FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul Galati 1-0 (1-0)

«1567»
vlad13.03.2010 06:12
voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese

 

 

@Deaur,

Vezi ca au bagat tacamuri la alimentara. Mergi repede si tine rand.

grizzly13.03.2010 07:02

v-am zis eu ceva de un 1-0 chinuit.

MoWeed13.03.2010 08:22
voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese

Hai sa incurajam echipa sa vina Realul in Ghencea :X:X:X

Sa ne laudam a 2-a zi la munca/scoala ca ne-am facut poza cu Cristina si ei ne-au dat 5 pe Ghencea. Ce conteaza ca ala din loja si-a bagat organul sexual in tot ceea ce inseamna Steaua? Ce conteaza ca a umilit de nenumarate ori fanii, fostele glorii, jucatorii proprii, adversarii etc? Nu conteaza decat sa avem cu ce ne lauda in fata cunostiintelor dinamoviste sau rapidiste

Daniel-Ionut13.03.2010 08:53
sa vina Realul in Ghencea :X:X:X

 

Ar fi o idee :D

Maye13.03.2010 08:54
voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese

Da-ti 2 palme si apasa butonul de "Iesire".

 

Ar fi o idee :D

Alt cocalar.

gio_stgloria13.03.2010 09:00

Nu stiu ce ati vazut voi, da mie mi s-a parut ca otelu nu prea si-a dat toata silinta pe teren. Ce as putea sa inteleg din lucrul asta ? Nici macar n-au protestat la penalty.

clausblaus13.03.2010 09:25
Am jucat tactic, nu slab.

 

O tactica foarte interesanta,o poti vedea doar la Stoicoita,antrenorul care nu aduce stifturi!!!

Daniel-Ionut13.03.2010 09:26
Am jucat tactic, nu slab.

 

Am jucat italieneste.

pytycrys13.03.2010 10:44
Am jucat italieneste.

Am jucat ca un kkt.

«1567»