FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Sud

«123417»
SteLuTzZz22.02.2010 06:18

10% din cei care au scris aici nu au facut ceva pt Peluza Sud.

Au ajuns acolo din trend .

Treziti-va, PELUZA NU E UN TREND IN PLM !

 

 

 

 

 

ps : cum ati inrosit sectiunea despre LSS cu acuze si jigniri, cred ca am si eu dreptul sa-mi dau cu parerea la aceasta sectiune.

Jony_stelist22.02.2010 06:29

Poate pana acu era vorba de trend, da de ieri cred ca si tie iti este clar, cine vrea sa il injure pe Jiji si sa continue protestul se duce la sud, cine vrea sa cucerim campionatul, galaxia, locul 2...sa ne scoata Bistrita si sportul din cupa pt ca aia nu aduce bani, eu prefer sa nu pup locul unde am scuipat, dar asta e fiecare face ce vrea...eu cel putin am inteles asera...a si fereasca Dumnezeu sa mai fie injurat Jiji:)))) se vede in toate filmulelete cand a incuputul sudul sa cante impotriva lui cei la de peleuza 1 au dat repede tonul la un cantec

Bogdan22.02.2010 08:35

@Stelutzzz si jumatate din ei nu vin in peluza.

 

ps. ti-a luat cineva dreptul de a posta?

SteLuTzZz22.02.2010 09:35
@Stelutzzz si jumatate din ei nu vin in peluza.

 

ps. ti-a luat cineva dreptul de a posta?

 

mai jos scriau unii sa nu scrie aia din nord sau ceva de genu . :))

 

Bogdan22.02.2010 09:48

Nu, sa nu se faca comparatii pe acest topic. Sau sa se arunce cu namol in Peluza Nord. Orice are voie sa scrie :)

SteLuTzZz22.02.2010 12:40

spune le acestor agarici pripasi care tot acuza la toate colturile.

 

------------------------------------------------------------------------

 

arogantele tale ma lasa rece.

scriind in graba mereu poate ca mai fac greseli .

era adresata celor care se simt.

daca te simti . e problema ta. dar acuza in fata daca o faci !

STARforce22.02.2010 12:55
spunele acestor agarici pripasi care tot acuza la toate colturile.

Nu rezolvi nimic cu epitetele adresate in masa!Ai ceva cu cineva sau un post care te-a deranjat,ar fi bine sa il individualizezi!

Off-topic "Spune-le" se scrie despartit.

Stanici22.02.2010 13:16

Bai. Ia luati o gura de aer si calmati-va.

anti gigi22.02.2010 13:46

si doar va rugasem sa vorbiti doar de Peluza Sud,sper ca adminii sa faca unu separat si pt Peluza Nord sa discute si ei

 

godsaveultras22.02.2010 14:03

@ anti Gigi exista deja topicul Peluza Nord Steaua

Joga Bonito22.02.2010 14:08
bravo prietene, ai mai deschis un topic in care sa va bagati p#la in Peluza Nord...

 

[...]

ssinpadureacualune22.02.2010 15:23

Peluza Sud e peluza aia unde e tabela?

 

Exagerati cu restrictile. Si daca incepi sa vorbesti strict, apar unii si altii sa spuna ca ei stiu mai bine si ca nu ai dreptate sau ca de unde sti asa ceva.

zoint22.02.2010 16:09

Primul meu contact cu Peluza Sud a fost din greseala la meciul cu Standard acolo am facut rost de bilet si nu-mi pare rau ca de atunci mereu pe chencea stau la sud [...]. e o unitate si colaborare intre grupuri foarte buna. Cum spunea cineva SUD Steaua creeaza dependenta si asa a fost asa este si asa va fi. Respect baietilor care nu lasa capul plecat si tin steagul sus. [...]

lucvald-190222.02.2010 16:29

Va rog editati-i postul lui zoint....

Si by the way, cu Standard am jucat pe Lia...

Daniel-Ionut22.02.2010 16:34
Va rog editati-i postul lui zoint....

Si by the way, cu Standard am jucat pe Lia...

 

Cu Standard am jucat si in Ghencea in Cupa UEFA in 2004-2005.

RedScorpyON22.02.2010 16:43
Cu Standard am jucat si in Ghencea in Cupa UEFA in 2004-2005.

Nu toti mai tin minte meciurile noastre...

lucvald-190222.02.2010 17:05

Da, stiu, dar nu cred ca frecventeaza d-atunci ;)

Eu solicitasem sa i se corijeze "chencea"......

 

Scorpionule, indraznesc sa te asigur ca nu am nevoie de lecitina. Parol.

pytycrys22.02.2010 20:19

Care stie unde pot inscriptiona un tricou cu "Guie Migi" ?

Mersi mult.

on: Nu mai faceti offtopic.Aici se vorbeste de Peluza Sud nu de Nord, nu de tribune.

Daniel-Ionut22.02.2010 20:29
Care stie unde pot inscriptiona un tricou cu "Guie Migi" ?

 

Pfff... acum gasesti la orice colt, magazine unde sa iti imprimi tricouri, cani si ce mai vrei tu... :)

MikStelista22.02.2010 20:30
Care stie unde pot inscriptiona un tricou cu "Guie Migi" ?

Mersi mult.

on: Nu mai faceti offtopic.Aici se vorbeste de Peluza Sud nu de Nord, nu de tribune.

 

Mai bine iei legatura cu Fane si cumperi de la el! :)

Daniel-Ionut22.02.2010 20:31
Mai bine iei legatura cu Fane si cumperi de la el! :)

 

Fane cam face bisnita cu tricourile alea :))

pytycrys22.02.2010 20:49

Nda, ii dadui PM mai devreme dar e ocupat omu' =))

Cu cat le dai Fane?

Mai mult de 5 lei nu dau :D

RedScorpyON22.02.2010 21:25
Da, stiu, dar nu cred ca frecventeaza d-atunci ;)

Eu solicitasem sa i se corijeze "chencea"......

 

Scorpionule, indraznesc sa te asigur ca nu am nevoie de lecitina. Parol.

 

Ok! Greselile de tastare sunt frecvente pe net,sa nu fie frecvente greselile gramaticale,ca alea se vad de la o posta. Asa ca fii mai ingaduitor...:)

blindica22.02.2010 22:29

Pytycrys,jos la parter in Unirea Shopping Center :naughty: ,dar daca nu dai mai mult de 5 lei poti sa-l consideri de unica folosinta.

godsaveultras22.02.2010 22:41

primul contact cu Peluza Sud in anul 1995 la meciul Steaua-FC Baia Mare.(sa nu fie senzatie sau impresie ca am scris aiurea era si Marin in perioada aceea)

 

@Stelutzzz PS a fost o alta varianta nu un trend.Gica,fost membru NORD,a creat SO.asta nu e o lupta a orgoliilor!legat de faptul ca s-au aruncat unii cu anumite expresii fata de lss,asa cum AISS nu inseamna SUD,asa nici LSS nu inseamna NORD.

 

@Bogdan "si jumatate din ei nu vin in peluza." si daca vin trebuie sa semneze undeva sau sa dea "cuba" cu cineva ca sa se stie?!

 

important e sa faci ceva pentru Steaua nu pentru PN,PS,T1,T2,loja sau fotolii!

 

daca am fost offtopic sa se stearga acea parte!

 

 

«123417»