CSKA Sofia
CSKA Sofia
Au fost prezenti bulgari sau e un fular al unui stelist. Scuze daca intreb prea mult Ms oricum.
Daca tot e topicul Peluzei SUD am si eu o intrebare,ce s-a intamplat cu STIL OSTIL?stie careva?
Daca tot e topicul Peluzei SUD am si eu o intrebare,ce s-a intamplat cu STIL OSTIL?stie careva?
ce sa se intample ?? nu s'a intamplat nimic
dc intrebi ?
..ce vorbeste AG,face parte din Stil si nimeni nu stie ! ![]()
@Dragos e fularul unui baiat din SUD. Nu au fost bulgarii la meci
Am intrebat pentru ca nu mai vazusem bannerul lor pe gard,asta dinaintea inceperii protestului impotriva ghibonului.Credeam ca s-au autosuspendat asta e tot.Pace
Daca tot e topicul Peluzei SUD am si eu o intrebare,ce s-a intamplat cu STIL OSTIL?stie careva?
Grupul Stil Ostil a suferit mici restructurari, iar un urma lor DulapCuCap a preluat sefia, in dauna fostului sef cracanat. Cu aceasta ocazie le urez si La Multi Ani ![]()
Vineri tot acolo ?
Vineri tot acolo ?
Prea devreme ca sa intrebi una ca asta.
Aroganta de 1 aprilie.....sa-i f** !
Felicitari pt atitudinea adoptata si la acest meci.
ai dreptate aici.nici eu nu cred k dak sapt viit ma duk la el nu cred k mar primi.precizez k am 20 de ani si de 6 ani nu lipsesc de la niciun meci din Ghencea.
imagineaza-ti cum ar fi sa vin eu la urmatorul meci de acasa la tine, jos la gard, si sa-ti spun ca vreau sa va ajut la vopsirea urmatorului mesaj. m-ai primi? sincer sa fiu, nu cred.
tu sustii ca fanii adevarati sunt numai cei din brigazi. eu iti spun ca exista oameni care nu-si doresc sau n-au pur si simplu timp pentru a face parte dintr-una, si atunci se multumesc sa vina in peluza sa stea jos cu baietii si sa cante pentru echipa. de ce trebuie ei numiti cetateni, termen evident peiorativ in acest context?
si ia gandeste-te ce s-ar intampla daca de acum inainte niciun cetatean n-ar mai veni la meci? cam cat de gol ar fi stadionul?
Cred ca ai inteles gresit. Oamenii catalogati "cetateni" nu sunt cei care vin si canta pt Steaua dar nu sunt in brigazi. Sunt cei care vin la tribuna, stau jos, mananca semnite, huiduie de 3 ori pe meci, aplaudat la gol si la ocazii si fac misto de tusier, de vreun jucator al Stelei care greseste, etc...asta este un cetatean.
Oricum discutia este trecuta, f. multi din cei care stateau in Peluze au devenit cetateni. Nu ca si-ar fi dorit asta, ci pentru ca efectiv s-au saturat.
Ma bucur ca inca ii mai tin balamalele pe cei de la Sud care, impreuna cu unele ramasite de la Nord, mai au puterea sa protesteze.
Cred ca ai inteles gresit. Oamenii catalogati "cetateni" nu sunt cei care vin si canta pt Steaua dar nu sunt in brigazi. Sunt cei care vin la tribuna, stau jos, mananca semnite, huiduie de 3 ori pe meci, aplaudat la gol si la ocazii si fac misto de tusier, de vreun jucator al Stelei care greseste, etc...asta este un cetatean.Oricum discutia este trecuta, f. multi din cei care stateau in Peluze au devenit cetateni. Nu ca si-ar fi dorit asta, ci pentru ca efectiv s-au saturat.
Ma bucur ca inca ii mai tin balamalele pe cei de la Sud care, impreuna cu unele ramasite de la Nord, mai au puterea sa protesteze.
E timpul ca cei care s-au saturat si au venit alaturi de noi, sa vina macar la meciuri langa noi!Pleaca Ciobane din Ghencea!
Problema e ca multi nu mai vin deloc la meciuri....
Ar fi interesant odata sa nu mai vina niciun contestatar. Un meci. Sa vezi atmosfera de teatru la meci, sa se auda jucatorii cum vb intre ei. Desi pe de alta parte, n-as irosii un meci si sa-l las pe Jiji sa stea relaxat....
oierul nu trebuie sa aiba liniste cat timp o sa mai stea el in loja aia.
am vezut secvente de la meciul cu medias si avea o fata tumefiata la golurile salariatilor lui, de parca ar fi atarnat soarta clanului in reusitele alea. cel putin la al 2lea gol s-a uitat animalul in sus, si-a facut cruce si parca scapase de ghilotina asa-i era mecla.
Citeam ca Jiji mai vrea sa interzica inca 300 de "derbedei", ca daia nu se umple stadionul, din cauza lor. (probabil ca daia a si impartit la meciul cu Bv trib II in 3, ca sa poata identifica mai usor tulburentii). Ar fi bine ca daca la meciul cu Iasi este careva interzis, din nou, Jiji sa fie iarasi dat in judecata, dar de data asta nu cu despagubiri de 1 euro. 1000 euro/om, pentru ca altfel jegul nu intelege. Si daca sunteti interzisi, DA-TI-L FRATE IN JUDECATA. Precedent exista, sprijin din partea AISS cred ca ar, avocat este. Doar unitate si curaj mai trebuie.
Haideti fratilor la meciul cu Timisoara sa facem ceva frumos sa ii dam lu Jiji la MUMU . :> :X
Haideti fratilor la meciul cu Timisoara sa facem ceva frumos sa ii dam lu Jiji la MUMU . :> :X
Mai bine am face "ceva frumos" mergand la handbal si aratand ca iubim cu adevarat Steaua. Ce zici?
mergem ![]()
Mai bine am face "ceva frumos" mergand la handbal si aratand ca iubim cu adevarat Steaua. Ce zici?
Adevarata palma ar fi sa umplem pana la refuz Polivalenta si sa ramana Jiji singur la meciul cu Bragadiru. Sper sa veniti toti la handbal...
Adevarata palma ar fi sa umplem pana la refuz Polivalenta si sa ramana Jiji singur la meciul cu Bragadiru. Sper sa veniti toti la handbal...
Probabil ati uitat cu cine avem de-a face... Credeti ca o sa inteleaga? Nu cred. Daca va fi stadionul gol va spune ca din cauza rezultatelor... El intelege doar cu forta, asa cum am facut-o si pana acum
Nota 4 ca am stat o juma de zi si nu s-a schimbat nimic.
Uratilor!