14:20
Vezi tu un Steaua-Otelul cu casa inchisa? :))

S-a vazut, da' la Constanta.

radusteaua2312.03.2010 15:48

TOT STADIONU SA STRIGE TOT STADIONU / Becali PLEACA DIN Ghencea PLEACA DIN GHENCEAAA ne vedem la tribuna 2

Arian12.03.2010 16:38

Stiu, stiu, stiu de ce ma "bucur" eu, asta seara joaca Steaua 2003, in peluza, pardon, tribuna ne-adunam, pe cioban sa-l contestam.

«134567»