FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul Galati 1-0 (1-0)

«14567»
David12.03.2010 18:44

Ma streseaza jucatorii astia prea calitativi pentru cauza noastra.

MoWeed12.03.2010 18:46

A ajuns sa-mi fie ciuda ca da gol Steaua, din cauza jegului din loja

David12.03.2010 18:52

Ii mai salveaza si Zapata!

 

LE.Cineva domina fondul sonor.Altcineva cred ca are nervi de se caca pe el.

Judy12.03.2010 19:04

du-te si lasa-ne CIOBANEEE!

David12.03.2010 19:10

Nici un gram de zapada la Peluza Sud.

BAF-kimi12.03.2010 19:10

Ce trist e meciul la TV. :(( Fmm de cioban, oricum se aud bine baietii. :yes:

Vai ce nervi am. :-j

David12.03.2010 19:15

Ba,da-ti cat mai multe pase in spate.

RobYnho12.03.2010 19:23

Ce frumos se aude. :D

Respect, SUD !

David12.03.2010 19:26

Fond sonor dominat! :clap:

Roger12.03.2010 20:08

Ce echipa trista a ajuns Steaua. Oierul a reusit ce n-au reusit toti rivalii nostri: sa distruga spiritul Stelei...

David12.03.2010 20:16

Ce bun e Pepe asta.Un fel de Banel al atacului!

Tanaru` Young12.03.2010 20:17

Mai spera cineva in egalarea Otelului ?

Eu unul , pana la capat !Am si eu intrebare,pentru ca am pierdut aproape tot meciu,nordul cum s-a comportat ? Imi zicea un amic ca si ei s-au auzit cu scandari anti-Gigi,e adevarat ?

gUIE Migi !

Kapetan0s12.03.2010 20:20

A ajuns sa ne domine Otelu acasa :|

David12.03.2010 20:21

Eu ma mir ca a rezistt atata apararea.

zloty12.03.2010 20:24

Deci pe teren a fost doar o singura echipa Otelul Galati, asa am ajuns sa ne aparam cu totii intr-un meci jucat acasa?? :chair:

Tanaru` Young12.03.2010 20:27

Imi vine sa plang de ciuda...cum drq am meritat noi sa batem o echipa ca OtELU` ???

Chiar pot sa spun ca imi pare rau ca am castigat astazi,imi puneam bazele in echipa lu` Dorinel...mare pacat .

Ultimul meci pe care mi-l doresc sa-l castigam e cel cu dinam0,restul nu conteaza.

S A R P E12.03.2010 20:28

greu, gre dar am smuls 3 puncte...

 

Die Shepherd

blindica12.03.2010 20:46

Au avut penalty clar astia de la Otelul :wall:

Ronnie12.03.2010 21:03

Am jucat tactic, nu slab.

radusteaua2312.03.2010 21:24

pleaca ciobane pleaca ciobane dute si lasa neeeee

ViNdE pLeAkA mOrY12.03.2010 22:01

de la meci bn radule mi-a placut sa vazut ce putem pleaca ciobane pleaca giobane dute si lasa nee

ganjanas12.03.2010 22:03
Am jucat tactic, nu slab.

NIMENI ALTU , RESPECT:)

deaur12.03.2010 23:24

voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese

feanfan12.03.2010 23:39

Hello guys, I am not often on this board but still follow Steaua.

It is nice to see them on top of ranking, but it is sad to see how poor they play!

It is a hard time to be a supporter of the club these days with such a history. At this time I do not see them recover quickly, I wish you strength in supporting your club!

 

come on fularsteaua2

Bogdan13.03.2010 00:38


voi nu sunteti suporteri ati ajuns sa veniti la meciuri numai pentru Gigi sa il injurati si daca esti stelist adevarat cum poti sa zici ca te oftici ca am luat 3 puncte ati facut o obsesie pentru cioban si nu rezolvati nimic cu asta doar nu finantati voi Steaua ... succese



cam da... nu venim pentru rezultate, mai avem si demnitate!
«14567»