@godsaveultras
Din pacate, Sudul este un trend de ceva vreme, o moda. Chiar daca are la baza anumite idealuri si idei, sunt destui care se duc acolo doar pentru ca a fi rebel este mereu la moda. Am vazut cu ochii mei destule chestii in partea superioara a peluzei, in special la meciurile din cupele europene. Te ia durerea de cap! La meciul cu Galata, de exemplu, mai bine de juma' de Sud urla "Haide Steaua, haide Steaua, haideee!".
Nu stiu daca sunt 1.000 de Sudisti veritabili, dupa aprecierea mea.
Subscriu din toata inima la acel important e sa faci ceva pentru Steaua nu pentru PN,PS,T1,T2,loja sau fotolii!
