vis :![]()
vis :![]()
tare drag imi e sa vin la un meci
...si noua ne esti drag ![]()
@funkyss
De ce sa vina oameni simpli la meci? Eu unul, decat un stadion/o tribuna de oameni simpli, prefer o peluza sau doua de stelisti.
![]()
am si eu o rugaminte
daca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa
![]()
dam m***e la catei !
![]()
beton. hai sa fie bine ca sa nu fie rau
@funky ss. meci-uri ![]()
Poate ca ai dreptate! Etapa urmatoare in Ghencea o sa incurajez echipa! Nu o sa il mai injur pe Becali! Echipa are nevoie de noi! Spre 24.
@funkyss
De ce sa vina oameni simpli la meci? Eu unul, decat un stadion/o tribuna de oameni simpli, prefer o peluza sau doua de stelisti.
pentru ca si ei au dreptul sa vina sa vada un meci de fotbal. Nu sunt nici puscariasi, nici criminali cu suspendare, nici spioni mossad, sunt oameni care iubesc Steaua la fel cum o fac multi din peluze.
![]()
am si eu o rugaminte
daca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa
![]()
dam m***e la catei !
![]()
kthxbye
Nu sunt nici puscariasi, nici criminali cu suspendare, nici spioni mossad
Pai ce, astia n-au dreptul?
Pai ce, astia n-au dreptul?
nu bre ca astia nu e cu Dumnezeu, pe astia nu ii place nea Gigi
![]()
am si eu o rugaminte
daca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa
![]()
dam m***e la catei !
![]()
Si cand te gandesti ca tipul asta are 17 ani...
auzi la el: meci-uri,dam **** la catei...
![]()
am si eu o rugaminte
daca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa
![]()
dam m***e la catei !
![]()
Deci oamenii simpli nu vin la meciuri din cauza injuraturilor impotriva lui ne-a Gigi,dar nu se sfiesc deloc daca injuraturile le sunt adresate dinamovistilor? ![]()
Si cand te gandesti ca tipul asta are 17 ani...auzi la el: meci-uri,dam **** la catei...
Haideti sa nu stricam si topicul asta , nu are rost sa luam in seama pe toti care spun numai prostii . Daca va exprimati opinia , macar faceti-o corect si cu argumente . Si da , cei din PS sunt niste drogati , alcoolisti , nazisti , huligani .
![]()
am si eu o rugaminte
daca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa
![]()
dam m***e la catei !
![]()
daca auzi injuraturi la adresa lui Becali esti scandalizat (tu ca om simplu nu superman) dar ca superman nu esti scandalizat sa dai **** la catei.
frate eu vreau doar sa spun ca nu mai e cum era o data ! ati uitat cum era cu herenveen cu boro ETC. m**e Becali ! da aveti dreptate ! dar nu cred ca e bine si pt clubul nostru favorit daca ne-am sustine echipa si nu l-am mai baga in seama am avea de castigat si noi si echipa ! si eu cred ca si oameni simpli de la tribuna au dreptu de a veni la meci si de a canta ! nu de a veni si de a auzi cu copii lor de 5 ani injuraturi asa ! bine suntem pe stadion folosim injuraturi dar contra unor echipe sau cu un rol daca il injuram pe cioban n-avem de castigat . el pleaca cand vrea ! MIE DOR DE Steaua !!!!!!!!!!!!! haideti sa facem si noi o coregrafie sau macar sa cantam tot meciu pentru cea ce iubim !!!!
alealealeale ale ale aleeee ! DE EXEMPLU :
Eu nu ma mai obosesc sa-i explic. ![]()
care e diferenta dintre **** Gigi si **** Dinamo? din pct de vedere al injuraturii.
Asemanarea intre cele doua ar fi ca cuvantul "****" e mai frumos decat cel care vine dupa el.
frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!!![]()
Da, ma, ai dreptate. Daca tot insisti, la Pitesti o sa facem marea impacare. Multumit? Macar vino si tu, sa fii parte din ea.
Iar tu mah,sfatosule ?
frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!!![]()
Te-ai gandit tu asa la niste solutii rapide, nu? Un fel de linge unde ai scuipat... ![]()
mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!!
Pai vezi, asta este diferenta, noua ne e dor de Steaua iar tie de steaau... Du-te si culca-te copile.
frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!!![]()
Esti chiar amuzant... te-ai gandit sa-ti folosesti aceasta latura in viitor?
funkySs lider la Peluza Sud!!Da-ti afara huliganii din peluza,sa incurajam Fc Steaua....pardon FC Steaua!**** Dinamo!