voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese
Hai sa incurajam echipa sa vina Realul in Ghencea :X:X:X
Sa ne laudam a 2-a zi la munca/scoala ca ne-am facut poza cu Cristina si ei ne-au dat 5 pe Ghencea. Ce conteaza ca ala din loja si-a bagat organul sexual in tot ceea ce inseamna Steaua? Ce conteaza ca a umilit de nenumarate ori fanii, fostele glorii, jucatorii proprii, adversarii etc? Nu conteaza decat sa avem cu ce ne lauda in fata cunostiintelor dinamoviste sau rapidiste