Ma streseaza jucatorii astia prea calitativi pentru cauza noastra.
Ma streseaza jucatorii astia prea calitativi pentru cauza noastra.
A ajuns sa-mi fie ciuda ca da gol Steaua, din cauza jegului din loja
Ii mai salveaza si Zapata!
LE.Cineva domina fondul sonor.Altcineva cred ca are nervi de se caca pe el.
du-te si lasa-ne CIOBANEEE!
Nici un gram de zapada la Peluza Sud.
Ce trist e meciul la TV.
( Fmm de cioban, oricum se aud bine baietii. ![]()
Vai ce nervi am. :-j
Ba,da-ti cat mai multe pase in spate.
Ce frumos se aude. ![]()
Respect, SUD !
Fond sonor dominat! ![]()
Ce echipa trista a ajuns Steaua. Oierul a reusit ce n-au reusit toti rivalii nostri: sa distruga spiritul Stelei...
Ce bun e Pepe asta.Un fel de Banel al atacului!
Mai spera cineva in egalarea Otelului ?
Eu unul , pana la capat !Am si eu intrebare,pentru ca am pierdut aproape tot meciu,nordul cum s-a comportat ? Imi zicea un amic ca si ei s-au auzit cu scandari anti-Gigi,e adevarat ?
gUIE Migi !
A ajuns sa ne domine Otelu acasa ![]()
Eu ma mir ca a rezistt atata apararea.
Deci pe teren a fost doar o singura echipa Otelul Galati, asa am ajuns sa ne aparam cu totii intr-un meci jucat acasa?? ![]()
Imi vine sa plang de ciuda...cum drq am meritat noi sa batem o echipa ca OtELU` ???
Chiar pot sa spun ca imi pare rau ca am castigat astazi,imi puneam bazele in echipa lu` Dorinel...mare pacat .
Ultimul meci pe care mi-l doresc sa-l castigam e cel cu dinam0,restul nu conteaza.
greu, gre dar am smuls 3 puncte...
Die Shepherd
Au avut penalty clar astia de la Otelul ![]()
Am jucat tactic, nu slab.
pleaca ciobane pleaca ciobane dute si lasa neeeee
de la meci bn radule mi-a placut sa vazut ce putem pleaca ciobane pleaca giobane dute si lasa nee
Am jucat tactic, nu slab.
NIMENI ALTU , RESPECT:)
voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese
Hello guys, I am not often on this board but still follow Steaua.
It is nice to see them on top of ranking, but it is sad to see how poor they play!
It is a hard time to be a supporter of the club these days with such a history. At this time I do not see them recover quickly, I wish you strength in supporting your club!
come on ![]()
voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese