FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Sud

«15678917»
Bogdan17.05.2010 17:01

vis ::)

Fane17.05.2010 17:03
tare drag imi e sa vin la un meci

...si noua ne esti drag :D

 

Andrei^17.05.2010 17:12

@funkyss

 

De ce sa vina oameni simpli la meci? Eu unul, decat un stadion/o tribuna de oameni simpli, prefer o peluza sau doua de stelisti.

Azzido17.05.2010 17:20
:steag_cruce_invers: forzateaua am si eu o rugaminte :Ddaca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:dam m***e la catei ! :|

beton. hai sa fie bine ca sa nu fie rau

LanDSharK17.05.2010 17:25

@funky ss. meci-uri :wall:

Poate ca ai dreptate! Etapa urmatoare in Ghencea o sa incurajez echipa! Nu o sa il mai injur pe Becali! Echipa are nevoie de noi! Spre 24.

Le reseau pansant17.05.2010 17:27
@funkyss

 

De ce sa vina oameni simpli la meci? Eu unul, decat un stadion/o tribuna de oameni simpli, prefer o peluza sau doua de stelisti.

pentru ca si ei au dreptul sa vina sa vada un meci de fotbal. Nu sunt nici puscariasi, nici criminali cu suspendare, nici spioni mossad, sunt oameni care iubesc Steaua la fel cum o fac multi din peluze.

Kellerman17.05.2010 17:36
:steag_cruce_invers: forzateaua am si eu o rugaminte :Ddaca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:dam m***e la catei ! :|

 

 

 

kthxbye

axl17.05.2010 17:37
Nu sunt nici puscariasi, nici criminali cu suspendare, nici spioni mossad

Pai ce, astia n-au dreptul?

Le reseau pansant17.05.2010 17:42
Pai ce, astia n-au dreptul?

nu bre ca astia nu e cu Dumnezeu, pe astia nu ii place nea Gigi

RedScorpyON17.05.2010 17:59
:steag_cruce_invers: forzateaua am si eu o rugaminte :Ddaca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:dam m***e la catei ! :|

 

Si cand te gandesti ca tipul asta are 17 ani... :stupid: auzi la el: meci-uri,dam **** la catei...

danimarcu17.05.2010 18:51
:steag_cruce_invers: forzateaua am si eu o rugaminte :Ddaca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:dam m***e la catei ! :|

Deci oamenii simpli nu vin la meciuri din cauza injuraturilor impotriva lui ne-a Gigi,dar nu se sfiesc deloc daca injuraturile le sunt adresate dinamovistilor? :ce_oameni:

 

TURKU17.05.2010 18:56
:inlove: doar pentru asta vii tu la stadion sa-i dai UE la dinamovistii?e clar mentalitate de kinder surprize
Si cand te gandesti ca tipul asta are 17 ani... :stupid: auzi la el: meci-uri,dam **** la catei...
RaMs3s17.05.2010 19:18

Haideti sa nu stricam si topicul asta , nu are rost sa luam in seama pe toti care spun numai prostii . Daca va exprimati opinia , macar faceti-o corect si cu argumente . Si da , cei din PS sunt niste drogati , alcoolisti , nazisti , huligani .

nemilosul17.05.2010 19:24
:steag_cruce_invers: forzateaua am si eu o rugaminte :Ddaca nu l-ati mai injura pe tampitu ala de Becali poate lumea ar veni cu mai mare drag la meci-uri ! ( asa cum era o data... ) chiar daca Becali face lucrurile alea .... asa daca vii la meci ca un om simplu auzi injuraturi care nu isi au rostu! tare drag imi e sa vin la un meci sa avem o coregrafie sa cantam si sa :steag_sah_mic: :steag_sah_mic:dam m***e la catei ! :|

daca auzi injuraturi la adresa lui Becali esti scandalizat (tu ca om simplu nu superman) dar ca superman nu esti scandalizat sa dai **** la catei.

funkySs.18.05.2010 08:08

frate eu vreau doar sa spun ca nu mai e cum era o data ! ati uitat cum era cu herenveen cu boro ETC. m**e Becali ! da aveti dreptate ! dar nu cred ca e bine si pt clubul nostru favorit daca ne-am sustine echipa si nu l-am mai baga in seama am avea de castigat si noi si echipa ! si eu cred ca si oameni simpli de la tribuna au dreptu de a veni la meci si de a canta ! nu de a veni si de a auzi cu copii lor de 5 ani injuraturi asa ! bine suntem pe stadion folosim injuraturi dar contra unor echipe sau cu un rol daca il injuram pe cioban n-avem de castigat . el pleaca cand vrea ! MIE DOR DE Steaua !!!!!!!!!!!!! haideti sa facem si noi o coregrafie sau macar sa cantam tot meciu pentru cea ce iubim !!!! :steagcruce: alealealeale ale ale aleeee ! DE EXEMPLU :

SI CWL MAI RECENT SI FRUMOS
:oleole::oleole:
LanDSharK18.05.2010 09:16

Eu nu ma mai obosesc sa-i explic. :chair:

Bogdan18.05.2010 09:20

care e diferenta dintre **** Gigi si **** Dinamo? din pct de vedere al injuraturii.

Stanici18.05.2010 09:21

Asemanarea intre cele doua ar fi ca cuvantul "****" e mai frumos decat cel care vine dupa el.

funkySs.18.05.2010 18:24

frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!! :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

Stanici18.05.2010 18:29
frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!! :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

 

 

Da, ma, ai dreptate. Daca tot insisti, la Pitesti o sa facem marea impacare. Multumit? Macar vino si tu, sa fii parte din ea.

Fane18.05.2010 18:29

Iar tu mah,sfatosule ?

dayra18.05.2010 18:38
frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!! :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

 

 

Te-ai gandit tu asa la niste solutii rapide, nu? Un fel de linge unde ai scuipat... ;)

mstef18.05.2010 18:59
mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!!

 

Pai vezi, asta este diferenta, noua ne e dor de Steaua iar tie de steaau... Du-te si culca-te copile.

Nyghty18.05.2010 19:19
frate eu zic ca nu aveti nimic de castigat !!!! asta e faza.... si ma rog daca ciobanu face lucrurile astea nu prea cred ca nu va lasa cu fulare si sa cantati pro pt Steaua daca faceti la 4 meciuri asa totul iti zic sigur ca se va schimba in tribune si peluze si daca nu functioneaza ii cereti sa va lase cu mesaje si torte dar ii promiteti ca nu mai au loc injurii asupra lui ! SIGUR VA FUNCTIONA !!! mie dor de steaau !!!!!!!! d-asta spun lucrurile astea !!!!!!!!!!!!!! :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

 

Esti chiar amuzant... te-ai gandit sa-ti folosesti aceasta latura in viitor?

 

The Game18.05.2010 19:25

funkySs lider la Peluza Sud!!Da-ti afara huliganii din peluza,sa incurajam Fc Steaua....pardon FC Steaua!**** Dinamo!

«15678917»