primul contact cu Peluza Sud in anul 1995 la meciul Steaua-FC Baia Mare.(sa nu fie senzatie sau impresie ca am scris aiurea era si Marin in perioada aceea)
@Stelutzzz PS a fost o alta varianta nu un trend.Gica,fost membru NORD,a creat SO.asta nu e o lupta a orgoliilor!legat de faptul ca s-au aruncat unii cu anumite expresii fata de lss,asa cum AISS nu inseamna SUD,asa nici LSS nu inseamna NORD.
@Bogdan "si jumatate din ei nu vin in peluza." si daca vin trebuie sa semneze undeva sau sa dea "cuba" cu cineva ca sa se stie?!
important e sa faci ceva pentru Steaua nu pentru PN,PS,T1,T2,loja sau fotolii!
daca am fost offtopic sa se stearga acea parte!